Yeşil Çay Kürü

Yeşilçay vücudda yağ depolanmasını önlüyor arkadaslar
Aşırısı zararlı günde 3-4 fincan ben üçü asla geçirmiyorum
Bes altı dakkadan fazla demlemeyin etkisi azalıyor
Acaip uykusuzluk yapıyo geç saatte içmeyin düzenli /iş hayatınız varsa

Yeşilçay vücudda yağ depolanmasını önlüyor arkadaslar
Aşırısı zararlı günde 3-4 fincan ben üçü asla geçirmiyorum
Bes altı dakkadan fazla demlemeyin etkisi azalıyor
Acaip uykusuzluk yapıyo geç saatte içmeyin düzenli /iş hayatınız varsa

yeşilçayı diyelimki aktardan aldım (daha sağlıklı deniyor da ) bardakta demlendirdim içine limon dilimi atmak istiyorum etkisini kaybetmez değilmi arkadaşlar ben poşet çay kullanıyordum(doğaan limonlu yeşil çay) o yüzden limonlu çaya alışkınım şimdi aktardan aldığım aynı tad olurmu daha denemedimde yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

yeşilçayı diyelimki aktardan aldım (daha sağlıklı deniyor da ) bardakta demlendirdim içine limon dilimi atmak istiyorum etkisini kaybetmez değilmi arkadaşlar ben poşet çay kullanıyordum(doğaan limonlu yeşil çay) o yüzden limonlu çaya alışkınım şimdi aktardan aldığım aynı tad olurmu daha denemedimde yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Poşet çaylar pratik oluyor bende çalışırken kullanıyorum mecburen ama evdeyken lütfen aktardan aldığını kullan
Tat farkı olacak ama alışacaksın alışmalısın :KK66:
sonuçta doğal olan daha faydalı , bardağa bir tatlı kaşığı yada çay kaşığı(damak tadına göre ayarla ben genelde erken saatlerde tatlı kaşığı akşama doğru çay kaşığı kullanırım) yeşilçay koyup sıcak su ekle, bes altı dak demle sonra süz.süzdükten sonra limon dilimi ekle içine arada bende öle yapıyorum

Kızlar kilo sorunu olan diyet yapoan hap vs kulanan hepsini bıraksın.. Tek ve kısa çözüm yeşil çay 2-3 gün sonra bile kendinize değişimleri hissetmeye başlıyosunuz. 1 ay sonra da sonucu net görüceksiniz.

biz bu çayı içmeye arkadaşımla beraber başaldık ve şuan ikimizde aynı anda ve aynı şekilde kilo vermiş durumdayız. Tek yapmanız gereken günde 2 bardak çay içmek o kadar vee istediğiniz börek çörek ne varsa yiyebilirsiniz.

HAYDİİ KIZLAR İNANILMASI ZOR GİBİ AMA SADECE DENEYİN VE GÖRÜN DİYORUM...

nereden alacağız bunu normal aktarlardan aldıgımız yesılcay mı bıde ne kadar surede ne kadar kılo verdın?

arkadaşlar ben de burda okuduktan sonra kullanmaya başladım gerçekten de işe yarıyor ben şimdiden 5 kilo verdim tabi bunu yanında yediklerime de dikkat ediyorum çok yediğiniz zman bile bu çayı içiince sindirim daha da kolaylaşıyo tavsiye ederim bende tadı da kötü değil şekersiz için ama bitki çaylarını içelim göbeklerden kurtulalım :dance::hooray::sm_cool:

nereden alacagız bu cayı aktarlardan aldıgımız yesıl cay mı bu bıde nasıl ve gunde kac kere tuketıyorsun ne kadar zamanda 5kıloverdın?

Ben hazır paket yeşilçayları içemiyordum çok acı geliyordu aktardan açık aldım kendim demliyorum böyle daha iyi
Ama bişi var ben şekersiz içemiyorum 1 kupa yeşilçaya 1 çay kaşığı bal ve 1 dilim limon atıyorum..
Bilmem ki zararımı var mı böyle
Kilo konuşmak için erken düzenli içmiyorum.
Ama iştah kestiği doğru.

yeşilçayın zayıflattığını biliyordum ama bir türlü heves edip başlayamamıştım hazır elimde varken burada böyle bir sürü şeyi okuyunca başlayayım dedim en ideal olanı günlük 2 bardağı geçmemesi olur sanırım 1 hafta düzenli olarak kullanıp bakacağım,işe yarayacak mı yaramayacak mı :)

daha öncede yazmıştım.

ÇAYKUR teneke kutudakinden alın.

bergamutlu kokusuda,tadıda güzel.

daha öncede yazmıştım.

ÇAYKUR teneke kutudakinden alın.

bergamutlu kokusuda,tadıda güzel.

Arkadaşa katılıyorum Çaykur bergamutlu alın. Poşet çaylar hikaye, aktardakiler için ise bir bilgim yok.
Şekersiz çay içemem ama yeşilçayı da şekerli içemiyorum.
Kilo verdin mi derseniz; geçen sene 5-6 ayda 6 kilo falan vermiştim sanırım. Yediklerime ise birazcık dikkat ettim günde 2 bazen 3 fincan içtim. 1,5- 2 lt. su içtim. Kısa bir zaman diliminde mucize beklenemez tabi.

