Yabancı diziler

fringe (devamlı)

shelock holmes

grimms

gossip girl (denk geldikçe )

spartacus

heroes var bi de ben seviyorum ama eşim sevmediği için izleyemiyorum genelde :KK19:

supernatural
the vampire diaries
spartacus
awake
the event
teen wolf
breakout kings
american horror story
dexter
the walking dead
alcatraz
trıe blood
terra nova
the dead zone
grimm
misfits
harpers ısland
ghost whisperer
the nine lives of chole king
haven

kendime yuh dedim biran bu kadar dizi izlemisim ve hala izliyorum bir kısmın :KK53: bu dizilerin nerdeyse hepsi fantastik gerilim gizem korku icerir bu tarz dizi sevenlere tavsiye

Ben sadece ingiliz ve amerikan yapımlarını değil aynı zamanda kore dizilerinide çok severek izliyorum. Hem 16 -17 bölümlük kısa oluyorlar hemde çok eğlenceli oluyorlar. Özellikle Düşlerimin Prensi ve Boys Ower Flovers hayatım boyunca unutamayacağım dizilerdir. Yabancı olarak izlediğim dizilerde
Doctor Who ( süper bir dizi kesinlikle izlenmeli son doktor 10. doktorun yerini tutamasada izlenebiliyor. İlk sezondan izlemeye başlayın bağımlısı olucaksınız. )
Merlin
Gossip Girl
Glee
The Vampire Diaries
The Secret Sircle
Pretty Little Liars
Şimdilik aklıma gelen bunlar hepside izlenebilir güzel diziler. Ayrıca izleyebilcek site bulamamaktan yakınmışsınız Dizimag adlı sitede neredeyse tüm yabancı dizilerin en son bölümlerine kadar tüm bölümlerini bulup rahat bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

Hart of dixie izleyin bayanlar ... yeni sezonu çekilsin.

çok tatlı güzel bir dizi...

romantik komedi...

mad men i izliyorum
birde desprete hausewife , eskiden daha cok izlerdim ama artik pek zamanim olmuyor.

The O.C cok izlerdim marissa nin öldügü bölümde aglamisligim bile vardir.
gerilere gidersek baslangic evimiz hollywoodla olmustur , ally mcbeal de cok güzel bir diziydi hula hula dansi felan :emir_bebek:

merlin hastasıyız eşimle
two and a half men izlerdik, eştın kaçır zibidisi geldi soguduk :KK19:
desp. hausewifes, ara ara gossip girl, the new adventures of old christine...
aklıma ilk gelen bunlar

once upon a time'a bayılıyorum.şimdi bir de sezon arası.öyle bir yerde ara verdiler ki beklemek zor görünüyor.onun haricinde game of thrones ve american horror story de çok güzel diziler. bir de the walking dead'in 2 bölümünü izledim.güzele benziyordu.
once upon a time'da gerçek dünyayla masalların dünyasını harmanlamışlar.karakterlerin çocuğunun bir gerçek dünyadaki halleri, bir de masal dünyasındaki halleri var.gerektikçe masal dünyasına dönüşlerle iki halleri de veriliyor.ama masalla gerçeği öyle harmanlamışlar ve bölümleri öyle kurgulamışlar ki bir sonraki bölümü merak etmeden duramıyorsun.game of thrones fantastik, american horror story korku-gerilim.the walking dead'in ölülerin dirilmesi ile ilgili bir konusu var galiba.güzel diziler hepsi:KK34:

Criminal minds cidden çok güzel. Polisiye alanında izlediğim en orjinal dizi. Bir de cold case'i severdim ben, baş dedektif olan kadın acayip sevimsiz ve donuktu, senaryoda saçmalıklar vardı - her bölüm tek tek tüm şüphelilerle konuşup hepsine inanmaları başta suçlunun yalan söylemesi ama ikinci geldiklerinde hemen suçunu itiraf etmesi şeklinde olurdu, bir de hukukla alakası yoktu daha ağır bir suç işlenmiş olsa bile daha hafif suç işleyen kötüyü tutuklar diğerini tutuklamak kimsenin aklına gelmezdi - ama cinayet konuları çok enterasandı, genelde cinayetin işlendiği dönemdeki toplum yapısı yüzünden ayrımcılığa maruz kalmış insanları anlatırdı, bir de müzikleri dönem karakterleri vs. çok iyiydi.

