04 02 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

G

gunesim07

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gunesim07
hosgeldiniz kadinlar kulubune bugun uye olan zarif hanimlar guzel paylasimlarda bulunmak uzere

• Konu Sahibi gunesim07
Slm arkadaşlar..ben zehra hoşbulduk

• Konu Sahibi gunesim07
umarım güzel zamanlar,güzel paylaşımlar bizlerle olurr :))

• Konu Sahibi gunesim07
Slm ben geldimm kaydirigubbakcemile5 bende aranıza katıldım artık..umarım bu stresli ev hayatı içinde birazda olsa kafa dağıtabileciğimiz,rahatlayabileceğimiz bi ortam bulmuşumdurr:))))şimdiden ii dileklerimlee
:lepi:

• Konu Sahibi gunesim07
hoşgeldiniz arkadaşlar aramıza
güzel paylaşımlara a.s.

gunaydınnnlar herkese ben betül yeni uyeyim ve biraz acemiyim yardimlarinizi beklerim:)

merhaba arkadaşlar kadınlar kulübü bir harika aradığım herşey burda.yeni üyeyim bana yardım edin acemiliğimi atayı-tatlicadiarzu

KK ailesine, bugün yeni üye olan bütün hanımlar...
aramıza hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz...
sevgiler...

yeni arkadaşlar sormak istediğiniz
sorular olursa,bizler buradayız...
sevgiler..

selam arkadaşlar umarım güzel mutlulukları paylaşırız

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldık bebeğim ve ben su an çalışıyorum ama bebeişim doğunca işe biraz ara vericez auğustos annesiyim şimdilik herşey yolunda görüşmek üzere.................

slm arkadaşlar dream_88 olarak giriyordum ama şifremi unuttum uzun bi süre giremeyince şimdi bu nickle girdim 21 yaşındayım 1 yıl 1 aylık evliliğim var eşim askerde ve 2009 ağustosun 23 de teskere alıcak bebeğim yok çalışmıyorum çok gezerdim eve tıkıldım 1 senedir bunalıma girip girip çıkıom:)) istanbulda oturuyorum aklıma gelen bişi olursa eklerimÇ:))

hoşgeldiniz güzel paylaşım olur inşallah

X