Vestibüler migreni olan varmı?

Ya hastalığınız tekrarladı mı yani :KK43:
Bana doktor geçer dedi umutluyum o yüzden
Evet denir ilcı kullanmıştım ertesi günü yine byle uyandım demir hapları yapmaz dediler hatta bu sefer daha fazla baş ağrım var anlamadm ben bu hastalığı ne yaşıyoruz biz

Venegisi nasıl kesebildiniz çekilmesi en kötü olan ilaçlardan. Dideral içiyorum ben 1-2 haftadır. En masum olan o şimdilik. Efexor içmiştim venegis ile aynı. Bırakırken çok kötü oldum.
Efexorun muadili diyorlar ama ben bu muadil olayına inanmıyorum efexor beni yerde süründürüyordu yan etkilerine dahi dayanamadım ama venegis şeker gibi geldi bana yan etkisi minimal denecek kadar çok az yaşadım ben antidepresan kullanamayan biriyim ama bana venegis çok ama çok hafif gelmişti ve 2. Aydan sonra iyileşmeye başlamıştım doktor kontrolünde hapı kestik

merhaba banada vestubiler migren teşhisi kondu,gitmediğim nöroloji,kbb,ve göz doktoru kalmadi.suurekli sersemlik bulanik gorme kulakta ugultu ve görüntüleri sabitleyememe problemim var 1 buçuk yıldır boyleyim ..gittiğim özel klibini olan doktor efexor ve sibelium yazdı...

emziriyorum bu ilaçları içemem hayatım altüst olmuş durumda ilaçlarla geçiyor mu diye soracaktım ona göre bebeğimi sütten kesecem

Efexorun muadili diyorlar ama ben bu muadil olayına inanmıyorum efexor beni yerde süründürüyordu yan etkilerine dahi dayanamadım ama venegis şeker gibi geldi bana yan etkisi minimal denecek kadar çok az yaşadım ben antidepresan kullanamayan biriyim ama bana venegis çok ama çok hafif gelmişti ve 2. Aydan sonra iyileşmeye başlamıştım doktor kontrolünde hapı kestik
Efexor ve efexor xr farklı. Xr olanı içtim. Siz de belki xr kullandınız venegis için.
Benim karaciğerm yavaş
Çalışıyor o yüzden yan etki toleransım düşük.

merhaba banada vestubiler migren teşhisi kondu,gitmediğim nöroloji,kbb,ve göz doktoru kalmadi.suurekli sersemlik bulanik gorme kulakta ugultu ve görüntüleri sabitleyememe problemim var 1 buçuk yıldır boyleyim ..gittiğim özel klibini olan doktor efexor ve sibelium yazdı...
Merhaba şimdi nasılsınız acaba ilaç kullandınız mı bende aynı şeyleri yaşıyorum

Merhaba şimdi nasılsınız acaba ilaç kullandınız mı bende aynı şeyleri yaşıyorum
Sibelium a başladım etkisini gormeye başladım gözlerim eskisinden daha iyi gormeye başladı ve en önemli si spor kaslarini çalıştırmak çok onemli

Sibelium a başladım etkisini gormeye başladım gözlerim eskisinden daha iyi gormeye başladı ve en önemli si spor kaslarini çalıştırmak çok onemli
Sevindim adınıza banada inşallah bi teşhis konup tedaviye başlanır ve iyileşebilirim neler yaşıyorum bir Allah bilir

Iyilesme çok yavaş oluyor maalesef inşallah hepimiz iyilesiriz
Banada vestibüler migren anksiyete dendi sibelium a ve antidepresan a başladım en az üç dört hafta kullanmam lazımmış etkilerini görmek için, ilaç kullanmak hiç istemiyordum ama mecbur kaldım artık şifa Allah’tan inşallah bu hastalığı yaşayan herkes şifa bulur

Merhaba 1 aydır bende sizinle aynı şikayeleri yaşıyorum. Kafada dengesizlik ve kafa hareketleriyle artan sallantı hissi. Kbb, göz ve nöroloji gittim mr tomografi kan testleri hersey normal. Tanı koyamıyor doktorlar birşeyin yok diyip gönderiyorlar. Siz nasıl oldunuz? İyi gelen ilaçlar oldumu l

Banada vestibüler migren anksiyete dendi sibelium a ve antidepresan a başladım en az üç dört hafta kullanmam lazımmış etkilerini görmek için, ilaç kullanmak hiç istemiyordum ama mecbur kaldım artık şifa Allah’tan inşallah bu hastalığı yaşayan herkes şifa bulur
Merhaba aynı sikayetler bende de var nasıl oldunuz dengesizlik hissi geçtimi?

Merhaba bende de aynı sorunlar var geçtimi şikayetleriniz

Merhaba 1 aydır bende sizinle aynı şikayeleri yaşıyorum. Kafada dengesizlik ve kafa hareketleriyle artan sallantı hissi. Kbb, göz ve nöroloji gittim mr tomografi kan testleri hersey normal. Tanı koyamıyor doktorlar birşeyin yok diyip gönderiyorlar. Siz nasıl oldunuz? İyi gelen ilaçlar oldumu l

Merhaba.
Benim rahatsızlığımın ne olduğu ortaya çıkmadı fakat iyi gelen tek şey hafif dozda antidepresan oldu. Bu arada bende kaygı bozukluğu (anksiyete diye geçiyor) da var. Kaygılarım arttığında bu durumun fazlalaştığını farkettim. Yani benimki %80 psikolojik bence. Bu konuda çok fazla makaleler okudum araştırmalar yaptım. Kaygı ve denge merkezi birbirine çok yakın. Kaygı da tetikliyor bu yüzden.

X