Yıllardır ideal kilomdayım.bu da benim kilo alma hikayem

bir dahaki sefere hem bu ürünü hem protein tozuyla destekliycem ve ciddi bir düzen yapıcam...

bu düzensizlikle bile beni aynı kiloda tutup + 1 kg almam ürünün yararını kanıtladı bende...

sonuçta almışsın canım ne güzel.
Canım inşallah bebeğin olur allah gönlüne göre hayırlı bir evlat nasip eder inşallah. Bende çok zayıfım 20 yaşındayım. 35 kiloyum. Bu ürünü yüzde yüz tavsiye edermisin? bir de nereden aldın

Canım inşallah bebeğin olur allah gönlüne göre hayırlı bir evlat nasip eder inşallah. Bende çok zayıfım 20 yaşındayım. 35 kiloyum. Bu ürünü yüzde yüz tavsiye edermisin? bir de nereden aldın

iyi dileklerin için teşekkür ederim...

ben şahsen memnun kaldım...tavsiye ederim...lakin bende yağ eksikliği var yani tek sorunum bu.

sen doktora gittin mi?

ben avm den almıştım...

Evet canım gittim. Ben genellikle endokrine gidiyorum. Ne kansızlık ne birşey sadece mineral eksikliğin var dedi. Metabolizmam çok hızlı iştahım var ama enerji çok kaybım var çok hareketliyim kendimi bildim bileli zayıfım canım yaaa :KK43:

Teşekkürler inşallah olur bir an önce bebeğim..çok özlem duyuyorum artık yuvamıza gelecek bebeğimize.Ben üründen çok memnun kaldığım için actım bu konuyu,ben de büyük bir alışverişveriş merkezindeki GNC mağazasından aldım, Parmotan ise eczaneden aldım.

Teşekkürler inşallah olur bir an önce bebeğim..çok özlem duyuyorum artık yuvamıza gelecek bebeğimize.Ben üründen çok memnun kaldığım için actım bu konuyu,ben de büyük bir alışverişveriş merkezindeki GNC mağazasından aldım, Parmotan ise eczaneden aldım.

parmotanı şurup olarak mı kullandınız kapsül olarak mı?

çok güzel bi yüreginiz var burda herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz inanıyorum ki
yuvanıza bebeğiniz sağlıcakla tez zamanda gelir.

parmotanı şurup olarak mı kullandınız kapsül olarak mı?

çok güzel bi yüreginiz var burda herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz inanıyorum ki
yuvanıza bebeğiniz sağlıcakla tez zamanda gelir.

parmotanı kapsül içtim.
amin canım inşallah gelir kısa zamanda bebeğim,allah razı olsun.:KK54:

şimdi aklıma takıldı konu sahibi LİVE WELL aldım dedi ben WEİGHT GAİNER aldım

fark eder mi?

shakerin içindeki süzgeç ne işe yarıyor ki....???

Eki Görüntüle 704382
Kızlar ben kullanalı yıllar oldu kutusuda yok,bu diye hatırlıyorum doğru hatırlıyorsam GNC'den alan arkadaşlar lütfen doğrulasın..Bu arada yazılı olan kısmın etiketi çok kolay cıkıyor ve kutusu bence cok şık dümdüz siyah bir kap oluyor ve erzak saklayabiliyorsunuz.:KK54:

İNŞALLAH BİR DAHA KUTUYU SORAN OLMAZEn Büyük TÜRKİYE

tunavy inş soran olmaz dmeişsin ama ben sorcam yinede:KK1:

bu resimdekindenmi kullandın sen

melissadan iki isim varmış. onlardanmı almak lazım bilemedim

ZEROŞ kilo alırsın üzülme.

DULCİNA bana doktor hiç liste vermedi ama doğru beslenmem için bir tobloda bir gün ne yediysen yemeni gereken uzunca bir tablo verdi.aşağı yukarı öyle yiyordum zaten mutlaka ceviz,fındık yatmadan bir dilim kek (ben hazır kek aldım) ye dedi.onun dışında hiç yemeklerime karışmamıştı.ama tablo veriyordu,ben ona tüm yediklerimi yazıp veriyordum her gidişimde.

1907_fb tatlım ben zerroşun yazdığınında melisanın gönderdiği linkinde farklı sitelerde aynı ürün olduğunu zannediyorum ben alalı 10 yıl oldu kutu siyahtı ama net diğer görsel şeylerini hatırlamıyorum. Mağaza çalışanlarına bu ürünü benim anlattığım gibi anlatırsanız biliyorlar buyüzden mutlaka mağaza çalışanından yardım alın diyorum.kilo almayı destekleyen sporcu içeceği,sütle karıştırılıp içiliyor,vanilyalısı ve çikolatalısı var,içinden detarjan ölceği gibi ölçek çikıyor,kocaman siyah pilastik içi gözükmeyen bir kutu.özellikle gnc'ye gidip öğreneceğim merkeze gittiğimde,ben ilçede oturuyorum da.yani bu kadar hatırlıyorum işte.yok mu yaşadığın şehirde gnc.yanlış anlamayın bu yüzden yüz kez yazdım ama kutuyu net hatırlamadığım için bence mutlaka mağazasından alın,mağazalarda da indirim oluyor.

bu zehroşun verdiği linktekinimi alacaz ben anlamadımki:KK50: herkes farklı bir isim yazmış.

benim 1. kutu bitti

düzensiz yemek yedim , deli gibi sigara içtim ,

ürünü bazen kullandım bazen kullanmadım

uyku düzenimde kötü

ama buna rağmen sabit 1 kg aldım...

benim durum bu canım.....şimdi kullanmıyorum...

1 ay sonra başliycam tekrar ama bu sefer düzenli yapıcam...

Son düzenleme:
tunavy inş soran olmaz dmeişsin ama ben sorcam yinede:KK1:

Bu resimdekindenmi kullandın sen

melissadan iki isim varmış. Onlardanmı almak lazım bilemedim

bu zehroşun verdiği linktekinimi alacaz ben anlamadımki:KK50: Herkes farklı bir isim yazmış.

kızlar ilacın adı ne benlede paylaşsanız:KK43:

kızcelerim zaten mağazasına gidip ürünü anlatın personel size doğru ürünü verir.en mantıklı olan zaten mağazadan satış danışmanına söyleyip almak zerosun yazdığı ve benim foto koyduğum doğru ürün:KK52:

kızcelerim zaten mağazasına gidip ürünü anlatın personel size doğru ürünü verir.en mantıklı olan zaten mağazadan satış danışmanına söyleyip almak zerosun yazdığı ve benim foto koyduğum doğru ürün:KK52:

Ben gittim canım Bakırköy de Capacty alışveriş merkezine ücretsiz yağ analizimide yaptırdım yağ eksikliğimde çıktı. Günde 3 kere yemeklerden sonra dedi ama çabuk biter ona para dayanmaz ayrıca şuan %25 indirim var 1850 olan 97 lira.

X