Yeşil Çay Kürü

ya hakkatan yeşli çay bi mucize bende ilk başta kullanırken kilo aldıgımı sandım iştah açıcı bi özelligi var sanırım.... ama yeşil çaya günde bi saat yürüyüşte ekleyince ben bayagı bi faydasını gördüm.. ilk başta olmaıcak die bırakmştım ama giydigim kıyafetlerim bol durunca anladım yeşli çay işe yarıyo arkadaşalr ve inanın çok olmasada istedigim herşeyide yedim.
melis82 teşşekürler samimiyetine inandım başaldım ve başardım sagol canım

Senin adınada çok sevindim canım,,
ben normal kilomdayım ama yinede sağlık için ihmal etmiyorum iki günde bir içiyorum.

Herkese de tavsiye ediyorum. Size kilo vermemişsiniz gibi gelir ama bunu hassas kantar lar var onda görebilirsiniz. En önemli yaptğı etki vucudu sıkılaştırmak.

ya hakkatan yeşli çay bi mucize bende ilk başta kullanırken kilo aldıgımı sandım iştah açıcı bi özelligi var sanırım.... ama yeşil çaya günde bi saat yürüyüşte ekleyince ben bayagı bi faydasını gördüm.. ilk başta olmaıcak die bırakmştım ama giydigim kıyafetlerim bol durunca anladım yeşli çay işe yarıyo arkadaşalr ve inanın çok olmasada istedigim herşeyide yedim.
melis82 teşşekürler samimiyetine inandım başaldım ve başardım sagol canım

kızlar 5li cayında faydasını gördüm ama şimdi onu bıraktım yeşil cay içiyorum. kilo verdirdiğine inanıyorum. arada yine 5li cay içerim ama yesil çaya devam etmeyi düşünüyorum.yesil cayı aktardan alıp demliyorum. çaykurun bergamut aromalı cayı varmıs ama bulamadım . bilen varmı? hangi markette? bide teneke kutudaymıs bergamut aromalı yeşil çaymı yazıyor.? :teytey:

çaykurun tomurcuk çay kutuları var ya teneke de aynı ondan kutusu ama bergamut aromalı burcum yeşilçay yazıyo köşesinde tadı da çok hoş ve baya bi gidiyo. öyle büyük marketten almadım ben bizim orda bi kaç markete baktım en son bitanesinde buldum.etrafındaki süpermerketlere bi bak istersen artık ben de bi aydan fazladır içiyorum aynı zaman da krom kapsülü kullanıyorum 4 kilo verdim ama daha sıkı görünüyorum sanki 10 kilo vermiş gibi inceldim yani.

ya inanamıorum tadı çok hoş hayatımda ilk defa şekersiz çay içiorum ama tadı süper gerçekten ya etkiside süper olsa tam süper olcakkkkkkkkkkk

herkese selam.ben de yaklaşık 3 aydır çaykurun bergamot aromalı yeşil çayını içiyorum.gerçekten faydasını gördüm.bugün de aktardan beşi bir yerde aldım.deneyelim bakalım .sonuçları paylaşırım.sevgiler..

Merhaba herkese, geçmiş olsun arkadaşım sanada, ben yeşil çayı 4-5 gündür içiyorum tartıldım bu akşam ,1 kilo vermişim :) bugün birde mate çayına başladım bakalım

kızlar ikinci 3.günüm olmasına rağmen bağırsaklarım çok fena çalışmaya başladı. Hatta afedersiniz ama ishal olmuş gibiyim ya sakıncalı olmaz dimi? ayrıca ben büyük çay fincanında içiorum bir tatlı kaşığına yakın yeşil çay atıorum her demlemede. günde iki defa içiorum.doğru bi yöntemmi? şimdiden cevaplar için teşekkür ederim herkese

bulmana sevindim aynı tepkiyi bende markete görünce vermiştim ilk kutu bittikten sonra raflarda aradım bulamadım getirtmelerini rica ettim getirtemediler ama ben pes etmedim aktardan almıştım ama tadı çok acı geldi ben çaykurun yeşil çayına alıştım sanırım sonunda getirmişler görünce çok sevindim hemen aldım:)) yeşil çayım ve ben mutluyuz kullanan arkadaşlar sizde mide yanması gibi bir sorun yarattı mı acaba bir kaç gündür bende bu sorun var neden kaynaklandığını bilmiyorum.:uhm:

canım o sorun bendede oluyordu ilk baştaa.siçmeye başladığım 3 gün mide ağrısı çektim üstüne birde gaz oluşumu eklendi öldüm yania.sılık içmneni tavsiye ederim canım..ben bayağı bi ılındıktan sonra içiyoruma.s.

