Yeşil Çay Kürü

Arkadaşlar,

Zaten yeşil çay 75 - 80 derecelik suda demlenir. Öyle su kaynar kaynamaz demliğe konmaz. Ortalama 3-5 dakika da demlenme süresi var. Yani bizim içtiğimiz normal çay kadar sıcak olmuyor. Gerçi onu da yeşil çay usulu demlemek lazımmış ya neyse...

kızlar suanda sabahın kör vakti yeşil çayımı almışım:içelim:eek:hhh içiyorum.15 gundur içiyorum ve bu sabah tartıda 1 kılo eksık cıktım.ama bılemıyorum belkıde ac olmamdandır.sizin nasıl gıdıyo yeşilçaycılar:teytey: sırnaşık şey :dance:

kızlar burada hep bergamut özlü yeşil çayı öneriyo arkadaşlar onu bende kullanıyorum ama önceden daha fazla kullanıyodum çünkü kilomda pek değişikliğe neden olmadı..

ama gecen doğadanın yeşil çayını aldım acayip güzel harika hatta.. şu bi çiçek var adını unuttum acayip güzel kokar beyazzz bi çiçek sokaklarda çok olur.. o kokuyo içine çekesin geliyo çayı walla öneririn lezzetli

ben de içmeye başladım.. ama şişkinlik yapmadı.. bergamut aromalısı çok güzel gerçekten.. biraz şekerle tatlandırıyorum bazen.. bana sakinleştiriyor gibi de geldi... sanki çayı içtikten sonra rahatlama oluyor..

kızlar bende yeşil çayın faydalarına inananlardanım ama çoğu zaman içmeyi unutuyorum onun için yeşil çay tabletleri aldım günde bir tane kullanıyorum 3 fincan yeşil çaya eşdeğermiş üstelik kafeini azaltılmış bilginize

merhaba arkadaşlar melise katılıyorum çünkü bende doğadan form çayı sabah akşam içerek ve beraberinde yeşil çay içeerek 7 kilo verdim 5 ay gibi bi sürede
yanlız aynı anda kepekli ekmek yemeye başladım ve şekerden uzak durdum

ya kızlar merak ettim herkes 2 fincan falan diyorda bu ficanların bir resmine falan koyamazmısınız çok şeymi istiyorum acaba:uhm:

ben şöle bu kupayla içiyorum şeker ama su bardağına eşdeğer yani

kupa3-b.jpg

arkadaşlar bu hafta içinde ben yeşilçaya başladım ama ben doğuşun bergamutlu poşet çayını beğendim, teneke kutuda olanda bergamut tadı pek gelmiyordu, neyse ben bu hafta içi içtim 2 kilocuk gitmiş ama ben sadece akşamları solea alıyordum vede kendime çeşitli salatalar yapıp yiyordum, ben yeşilçay içmeden de solea kullanıp salata yiyordum ama böyle kilo vermedim, bu yeşil çay gerçekten mucizeymiş yaaa.s.

kızlar ben bergamutlu yeşil çay içiyorum ama tansiyonumu baya bi düşürüyor kilo vermemide sağladı yeşilçay ,, tansiyon düşmesine diyet yapanlar için önerebileceğiniz bişey varmı? :sm_confused:

6 yıldır yeşil çay içiyorum.zayıflamak için değil hem tadını seviyorum hemde antioksidan etkisine güvendiğim için.Bu dönem içinde çok kilolu olduğum zamanlarda oldu normal kilomun fazlasıyla altına indiğimde...Yanlış anlamayın kimsenin hevesini kırmak ya da "yok bi işe yaramıyo" demek değil amacım.
Bana kalırsa iş çayın yeşilinde, kırmızısında değil yediklerine dikkat edip yürüyüş bile olsa bi yerden hareketlenmeye başlamakta... Ama inşallah zayıflatır başlayan arkadaşları hatta bi daha hiç alamayın o kilolarınızı e mi! :KK66:

bende bir aydır düzenli içiyorum.ama asla aç karnına içemem hatta ara öğünlerde bile önden muhakkak ağzıma bi şey atıyorum çünkü çok denedim aç karnına acaip midemi bulandırıyo.

bende yeşil çay kullanıyorumm kokusundann midem bulanmasın diee limonn sıkıyorummm bennn faydasını görüyorummm

Teşeşşürler Arkadaşlar Yardimlariniz Için Bende 4 Gündür Yeşil çay Içiyorum. Bazen Tok Karnina Bazende Aç Karnina Içiyorum.ama Inanilmaz Derecede Lavobaya çikiyorum Yan Etkisi Olabilir Mi.

yeşil çay idrar söktürücüdür. yani diüretik.

tek başına bazı kişilerde kilo verdirebiliyor. Ama sanırım istediğimizi yiyip bir tek çayla kilo verme durumu pek yok bu dünyada... Yicen yicen sora da içip vericen. Olmaz yasakkelime

öyle birşey varsa bile ağır kimyasal ve yan tesiri olan ilaçlardır. Aman Kızlar dikkat !

Hem yeşil çay 1000 derde deva bir çay !

ben de 1 haftadır içiyorum. Tuvalete daha sık çıkıyorum. Ayrıca iştah kapatıyor.

bende 3 haftadır içiyorum ama bendede tık yok.zayıflamayı boşverdım saglık için içiyorum ben bacım

aynen bırde zayıflatsa tam süper olucak.1 aydır içiyorum bi faydası olmadı zayıflamama ama saglık için içiyorum sadece

aynen bırde zayıflatsa tam süper olucak.1 aydır içiyorum bi faydası olmadı zayıflamama ama saglık için içiyorum sadece

Bildiğim kadarı ile yeşil çay idrar söktürücü ve de iştah kesici. yağı yakan nedir biliyormusunuz ?

Bol bol su ! Az su içerseniz vücudunuzdaki yağlar atılamaz ! Yani spor ve su ! Yeşil çay ya da mate çayı ödem ve idrar sökütürcü özelliğe sahip !

Sevgiler.

Her akşam 3 fincan içiyorum alışkanlık oldu tadınada alıştım, siyah çayı neredeyse hiç içmez oldum.
azda olsa zayıflıyorum her hafta ama sadece yeşil çayın etkisi dersem yanlış olur. Bol su içip yürümeye çalışıyorum ayrıca...

Su kan dolaşımını haliyle metobolizma'nın çalışmasına yardımcı oluyor.. Yeşil çay içilen suyun ve biriken antioksidanları dışarı atılmasını sağlıyor. Ödem oluşumunu engelliyor. Ayrıca yediklerinizden vucudunuza yağ bağlatmıyor. Ve daha neler neler .Bu deneylerle ispatlanmış.. Diyetisyenler bile yeşil çayı diyetlerde öneriyor. Günde 1 en fazla 2 bardak

Ben kg dan memnunum sağlık için 2 günde 1 içiyorum..

a.s.

X