Bebek İkinci El 0-3 yaş kız çocuk ve hamile kıyafetleri

Koton astarlii hirkaa. lcw 12 18 kazak .6 12 ay hirkalar tanesi 5 yazdginzn bastaki olanii cizgili.1bucuk 2 yasa uygun kailin alt mor .cigit kins marka kelebekli penbe uzun kollu üst .zara önu dantel beyaz uzun kollu badii.almak istiyormm

Koton astarlii hirkaa. lcw 12 18 kazak .6 12 ay hirkalar tanesi 5 yazdginzn bastaki olanii cizgili.1bucuk 2 yasa uygun kailin alt mor .cigit kins marka kelebekli penbe uzun kollu üst .zara önu dantel beyaz uzun kollu badii.almak istiyormm
İstediklerinin çoğu duruyor özelden resimleri atıp netleştirelim istersen.

KALANLAR :

Mothercare 3-6 ay kot salopet ............. 15 lira.

GAP elbise, çok şirin duruyor giyildiğinde, 6-12 ay ............... 15 lira.

Kanz marka kadife elbise, 74 cm, 9 ay ............... 12 lira

Aziz Bebe, 6 ay - 68 cm, üstte çok cici duran yazlık çıtçıtlı badi ......... 5 lira.

Mothercare kışlık bot, 20,5 numara, çok az kullanıldı ........ 30 lira.

Deichmann dan almıştık, Elefanten marka, 19 numara, az kullanıldı ........... 25 lira.

Marks&Spencer çift taraflı kullanılabilir mevsimlik üst, 3-6 ay ............ 22 lira.

Zara Girl kot pantolon, 9-12 ay, temiz durumda .............. 12 lira.

Hello Kitty lisanlı C&A ürünü, 86 cm .................. Takımı 15 lira.

Vicco marka kırmızı ayakkabı, bir ya da iki defa giyildi. 22 numara ............ 15 lira.

H&M 6-9 ay, 74 cm ve GAP 3-6 ay üstler, kalıpları birbirine yakın ................ ikisi 15 lira.

1,5 - 2 yaş etiketli ama 6 aydan itibaren kullanılabilir bence, kalıbı çok dar, o yüzden biz sadece 1-2 defa giyebildik bu cici kot elbisemizi. ...................... 8 lira.
Not: Üstündeki beyazlıklar başka bir kıyafetten gelmiş, silkeleyincce temizleniyor, leke değil :)

Esprit, Almanya'dan 6 ay, 68 cm ............ 5 lira.

Mothercare kışlık hırka, içi koton astarlı, 12-18 ay. ............... 20 lira.

Andy Wawa polar şirin mi şirin bir kaban. 9 ay, 74 cm. .................. 15 lira.

F&F hırka, tüylenmesi var, o yüzden fiyatı çok uygun. ............... 3 lira.

Baby Trend polar kaban, 6 ay, 68 cm. ....................... 12 lira.

Almanya'dan ince polar üst, arkadan çıtçıtlı, 74 cm, 9 ay. .......... 5 lira.

Zara önü dantel detaylı penye üst, 12-18 ay. ............. 7 lira.

Cigit Kids marka, 86-92 cm. ............... 5 lira.

Benetton hırka 6-9 ay yazıyor etiketinde ama ben 1,5 yaşına kadar giydirmiştim. Tüylenmesi var. ............... 6 lira.

LCW 12-18 ay kazak. ............. 5 lira.

6-12 ay hırkalar, bunları da 1,5 yaşına kadar giydirdim. ................. Tanesi 5 lira.

Minnie Mouse temalı kadife elbise, iç badisiyle birlikte. 1,5-2 yaşa uygun. ............. 10 lira.

Benetton pantolon74 cm, 9-12 ay. ............. 10 lira.

Almanya'dan, Okay marka 68 cm. ................. 8 lira.

1 numara balerin saten patikler. Birer kere kullanıldılar. ............ Adeti 5 lira.

1,5- 2 yaşa uygun el yapımı kokoş yelek :) .............. 7,5 lira.

LCW 9-12 ay, kırmızı spor takım, içi ince polarlı, resimden daha güzel rengi. .............. 10 lira.

1,5-2 yaşa uygun kışlık alt. ............ 3 lira.

12-18 ay, kot elbise. .................. 7 lira.

Mothercare, 3-6 ay elbise. 10 lira.

Miss Mia, 0-9 ay. ............ 8 lira.

Yazlık tulum, 74 cm. ............. 7,5 lira.

Chicco şort, 12 ay, 74 cm. ............. 5 lira

3 t-shirt birlikte. 74 cm, 9 aylara uygun. ................ 5 lira.

Bebek battaniyesi 5 lira....

CA Cichild marka şirin mi şirin tulum, 9 ay, 74 cm ................. 7 lira.

C&A Baby Club, 80 cm t-shirt ............. 3 lira

Kanz marka bebek bikini altı, şapka ve saça bandı. .............. Hepsi 6 lira.

Buda bikinin arkası

Mamma Ramma Marka, 3-6 ay. .............. 9 lira.

Almay'dan elbise, 74 cm. ............ 6 lira.

Baby GAP kuzulu tulum, 3-6 ay. ................ 10 lira.

Mothercare kadife kışlık tayt, 12-18 ay. .............. 9 lira.

Almanya'dan Okay marka polar sweat, 3-6 ay. ............... 6 lira.

F&F marka ayaklı pijamalar, 9-12 ay. .................... İkisi 6 lira.

21 numara ilk adım ayakkabısı, şişli papi mağazasından aldık, deri ve ortopedik. Sapasağlam, az kullanıldı. .............. 20 lira.

20 numara ilk adım ayakkabısı, kalitelidir. şişli deki papi mağazasından almıştık, deri ve ortopediktir. Resimden de anlaşılacağı üzre severek kullandık ama hala sapasağlam, sadece dış derisi doğal olarak epey yıprandı o yüzden fiyatını bu kadar düşük yazıyorum, başka hiçbir sorunu yok. ............ 8 lira :)

[QUOTE="elifff234555, post: 42526704, member: 659646" bunları almak istiyorum[/QUOTE]

Canım özelden görüşelim :) Az önce cevap attım.

36 ve 38 lere uygun hamile ceket, kapri takım. Hem model hem de renk olarak çok değişik bir takım. Ben maalesef ilk hamileliğimin başlarında birkaç defa giyebildim sonra içine sığamadım :)
Bir fotoda detaylı gösterdim totosu bir yere takılmış herhalde hafif bir defosu var o yüzden uygun fiyatlıdır...... 15 lira...

Herbiri 7'şer lira. Hepsini birden almak isteyene 5 liradan vereceğim.

Yessica marka kapşonlu, rengi koyu kahverengi. 38- 40 bedenlere uygun.

L Beden Ebru marka.

M beden Ebru marka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…