Yıllardır ideal kilomdayım.bu da benim kilo alma hikayem

Ben gittim canım Bakırköy de Capacty alışveriş merkezine ücretsiz yağ analizimide yaptırdım yağ eksikliğimde çıktı. Günde 3 kere yemeklerden sonra dedi ama çabuk biter ona para dayanmaz ayrıca şuan %25 indirim var 1850 olan 97 lira.

canım ürün doğruda onların dediği gibi üç öğün içersen ağır spor yapman lazım,geceleri uyumadan hemen önce iç bence.Afiyet olsun
ben diyetisyen uzman doktora gittim,aşırı yağ eksikliğim olduğu halde uyumadan 1 dilim kek ile tavsiye etti.diyet vermedi ama onun kontrolunde ve önerileriyle ilk sayfada yazdığım gibi kilo almayı başardım.:KK54:

canım ürün doğruda onların dediği gibi üç öğün içersen ağır spor yapman lazım,geceleri uyumadan hemen önce iç bence.Afiyet olsun
ben diyetisyen uzman doktora gittim,aşırı yağ eksikliğim olduğu halde uyumadan 1 dilim kek ile tavsiye etti.diyet vermedi ama onun kontrolunde ve önerileriyle ilk sayfada yazdığım gibi kilo almayı başardım.:KK54:

Canım bu sayfada ne kadar yazın varsa hepsini okudum senin gibi yapacağım inşallah bende başarırım :) yardımların için çok teşekkür ederim allah razı olsun bugün kandil ve senin için dua edeceğim :)
Başka önerilerin varsa memnuniyetle dinlerim canım :) Teşekkürler..

Canım bu sayfada ne kadar yazın varsa hepsini okudum senin gibi yapacağım inşallah bende başarırım :) yardımların için çok teşekkür ederim allah razı olsun bugün kandil ve senin için dua edeceğim :)
Başka önerilerin varsa memnuniyetle dinlerim canım :) Teşekkürler..

Allah razı olsun canım duaların için,ben de herkes için dua edeceğim inşallah kabul olur dualarımız.:21:

Kilo alma ile ilgili her şeyi yazdım ama başka sorun varsa yardımcı olabileceğim seyleride yazarım.

Allah razı olsun canım duaların için,ben de herkes için dua edeceğim inşallah kabul olur dualarımız.:21:

Kilo alma ile ilgili her şeyi yazdım ama başka sorun varsa yardımcı olabileceğim seyleride yazarım.

Süreyi sormak istiyorum canım ne kadar sürede bu kiloya ulaştın ve aldıktan sonra kaybetmemek için ne yaptın ?

canım 4 kez kontrollerle 8 kez diyetisyene gittim,ayda 2 kez gitmiş oldum.
2 kutu ürün kullandım 3 ya da 3,5 ay ürünü kullandım 49 küsürlü kilolarda diyetisyeni bıraktım ürünümde bittiğinde 50 küsürlü kilolardaydım sonra hep 51-52 kilo seyrettim 4-5 yıl.
şimdi bebek için de folic plus adında bir vitamin kullanıyorum hemen hemen parmotan gibi ama aşırı kilo aldım sayılmaz en fazla 56 olmuşumdur(o arada rahatım cok iyiydi hiç iş yapmıyordum,çalışmıyordum ve hep dışarıdan yiyordum :KK1:)çok kısa bir süre.
evde tartı olduğu halde ara ara tartıldığımda 52-53-54 oluyor kilom.cok uzun ve biraz kafa karıştırıcı oldu ama umarım anlamışsındır.ben 8 yıl filan oldu diyetisyene gidip ürünleri kullanılı.

bende kilo alamayanlardanım yazınız beni çok umutlandırdı açıkcası.
sizinde dediğiniz gibi ben de diyetisyene gittim yağım olması gerekenden azmış
1 aylık günlük öğün listesi verdi ama kullanmam gereken ne bi vitamin ne de takviye
herhangi bişey vermedi. denemek istiyorum ama yan etkileri var mı? olur mu
diye de endişeleniyorum.

rica etsem bu listeyi paylaşabilirmisiniz diyetisyen listesini?