kızlar akşam aldım yeşilçay tenekede ama bergamut bulamadım onun farkı sadece aroması sanırsam dimi? akşam br bardak içtim sabahda bir bardak bakalım ne olcak günde 2 bardak yeterli sanırsam dimi bayanlar
jpgufalt.asp

evett katılıyorumm onun haricinde cilde güzellikte veriyorr birsürü faydası varr
ben sağlık için içiyordumm ama ne zaman içsemmm hemennn wc ye koşarımm aslındaa kabızlık sorunum vardır benim ve karnımm çok şişerr şiştiği zaman aaa kilo almışsın derlerr birde inerr aaa ne çabuk kilo verdinn derler
ama tek sorunn benimm sindirim ssiiisstemindee

kıslar bende içiyordum yeşil çayı faydasını da görmeye başlamıştım selülitleride yok ediyo benim baya bi azaltmıştı.sonra bebek istiyoruz diye bırakim dedim bi zararı olurmu diye tedirgin oldum acaba hamileliktede içen varmı yeşil çayı çünkü ben etkisini gördüm tekrar başlamak istiyorum ...

kızlar ben yeşil çaya başlayalı tam bi hafta bile olmadı ama 54kiloydum şimdi52 kilo oldum ama yediklerime de dikkat ediorum saat altıdan sonra yememeye çalışıorum ve sabah kahvaltım hariç ekmek yemiyorum.zayıflamak ne güzel :teytey: ya her hafta 2kilo versem ayda sekiz kilo inşallah veririm zaten 6 kilo daha versem süper olcak çok mutluyum :dance: hepinize sağlıklı zayıflamalar :hooray:

ben hazır yeşil çay içiyorum sayfalar çok olduğu için hepsini okumadım arada yazıldımı bilmiyorum
ama aynı etkiye sahiptir değilmi
günde 3 kez yeşil çay içiyorum şeker yok
içinede limon sıkıyorummm
ama etkilerini görüyorumm en azından bağırsaklarım artık düzenli çalışıyorrr

ya kızlar korktum şimdi ama bende aktardakının daha faydalı oldugunu duydum.aktardan aldım.bende daha gram veremedım.ondanmı acaba kafam karıştı yawwwwwww

ya kızlar ben bu bergamut aromalı yeşil çaya dün başldım ama hayatımda içtiğim en güzel bitki çayı.Ama bi şeyi anlamadım şimdi biz bunu aç karnına mı tok karnına mı içicez.

ya kızlar ben bu bergamut aromalı yeşil çaya dün başldım ama hayatımda içtiğim en güzel bitki çayı.Ama bi şeyi anlamadım şimdi biz bunu aç karnına mı tok karnına mı içicez.

ben akşam üstü içiyorum tok karnına canım , bazende akşam içiyorum ama uyku saatime çok yakın içersem uykumu kaçırıyor a.s.

kızlar ben 3 gündür içiyorum ama karnımda değişik bi şişlik varya acaba bu çaylamı alakalı bende gündüz pek içemiyorum ama akşamları içiyom yemekten sonra

kızlar ben 3 gündür içiyorum ama karnımda değişik bi şişlik varya acaba bu çaylamı alakalı bende gündüz pek içemiyorum ama akşamları içiyom yemekten sonra

güllüşen canım merhaba:1hug:bende ilk kullandığım 3 gün boyunca aşırı derecede gaz ve şişkinlik yaptı rahatsız oldum resmena.ssonra düzeliyor....yalnız bu çayı çok sıcak içmeyeceksin ılık içersen şişlik yapmıyor...ve ben 2 haftadır düzenli olarak günde 3 bardak içiyorum inan vücudum çok sıkılaştı ve gören herkes ne kadar zayıfladın diyor ama nerdeeeeeeeeeeee:roflol:1 kilo verdim ama sıkılaştığım için daha çok verdim gibi görünüyor:dance:birde ben akşam yemek yemiyorum 6 dan sonra yemek yerine 2 yk yoğurda 2 tatlı kaşığı keten tohumu çekilmişinden koyuyorum birde kara üzüm çekirdeği koyuyorum hem cildim güzelleşti hemde akşamları beni tok tutyor:içelim:ki ben akşamları önüme ne gelse yiyen bir tipim yani düşünün:roflol:
dediğim gibi ilk 3 gün olabiliyor bu durum ve sıcak içmeyeceksin canıma.s.

bende 2 haftadır günde bir bardak aç karnına içiyorum bergamut aromalı yeşil çay,ilk günlerde çok şişkinlik yapmıştı ama geçti şimdi çok rahat midem ,yarım kilo vermişim sadece ama insanlar incelmişsin diyor ve karnım gerçekten gözle görülür şekilde inceldi ve genel olarak bi sıkılaşma oldu sanırım çünkü 2 hafta önce dar gelen kotlarım şimdi biraz daha rahat oluyor ama dediim gibi kilomda doğru dürüst bi oynama yok ama devam edicem bakalım 1 ay sonunda nolucak çünkü bu konu başlığını açan kişi 1 ay sonunda farkediyor kilolar demişti

X