Yabancı diziler

mavilimYesilim

Hareket et durma, vazgeçme, erteleme, hemen şimdi.
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2010
7.839
3.454
Şu aralar nette dizi seyretme merakım arttı. farklı dizileri de seyretmek istiyorum....
Sizlerin Yabancı dizilerden en çok takip ettiğiniz diziler neler.?
Konularını yazarmısınız..

ben başlayım ... bu diziler nette seyredilen diziler kanallarda yok ama...
1-supernatural farklı bir dizi... şeytanlı yaratıklı bir film ama yinede seyretmeye değer ... sürükleyici...
2-Criminal minds.... profil çıkartıcı bir grup ajan ... bunu çok sevdim acayip bir dizi...:KK52::KK52:

Son düzenleme:
Dexter çok sürükleyici bi dizi,ne kadar psikolojik sorunları ağır basan ama vicdanlı bi baba ve aynı

zamanda seri katil olan birinin vukuatlarını izlesek de insan çok kaptırıyo bazen kendini diziye...çok

gerçekçi oynuyo oyuncular insan etkileniyo...

CSINY, Walking dead, big bang teori, new adventures of old christine en sevdiklerim, son zamanlarda rizzoli & isles de dikkatimi çekiyo

Son düzenleme:
Son zamanlarda Veronica Mars da dikkatimi çekiyo,gördükçe izliyorum,

Babası dedektif olan bi kız,okulunda olan olayları gizlice araştırıp çözüyo kendi yöntemleriyle,bu da

güzel izlenebilir derecede...
:nazar:

Bir de İngilizce olunca daha çok ilgimi çekiyo,pratik yapmış oluyorum...

Son düzenleme:
Bende Spartacus:Blood and sand izliyordum sezon finali yaptılar,sonra Spartacus:Gods of the Arena diye Batiatus'un geçmişini anlatan bir diziyle devam ettiler,şimdi Spartacus:Blood and Sand'ın yeni sezonunu merakla bekliyorum,tavsiye ederim konusu fln çok gzl..

Son zamanlarda Veronica Mars da dikkatimi çekiyo,gördükçe izliyorum,

Babası dedektif olan bi kız,okulunda olan olayları gizlice araştırıp çözüyo kendi yöntemleriyle,bu da

güzel izlenebilir derecede...
:nazar:

Bir de İngilizce olunca daha çok ilgimi çekiyo,pratik yapmış oluyorum...

Sürekli izleyince rüyamda gördüğüm karakterler de artık ingizce konuşuyor .:KK60::KK60: ..
gerçekten dil için süper egzersiz oluyor ...

Son düzenleme:
Tv de en çok ..Buffy the Vampire Slayer. izliyordum oda adı üstünde vampirliydi :KK70: tv de hep o dek gelirdi göz aşinalığı ama dizi karakteri esas vapir oğlan çok yakışıklıydı...:KK52::KK54:
çocuk için izledim bugün :KK70:...

Chees senin yazdığın filmlere baktım ama malesef bulamadım nerden izliyorsun..

canım ben bunları cnbc e den izledim, izliyorum
yoksa video siteleri bi açılıyor bi açılmıyor sinir ediyor insanı
ya da indirceksin bi de altyazı bulcan falan uzun işler bunlar
tüm bunlara katlanarak izlediğim bi lost vardı valla
daha onun kadar hevesle izlediğim dizi çıkmadı
:KK1::KK1:

Pretty Little Liars ... bu gün başladım beğendim ... 4 kız arkadaş ve bir sırları var sürükleyici gençlik dizisi izlenebilir.

The Vampire Diaries,Pretty Little Liars,How I Met Your Mother,The Big Bang Theory,The Event,Being Human,Off The Map güzel diziler bence...

canım ben bunları cnbc e den izledim, izliyorum
yoksa video siteleri bi açılıyor bi açılmıyor sinir ediyor insanı
ya da indirceksin bi de altyazı bulcan falan uzun işler bunlar
tüm bunlara katlanarak izlediğim bi lost vardı valla
daha onun kadar hevesle izlediğim dizi çıkmadı
:KK1::KK1:

valla yaa lost benim de herşeye rağmen tek izlediğim bir diziydi. çok bunalım zamanda,eşimin şehir dışında olduğu bir dönemde başlamıştım. 1. sezonu 1 günde bitirip ardından dışarı çıktığımda herkesiin türkçe konuşmasını garipsemiştim:KK1: nasıl kaptırdıysam diziye kendimi....
bir de flash forward (inş düzgün yazmışımdır) vardı. ama onuda bitirdiler hemen :KK59:

House M.D
How I Met Your Mother
Dexter
Merlin
Monk

(izlemediyseniz eskilerden) Lost
(izlemediyseniz eskilerden) Six Feet Under
Fringe
30 Rocks
Damages

(izlemediyseniz eskilerden) Scrubs....
(Yeni başladım tv'den izliyorum) Rizzolli & Isles

ilk aklıma gelenler bunlar oldu tavsiye edebileceğim..:KK3:

arkadaşlar belirtmiş gerçi ama lost'un yerini hiç bi dizi tutmayacak gibi geliyo bana..hayatımda daha da öyle dizi izlemedim ben...izleyebileceğimi de sanmam...
komedi olarak
how I met your mother'ı tek geçerim
scrubs ve the new adventures of old christine var bi de
polisiye olarak
CSI NY ve cold case
drama olarak
house MD; dawsons creek(eski); OC(eski)
gerilim polisiye tarzı olarak da
dexter ve fringe

bunların çoğu cnbc e nin dizileri zaten...ben netten indiriyorum ama tv yle pek aram yok...konularını yazmadım ama hem uzun olur hem türünden belli zaten az çok...
spartacus e başlamayı düşünüyorum bakalım ben de...herkes çok methediyo...

merlin gerçi o da yaş ilerledikçe çok çocuk filmi gibi gelmeye başladı
dexter bence çok başarılı bir yapım çok farklı
how ı meet your mather izlerken ağzım hep kulaklarımda
gossıp gırl ve desperate housewives eskisi kadar takip edemesem de severek izliyordum
şu aralar favorim:spartacus
cnbc-e deki daha bir çok diziyi çok beğenmesemde den gelince izlerim

Scrubs,Desperate Housewives,bing bang theory.scrubs ı izlemeyenlere tavsiye ederim.çok komik ve kalteli gerçekten

X