Yarın Ameliyat oluyorum :(

lalara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
228
4
36
kızlar doktora gittim birden demesinmi öğleden sonra ameliyatını yapalım yok dedim psikolojik olarak hazır hissetmiyorum yarın olsun dedim ve yarın yapıyor içimi bi korku heyecan değişik bi duygu aldı öğleden sonra olucağım ne yapmalıyım ya da ne yapmamalıyım bilen varmı?:1shok:

ne ameliyati olucaksin??...benim bildigim ameliyattan önceki gece saat 22.00 den sonra yemek yenmiyecegi...

ne ameliyati olucaksin??...benim bildigim ameliyattan önceki gece saat 22.00 den sonra yemek yenmiyecegi...

silikon amleiyatı doktor bana hiç birşey söylemediki afam karıştı öğleden sonra yarın genel anesteziyle kas altı meme ucu kesisiyle yuvarlak silikon takılıcak sadece bunları biliyorum :bbo:

o nasil doktormus öyle hastayi bilinclendirmek lazim aslinda... öncesi ve sonrasiyla ilgili ...

kızlar doktora gittim birden demesinmi öğleden sonra ameliyatını yapalım yok dedim psikolojik olarak hazır hissetmiyorum yarın olsun dedim ve yarın yapıyor içimi bi korku heyecan değişik bi duygu aldı öğleden sonra olucağım ne yapmalıyım ya da ne yapmamalıyım bilen varmı?:1shok:

doktorun kim ne çabuk ameliyata karar vermiş böyle şeyde hiç duymadım

doktorun kim ne çabuk ameliyata karar vermiş böyle şeyde hiç duymadım

savaş serel ankara tıp fakültesi doktoru hayır canım mart ayında karar verdik zaten 1 saat sonra evden çıkıcam sabah aradı oruçlu gibi gel dedi ama yinede çoğu önemli bilgiyi sayenizde biliyorum şimdilik heyecan yok ama hastaneye girince heyecan başlıycak

savaş serel ankara tıp fakültesi doktoru hayır canım mart ayında karar verdik zaten 1 saat sonra evden çıkıcam sabah aradı oruçlu gibi gel dedi ama yinede çoğu önemli bilgiyi sayenizde biliyorum şimdilik heyecan yok ama hastaneye girince heyecan başlıycak

inşallah herşey yolunda gider iyi haberlerini bekliyoruz a.s.

hayirlisi sekerim iyisallah iyi haberlerini aliriz bizi bilgilendir tammi nasil gecdi memunmusun

Vay be lalara seninde ameliyat günün geldi ha. Çok geçmiş olsun canım. Hayırlı haberlerini bekliyoruz

geldim kızlar 1 gece hastanede kaldım eve geleli 5 dakika oldu kendimi daha iyi hissededince yazarım akşam, destekleriniz için çok teşekkürler

kendimi daha iyi hissediyorum anlatabilicek kadar en azından. 1 de hastaneye gittik doktorum göğüslerimin resmini çekti şekiller çizdi baktım göğsümün altını çiziyor dedimki meme ucumdan olıcaktı olmıycakmı dedim halkan biraz küçük zorlarsam his kaybına yol açarım o yüzden göğüs altı kesisi yapıcağım dedi tenin açık renkli hızlı iyileşir dedi ameliyathaneye girdim çıktığımda yatakta tiriyodum meğerse ameliyathane buz gibiymiş onun etkisinden 225 cc yuvarlak dual planla koymuş şuan şiler büyükliği iyi ama 225 çok küçük gibi geldi bana tamam minyonum ama inşallah küçülmez bu halinden çok fazla. ağrım olmadı sadece üzerimde biri oturuyomuş gibi hiseettim 1 gece hastanede kaldım sabah geldim eve drenlerim çıkınca acımadı fakat doktor kontrol için eliyle göğüslerime bastırınca dehşet acıdı sadece o an canım acıdı birde arabayla eve dönerken sallanınca çok az acıdı sporcu sütyeninide ameliyattan hemen sonra giydirmişler uyandığımda üstümdeydi şuan 24 saat oldu bandajlar sıkıyo basınç var ama şimdilik ağrı yok çok şükür

Çok geçmiş olsun canım sen de nihayet atlattın bu işi. Kendine dikkat et yorma sakın 3 gün.opuyorumnanaktan

kendimi daha iyi hissediyorum anlatabilicek kadar en azından. 1 de hastaneye gittik doktorum göğüslerimin resmini çekti şekiller çizdi baktım göğsümün altını çiziyor dedimki meme ucumdan olıcaktı olmıycakmı dedim halkan biraz küçük zorlarsam his kaybına yol açarım o yüzden göğüs altı kesisi yapıcağım dedi tenin açık renkli hızlı iyileşir dedi ameliyathaneye girdim çıktığımda yatakta tiriyodum meğerse ameliyathane buz gibiymiş onun etkisinden 225 cc yuvarlak dual planla koymuş şuan şiler büyükliği iyi ama 225 çok küçük gibi geldi bana tamam minyonum ama inşallah küçülmez bu halinden çok fazla. ağrım olmadı sadece üzerimde biri oturuyomuş gibi hiseettim 1 gece hastanede kaldım sabah geldim eve drenlerim çıkınca acımadı fakat doktor kontrol için eliyle göğüslerime bastırınca dehşet acıdı sadece o an canım acıdı birde arabayla eve dönerken sallanınca çok az acıdı sporcu sütyeninide ameliyattan hemen sonra giydirmişler uyandığımda üstümdeydi şuan 24 saat oldu bandajlar sıkıyo basınç var ama şimdilik ağrı yok çok şükür
çok geçmiş olsun canım böyle az ağrıyla atlamana sevindim ödemler inince azıcık küçülcekler ben narkozdan gözümü açtığımda göğüslerimi gördüğümde ilk söylediğim şey bunlar küçük olmuş demiştim.Sen şimdiden kafana takma bunları a.s.

geçmiş olsun lalaracım,ben de yarın ameliyat oluyorum.üfff ne zor ve stresliymiş beklemek.umarım herkesin istediği gibi olur. doktorum naci çelik.bakalım ne olacak yarın göreceğiz herşeyi.korkmanın faydası yok.herkese sevgiler

geçmiş olsun lalaracım,ben de yarın ameliyat oluyorum.üfff ne zor ve stresliymiş beklemek.umarım herkesin istediği gibi olur. doktorum naci çelik.bakalım ne olacak yarın göreceğiz herşeyi.korkmanın faydası yok.herkese sevgiler

carolin sen çok ağrılı geçirmiştin çok geçmiş olsun senede hiç korkma en sıkıcı şey yüz üstü yatıp kalkarken zorlanmak bide bu sporcu sütyeni çok sıkıyo bunaltıo ama çok şükür ağrıya dair bi durum yok belki nadir olarak çok az dikiş yerlerim sızlıyor o da majezikle geçiyor ama işin ilginci dün göğüslerim taş gibiydi 1 günde o taşlık gitti tamam yine sert ama düne göre yumuşama var

geçmiş olsun lalara. şimdi okuyunca hatırladım. ben de ameliyat sonrası tir tir titriyordum. üstüme naylon bişey örttüler, onun içini sıcak havayla doldurdular ısınıverdim hemen :) 225 cc demek. inşallah istediğin gibilerdir şeker. güle güle kullan memelerini.

X