Aktarda satılanların acımsı bir tadı oluyor.konuyu açan arkadaşın kullandığı ÇAYKUR bergamutlu tadı çok güzel.

onlar bi çok işlemden geçtği için aktardan daha iyi olur diye düşündüm hala devam ediyorum alıştım galiba içine bir çubuk tarçın , bir kaç karanfil ve limon bırakınca tadı daha iyi oluyor:)

ya bu hazır yeşil çay mı yoksa aktardan aldıklarımızı demlesek mi daha iyi aynı sonucu alırmıyım poset yesil çaylada

Ben naneli Yeşilçay poşet tercih ediyorum hem içmesi keyifli hemde iştah kesmeye gerçekten faydası oluyor sabahları içiyorum aç karnına tavsiye ederim :KK36::KK36:

Kızlar kilo sorunu olan diyet yapoan hap vs kulanan hepsini bıraksın.. Tek ve kısa çözüm yeşil çay 2-3 gün sonra bile kendinize değişimleri hissetmeye başlıyosunuz. 1 ay sonra da sonucu net görüceksiniz.

biz bu çayı içmeye arkadaşımla beraber başaldık ve şuan ikimizde aynı anda ve aynı şekilde kilo vermiş durumdayız. Tek yapmanız gereken günde 2 bardak çay içmek o kadar vee istediğiniz börek çörek ne varsa yiyebilirsiniz.

Açıkcası bu kilo verme illetinde yaklaşık 1 yıl ince kurtuldum,fırsat buldukça forumlarda paylaşıyorum. nasıl kilo verilir? sorusunu yaklaşık 15 yıl sordum, resmen kullanmadığım ürün, yapmadığım diyet kalmadı düşünün afrika diyeti bile yaptım. Başarılıda oldum ama geçici süre oluyordu. 5 kilo veriyodum 7 kilo alıyodum baharda zayıflayıf kışın şişmanlıyordum. Yani 2 seçenek oluyordu karşımda .Ya hedeflediğim kiloda kalmak için sürekli kontrol ve tetikte hissedicem kendimi (yani şu anda kilosunu stresli bir şekilde koruyanların yaptığı gibi) yada istediğimi stres yapmadan yiyip davul gibi şeşmek. Ben her ikisinide yaptım insanı resmen yoruyor hayattan zevk almasını engelliyor her iki durumda. Daha sonra Yurt dışında yaşadığım bir dönemde Almanyada psikoloğa gittim, durumu anlattım, bana dediği aslında kilo problemi olan insanlar bunu psikolojik olarak zihinlerinde çözmeden, kendilerinin değerli bir varlık olduğuna inanmadan ve kendilerini sevmeden kilo vermelerinin geçici ve sadece metolizmaya işkence etmekten başka bir şeye yaramayacağını söyledi. Bende yeşil ışık yandı ama nasıl çözücem bu durumu diye araştırmalara başladım. uzun araştırmalarımdan sonra Alman bu işi bilir düşüncesiyle Tavsiye üzerine bir ürün kullandım, ama bu standart bir ürün değil, 3 lü sistem dedikleri bir yöntem hem metobolizmayı hem psikolojiyi hemde sindirim sistemine detoks işlemi yaparak vucun olması gereken değerlere getiriyor.Neyse fiyatı biraz pahalı geldi 90 euro para vermiştim.Artık bu problemle ilgili verdişim paralar gözüme gelmeye başladığı için biraz çok buldum. Bana dedilerki eğer kendinizde bir değişiklik görmesseniz psikolojizde bir farklılık hissetmesseniz 20 gün içerisinde herhangi bir sorgu sual olmadan iade edip paranızı geri alıcaksınız. Dedim artık bu da olmassa kendimi bırakacam bu iş nereye kadar giderse gitsin akrep nalan kadarda olsam umrumda olmıyacak dile kolay yılların yorgunluğu var.aslında ben böyle anlatıyorum ama, bana çok stresli gelen bu süreci kilo vermek adına yaşam tarzına dönüştürmüş olan insanlarla karşılaştım, ama gerçekten sadece kilo vermeye odaklanmış debelenip duruyorlar. Neyse mevzudan uzaklaşmıyayım. Ne oldu bilmiyorum ama resmen balon gibi söndüm.Kilo yu bir problem olarak görmemeye başladım resmen zihinsel olarak bir devrim yaşadım diyebilir. Şöyle söyleyiyeyim benim için işkence haline gelen spor ve koşu aktivitelerini yapıyorum, sağlıklı besleniyorum ama inanın bunları kilo vermek için yapmıyorum.psikoloğun dediği gibi kendi değerimi anladım. Türkiyede satışa başlamış 2 ay önce tanıtım fiyatını bana gönderdiler 129 tl kısa süre için. sonra galiba tam tarih vermediler ama 200 küsür olacakmış heralde almanyadaki rakam olur tahminim.. Ben ürünü reklam olmasın diye çok anlatmıyorum. yukarıda nasıl kilo verilir yazısa tıkladığınızda sayfaya yönlendirileceksiniz.oradaki video yu izleyin sizi aydınlatacağına da inanıyorum.Ana sayfadanda ürünü incelersiniz. Yazıyı şöyle bir okudumda amma uzatmışım, şimdiden kusura bakmayın.)

Son düzenleme:

ben 60 kiloyum daha bugün başlıoycam faydası olurmu sizce

ben 60 kiloyum daha bugün başlıoycam faydası olurmu sizce

X