Ben gittim canım Bakırköy de Capacty alışveriş merkezine ücretsiz yağ analizimide yaptırdım yağ eksikliğimde çıktı. Günde 3 kere yemeklerden sonra dedi ama çabuk biter ona para dayanmaz ayrıca şuan %25 indirim var 1850 olan 97 lira.

Ya konu beni çok heyecanlandırdı umarım alınan kilolar fos çıkmaz. Ben yiyebilsem çabuk alan ama aynı zamanda çabuk veren bir tip olduğum için korkuyorum. Yine de deneyeceğim 4 yıl önce gittiğim diyetisyen de bana yağ eksikliği var demişti vücutta. Meryem sen ne güzel baktırmışsın yağ analizine ben de baktırmak isterim başka bir mağazasını aradım ama yağ analizi yapmıyorlarmış. Acaba nerde yaptırabilirim.

Almak istiyorum bu üründen kızlar ama malum Ramazan geliyor nasıl kullanmalıyım Ramazanda sahurda içsem hem tok da tutar olur di mi?:44:

Yaptırdığım tahlil sonuçları dün çıktı. kan değerlerim normal, tiroidden şüphelendiler tsh hormonum normal, kansız değilim, vitamin eksikliğim yok,kolestrol vs. çok çok şükür hiçbişeyim yok. doktor yiyeceksin dedi hatta ek gıdaya falan gerek yok sadece öğün atlama dedi.

adam anlamıyor beni ya benim derdim yiyememek yesem zaten hemencecik alıyorum. :KK47:ama yiyemiyorum ki doyuyorum hemen. bit kadar midem var. sen götürüsün 1 porsiyon yemek ben yarım porsiyonda tıkanır kalırım.:KK47:

yok bugün gidip alcam şu gnc ürününden yoksa ramazanda zaafiyet geçiririm. elimdekilerde gider. bu sene çok pis kafaya koydum yıllardır uğraşıyorum ama bu yıl alacağım inadım inat!En Büyük KK

aynen benim de öyle.... bide kadın demez mi kilo alıp napcan diye....yahu balık etli olucam size ne :KK53:

keşke iştahım yok deseydin ....iştah açıcı bişey verirdi en azından..

aynen benim de öyle.... bide kadın demez mi kilo alıp napcan diye....yahu balık etli olucam size ne :KK53:

keşke iştahım yok deseydin ....iştah açıcı bişey verirdi en azından..

dedim canım ya zamanla alırsın biraz zorla kendini dedi. hem zayıflar uzun yaşıyor dedi :KK52: töbe yarabbim sinirden gülüyorum ya:KK52:

bunlar şimdi hipokrat yemini ettiler ya sözde herşey doğal yolla olacak ilaca meylettirmek istemiyorlar hemen hastayı ama bende zaten illa ilaç ver demiyorum şu ek gıdalarla falan bişey öner bana diyorum. tamam belki çok sağlıklı değil elbette doğru olan doğal besinlerle kilo almak ama benim jet gibi çalışan bir metabolizmam var. boğazımdan giren anında eriyo. ne kadar yersem yiyeyim günde zorla aldığım 2000 kalorinin kim bilir kaç gramı bende kalıyor. yağ eksikliğim var benim. bu yüzden göğüslerim dolgun değil mesela. adet zamanlarım düzensiz bunların hepsi yağ eksikliğinden oluyor. ay çıldırcam valla. sonu ne olursa olsun takviye gıda alcam. zaten ramazanda oruç tutacağım iştahım iyice körleşebilir. hiç bişey yiyemesem eski kilomu korusam bari 1 ayda.

Son düzenleme:
kızlar ürünün 1850'lik olanından bugün aldım kutuyu görünce şok oldum ne kadar büyük yaa:KK1::KK1: çok pis gaza geldim inş. işe yarar.

hehehe hiç öyle olduğuna bakma hemencicik bitiyor:KK1:

bunu gösterince şok oldum satıcı kız bi de şu var dedi, gitti getirmeye dedim heralde bi küçüğünü getircek getirsin ben onu aliyim dedim meğer 2200 olanı getiriyormuş bi büyüğü :KK1: ben onu eve kadar bile götüremem dedim :KK1:

melissa kaç ölçek içiliyor.bana günde 3 kez dedi ama ne kadar süte katacağım sormayı unuttum. ne kadar süte kaç ölçek?

X