Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 37 16,9%
  • 2

OY: 52 23,7%
  • 3

OY: 24 11,0%
  • 4

OY: 32 14,6%
  • 5

OY: 20 9,1%
  • 6

OY: 13 5,9%
  • 7

OY: 11 5,0%
  • 8

OY: 8 3,7%
  • 9

OY: 7 3,2%
  • 10 ve daha çok

OY: 15 6,8%

• Ankete Katılan
    219
Benim de bir yıl olmadı daha. Evlendikten hemen sonra öğrendim. Biz bu mevzu yüzünden sık sık tartışıyoruz zaten eşimle. O nasılsa olur diyor, tedaviyi erteledikçe erteliyor, durumu görmezden geliyor. Ben telaşlanıyorum, ağlıyorum sürekli. Ağlayınca kızıyor.
Bu erken menopoz belası yüzünden hayatım karardı. Evliliğimden de bir şey anlamadım. İnsanlar kolayca elde ettikleri çocuklarını sokaklara atarken, döve döve öldürürken ben evlat sahibi olabilmek için neler çekiyorum. Hayattan adalet beklemiyorum ama kırgınım işte. Mutsuzum. Keşke ölseydim de bunları yaşamasaydım diye düşünmeden edemiyorum.
Erkekler çok anlamıyor. Belki biz daha hassas olmayalım diye önemsemedigini göstermeye çalışıyorlar.Ben kendimi bildim bileli anne olmak istiyorum. Hayatımda en çok istediğim şey anne olmak. Ben dedim çocuğum olmazsa boşanirim senden mutsuz biri olurum sana hayatı zindan ederim. İkimiz ayrı da mutsuz oluruz dedi ama içimdeki ses gitmiyor. Bir yerde otururken küçük kız çocukları özellikle hep eşimin yanına gelir çocuklar çok sever eşimi. Şimdilik bir Umut yakala ben ona tutundum. Birazcık sakın olmaya çalış. Ben aşılama umuduna tutundum. O olmazsa başka çare. Bizim bebisler çok kıymetli olacak kimse zarar veremez onlara kaplan gibi olcam o doğunca. Dua etmekten umut etmekten başka çaremiz yok.

X