Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Yemek odasına uygun koltuk rengi

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

lilyumane

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2010
292
14
Zevkli bayanlar fikir bekliyorum sizlerden.bambu beyaz yemek odasına uygun koltuk rengi ne olabilir..Çok seçenek yok biliyorum..yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• sketch-1587312842003.png
    sketch-1587312842003.png
    104,6 KB · Görüntüleme: 59
  • sketch-1587312917247.png
    sketch-1587312917247.png
    148 KB · Görüntüleme: 53
2 ana rengi kullandığınız için bence krem tonlarında alın. Hem odanız ferahlar. Hem de dekore etme şansınız kolaylaşır. Stil olarak sa spor rustik arası Bi takım seçebilirsiniz. Berjer almayın bence ama. Tabi odanın şekli rengi parke bunlar da etken.

2 ana rengi kullandığınız için bence krem tonlarında alın. Hem odanız ferahlar. Hem de dekore etme şansınız kolaylaşır. Stil olarak sa spor rustik arası Bi takım seçebilirsiniz. Berjer almayın bence ama. Tabi odanın şekli rengi parke bunlar da etken.

Aslında yazmayı unuttum bir koltuk takımım var onları döşetmek istiyorum.yanları deri takımlardan.sıkıldım ve biraz da yıprandı.

Aslında yazmayı unuttum bir koltuk takımım var onları döşetmek istiyorum.yanları deri takımlardan.sıkıldım ve biraz da yıprandı.

O zaman deri kısımları da dahil spor country tarzında Bi chester yaptırabilirsiniz. Nubuk kaplama ya da keten kaplama yaptırabilirsiniz.

X