Hım bu sezon izleyeceğim yabancı diziler

HIMYM(son sezona geldi artık bırakmak olmaz), Game of Thrones, Big Bang Teori, Spartacus -ilk sezondan başlıcam-, The New Normal, Newsroom - dizimagdeki çevirisi daha iyi bence cnbce'ye göre-, belki Girls - geçen gece oturup bütün sezonu izledim iyi mi kötü mü karar verebilmiş değilim şuan. Emmy törenlerinde çok fazla adı geçtiği için başladım ama pilot bölümünden sonra izlemeye devam etmemin tek sebebi Jessa karakterinin gördüğüm en güzel ve en stil sahibi dizi karakteri oluşuydu.

Bınların dışında Skins ve True Blood'un ilk iki sezonu da güzel bence.

kesınlıkle black mirror...

izlediğim dizilere göre en faydalısı ... en azından teknolojinin gunumuzde actığı faciaları o sekılde göbiliriz ve daha nelere yol açacağınıda distopik bir şekılde görmus oluruz ...

Sıralama yapıcak olursam birinciliği tabiki

1- Supernatural alır.

Konusu canavarlar vs.gb dursada aslında dramdır ve Dean Winchester gb bir karakter bile tek başına 9.sezona getirir diziyi, sezon biter izlemeye doyamaz,başara sararsınız ..

2- The walking Dead

Yine kanlı bir dizi, ama yine altında dram vardır.İnsanların felaket zamanlarda bile ne kadar insan olmadığını anlatır..

3- The vampire Daires

Hım.. İzlenmese de olur ama çok fazla taş var bu dizide :))

4- Teen Wolf

İlk sezon ne kadar amatör, ne kadar ergen dizisi olarak başladıysa da son sezonda insanın aklını başından alıyor
Dikkat taş'lar fazlasıyla burda da mevcuttur.

Game of Thrones
Friends
Breaking Bad
Fringe
The Walking Dead
The Vampire Diaries
Orphan Black (cok bilinmiyor ama bilimkurgu ve cidden iyi )
The Originals

Game of aile ile izlenilcek bir dizi degil acık sahneleri cok ama kurgusundan dolayi cok goze batmiyor
Originals'a baslamak istiyorsaniz bence once vampire diariesı izleyin derim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
The walking dead
Hot in cveledant

hayatımda izlediğim en güzel özel ve birinciliği hakeedn

1-prison break ; hapishaneye suçsuz yere düşürülen ve idama mahkum edilecek olan abisini kurtarmak isteyen bir inşaat mühendisinin, hapishaneye girip inanılmaz mantık ve planlarıyla kaçmaya çalışmasını konu alıyor bu dizi..bütün herkese tavsiye etmişimdir ve ve izleyenlerin hepsi teşekkür ede ede bitiremediler...

2- the walking dead; her ne kadar zombi filmleri saçmaymış gibi görünsede buu dizi çok farklı..evet zombiler var, ama aşırı dram içeriyor.. dünyayı sarmış ölülerin arasında hayatta kalmaya çabalayan bir avuç insan ve yaşadıkları....çok ağladığım sahneleri olmuştur...

3-orphan black; klonlanmış insanların öldürülmek istenmesi, ve bu ölümden kaçış esnasındaki hayat meşgaleleri....çok severek izledim..tavsiye ederim..bilhassa başrol oyuncusunun bütün klonların hepsini çok ustaca canlandırması takdire şayan...

4-shameless; +18 lik sahneleri haricinde izlemesi zevkli bir dizi :KK1: sorumsuz alkolik bir babanın 6 çocuğuna yaşattıkları..ve çocukların hayatla mücadelesi..

daha yeni başladıklarım arasında da şunalar var..

1-lost ; ilk bölümünü izledim devam edicem inşallah :KK14:

2-flash forward ; dünyadaki tüm insanların 2 dakika süresince zihinlerinin durmasını, ve bu 2 dakika süresince hayatlarının 6 ay sonrasını görebildiklerini anlatan bir dizi...çok sürükleyici geldi devam edicem ona da...

Son düzenleme:
suburgatoryi izliyodum hatta gün sayıyodum yayınlansın diye ama kaldırdılar çok harika bi diziydi komedi

X