Yavru kedi

Smokinmiş bide oyy 🫶🏻 en zeki kedi cinsidir. Kardeşlerinden ayrıldığı için bağırıyordur, karnı aç olabilir, tuvaleti vardir veya herhangi bir rahatsizligindan dolayi canı yaniyor olabilir. En güzeli siz alın miniği veterinere gidin. Bi muayene etsinler sonra aşılarını mamasını kumunu alıp eve getirin. Ufaksa size daha kolay alışır

Smokinmiş bide oyy 🫶🏻 en zeki kedi cinsidir. Kardeşlerinden ayrıldığı için bağırıyordur, karnı aç olabilir, tuvaleti vardir veya herhangi bir rahatsizligindan dolayi canı yaniyor olabilir. En güzeli siz alın miniği veterinere gidin. Bi muayene etsinler sonra aşılarını mamasını kumunu alıp eve getirin. Ufaksa size daha kolay alışır
4 aylık gibi duruyor en fazla Max 5 aylıktır mamasını suyunu koydum bi kutunun içine kum koydum evde yoktu tuvalet yarın vete gidebiliriz eşim şehir dışında vet çok uzak şuan baya sakinleşti hiç bagirmiyor mamasını suyunu içip oturuyor bi kere kucağıma aldım çok az durdu hemen indi ama kendini sevdirip duruyor

Biraz sabırlı olmak lazım. Süreci buradan da paylaşır mısınız? Merak ederim 😻
Kediyi sahiplendik dün veterinere götürdük aşılarını yaptılar az bi enfeksiyonu varmış 2 günlük antibiyotik verdiler tam bir kucak kedisiymis beni göremediği an basıyor çığlığı süreci paylaşır mısınız demiştiniz haber vereyim dedim 😍

Kediyi sahiplendik dün veterinere götürdük aşılarını yaptılar az bi enfeksiyonu varmış 2 günlük antibiyotik verdiler tam bir kucak kedisiymis beni göremediği an basıyor çığlığı süreci paylaşır mısınız demiştiniz haber vereyim dedim 😍
Bu çok güzel bir haber ve evdeki kedi için de müthiş bir adım olmuş, çünkü ne olursa olsun kendi türlerinden bir arkadaş istiyorlar😻 Şans getirsin evinize❤️

Hep balkonda mı duruyor,kilitli olduğu için bagırıyordur öyleyse

Hep balkonda mı duruyor,kilitli olduğu için bagırıyordur öyleyse
Yok ilk geldi balkona girdi hemen çıkmadı 1 saat bağırdı sonra yavaş yavaş odaya çıktı akşam tamamen sevgi yumağı oldu bi göbek açmalar bi kucagimdan inmek istememeler beni göremeyince bağırıp beni araması falan artık bizim kızımız oldu aşısini oldu 2 kız kedi anası oldum 😍

X