Zonguldak///67

bende zonguldaklıyım orada dogdum 18 yaşına kadar orada yaşadım altı kara üstü yeşil zonguldagım yerini hiç bir memleket tutamaz

ben kız meslek lisesinde okudum 96 97 mezunuyum el sanatları ey gidi günler mazi oldu şimdi ankarada oturuyorum nereden nereye arkkadaşlar bu arada beni okuyanlar orada oturanlar zonguldagımım kokusunu benim yerime derince çeksin hepinizi öpüyorum

özgü ben zonguldakta yaşıyorum şuan senin için çektim kokusunu...

carpediem biraz geç oldu ama eski adıyla ssk hastanesine yakın oturuyorum.Yazın daha bi güzel oluyor buralar sağlikla gelirsin inşallah...

slm benim babam bartınlı ben zkü de okudum şimdi manisada oturuyorum ama halam ve teyzem orada ama seviyorum zong. evlendikten sonra eşimi gezdirmek için getirim bayıldı fenere hepinize slmlar.

yaa yaşasın ben de zonduldakta doğdum büyüdüm ama ereğlide oturuyorum.şuan istanbul yol ayrımındayım çalışıyorum.

merhaba arkadaşlar ben zonguldak çaycumalıyım.ailem orda.eğitim için 1987 de ayrıldım ve bir daha dönemedim şu anda izmir de çalışıyorum. bazen memleketimin kokusu burnumu sızlatıyor.özlüyorum....

oyoyoy ne cok hemso varmıss:sm_cool: :sm_cool:

mrb canımm
yalnz deılsın bır suru zonguldaklı var burdaa

evet bende Zonguldak lıyım...ama şu an istanbulda oturuyorum...fener...kozlu..kapuz...şimdi yemyeşildir oralar..paljlar..limanda çay keyfi...4 yıldır görmedim özledim memleketimi yaa..şimdi ağlııycammm.

merhabalar benim memleketim aydın fakat ben bartında çalışıyorum.geçen yaz arkadaşımla zonguldaka geldik ama nereyi gezeceğimizi bilemediğimiz için dolanıp durduk aynı yerlerde.bu aralar yine gelmeyi düşünüyoruz nerelere gitmeliyim nereyi görmeliyim öneriler verirseniz sevinirim.teşekkürler

zonguldak'ın gezilecek yerleri fener,kapuz,kozlu sahili,ılıksı,türkali,göbü v.s.Ama içinden 2 tane il çıkardığı için artık bir avuç kaldı .
Zavallı güzel Zonguldak'ım,iş sahası olmadığı için burda da görüldüğü gibi herkes terkediyo Memleketimi.Tıpkı bizim gibi

zonguldak'ın gezilecek yerleri fener,kapuz,kozlu sahili,ılıksı,türkali,göbü v.s.Ama içinden 2 tane il çıkardığı için artık bir avuç kaldı .
Zavallı güzel Zonguldak'ım,iş sahası olmadığı için burda da görüldüğü gibi herkes terkediyo Memleketimi.Tıpkı bizim gibi

teşekkür ederim carpediem.bir de nerde ne yemeliyim ne almalıyım?fikir verirsen sevinirim.:1hug:

Canım Asurfa Kebap' ı tavsiye ederim.Zaten pek mağazası yok.Zemin ve Açık Çarşı en iyileri.

Merhaba arkadaslar bende Eregliliyim ama Almanya da yasiyorum.Bende cok özledim memleketimi yaw neyse surada 20 gün kaldi gün sayiyorum :emir_bebek::dance:

Bende sitede ne kadar zonguldaktan arkadaş var merak ediyorum,umarım yalnız degilimdir:)

merhaba arkadaşlar ben zonguldak'ın havasını,suyunu bilmiyorum ama babam zonguldaklı.eşimin ailesi de çok eskilerden göçmüşler buraya onlar da aslen zonguldaklı.

heyyyyyybende zonguldaklıyım çoculkar herkese selamlar sevgiler

:teytey::dance:
Hepinizde uzaktasınız arkadaslar bi tek ben mi varım merkezde

merhaba bende zonguldaklıyım fakat muğlada oturuyoruz.bayramlarda bir tuhaf buruk olur yüreğim,bizim oralarda bayramlar tatlısız,yaprak sarmasız,böreksiz olmaz :1shok:

bende zonguldaklıyım orada dogdum 18 yaşına kadar orada yaşadım altı kara üstü yeşil zonguldagım yerini hiç bir memleket tutamaz

merhaba çok doğru demişsinaltı kara,üstüyeşilbende zonguldaklıyım kızım:teytey::içelim:

Hepinizde uzaktasınız arkadaslar bi tek ben mi varım merkezde

a.s.a.s.:teytey::dance:bende zonguldaklıyım fakat muğlada kalıyoruz yazışmak isterim hemşerimle a.s.:

a.s.a.s.:teytey::dance:bende zonguldaklıyım fakat muğlada kalıyoruz yazışmak isterim hemşerimle a.s.:dance::enbuyukkk::nazar:

Canım merhaba,geç gördüm kusura bakma.Ben aslında karabüklüyüm ama 7 senedir burda çalışıyorum.Burda bi kalan pişman bide giden.Bugünlerde burda havalar çok bozuk.Eminim hatırlarsın zonguldak ın meşhur yağmurlarını...sevgiyle kal

kızlar zonguldaklı değilim ama kdz.ereğlide oturuyorum.burayı çok seviyorum.

sela m kızlar bende zonguldakta yaşıyorum valla doğru burda bi kalan pişman bide giden :) kimsecikler yazmıyo ya neden ki nerde bu zonguldaklılar...

X