Vestibüler migreni olan varmı?

sedaa161

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2021
49
5
26
Arkadaşlar vestibüler migren teşhisi kondu bana 2 aydır ilaç kullanıyorum fakat kafamda sersemlik gçemiyor bi türlü hayatımı çok etkiliyor sizin nasıl seyrediyo nasıl geçti neler yaşadınz veya neler yaşıyosunuz lütfen yardım:KK43:??

Merhaba, benim kafamda doluluk ve sersemlik durumum var. Gözlerim de bir garip ağrıyor mu desem baskı mı var desem sanki eskisi kadar net göremiyorum. Ara sıra başım dönüyor ama etraf dönmüyor sanki ben dönüyormuşum ya da boşluğa basıyormuşum gibi. Ama bu sersemlik sürekli devam ediyor. Senin belirtilerin neler? Bana daha teşhis konulamadı. Belki belirtilerimiz benziyorsa ve senin kafandaki sersemlik de sürekliyse ben de aynı rahatsızlığı yaşıyorumdur.

kapsamlı bi nöroloğa gidin gözlüklerle bakıyorlar bendede sürekli sersemlik var aralıksız olarak ilaç tedavisi başlandı

kapsamlı bi nöroloğa gidin gözlüklerle bakıyorlar bendede sürekli sersemlik var aralıksız olarak ilaç tedavisi başlandı
Benim belirtilerime benziyor mu peki belirtileriniz? Bir de hangi ilaca başladı acaba yarın randevum var da doktorla. Çok kötü bir durum ders bile çalışamıyorum

Bir yıldır bu halde olduğum için biraz çaresiz hissediyorum açıkçası doktor doktor gezdim çok soru soruyorum kusura bakmayın. Gözlerinizde bir farklılık var mı ışıktan etkileniyor musunuz?

Vestübiler nörit demişti bana kbb doktoru baş dönmesi sallantı hissiyle gitmiştim ne çektim ben biliyorum.
Verdiği ilaçlardan baygın yatıyodum.
Hacamatla şifa buldum.

Geçmişte migren sorunu çok yaşadım. Onun içinde hacamat yaptırın yan etkisi yok bir zararı yok mükemmel bir tedavi hele migren için

Vestübiler nörit demişti bana kbb doktoru baş dönmesi sallantı hissiyle gitmiştim ne çektim ben biliyorum.
Verdiği ilaçlardan baygın yatıyodum.
Hacamatla şifa buldum.

Geçmişte migren sorunu çok yaşadım. Onun içinde hacamat yaptırın yan etkisi yok bir zararı yok mükemmel bir tedavi hele migren için
Size benzito belirtilerim evet bende işimden ayrıldım bu hastalık yüzünden yzun sürüyor baya geçmicek gibi bana migren ilacı verdi migreni yok etmeye yönelik hacamat bende yaptırdım ama kafama değil

Size benzito belirtilerim evet bende işimden ayrıldım bu hastalık yüzünden yzun sürüyor baya geçmicek gibi bana migren ilacı verdi migreni yok etmeye yönelik hacamat bende yaptırdım ama kafama değil
Yok mutlaka başa yapılcak ve kulak arkasına

Bana iyi gelen tek şey ozon tedavisi olmuştu o da çok kısa bir süre sürdü tekrar sersemlik başladı. Ne kadar devam eder bu bilmiyorum bende işimden ayrıldım bu yüzden. Tekrar ozon yaptırıcam size de öneririm.

İnşallah Allah hepimize şifa versin çok zor

Sarsıntı hissim oluyodu sizde de oluyo mu?
Sürekli deprem oluyo gibi yer hareket ediyo gibi. Dr bana cam kenarlarında falan durma demişti aniden düşmeler olabilir diye

Merhaba sizin nasıl başladı ve ne gibi sorunlarınız var acaba...başınıza hareket edince dah kotu oluyirmusunuz ...1.5 aydır gexmedi bende bu hastalıktan şüpheleniyorum da

Merhaba sizin nasıl başladı ve ne gibi sorunlarınız var acaba...başınıza hareket edince dah kotu oluyirmusunuz ...1.5 aydır gexmedi bende bu hastalıktan şüpheleniyorum da
Benim ilk başladığında kafamda inanılmaz bir doluluk ve yürürken yatarken sarsılma vardı. Baş hareketlerimle artıyor tabi ama sizin eğer çevreniz dönüyorsa yani nesnesel bir dönüş yaşıyorsanız iç kulaktan olabilir tavsiyem önce onu eleyin

Benim ilk başladığında kafamda inanılmaz bir doluluk ve yürürken yatarken sarsılma vardı. Baş hareketlerimle artıyor tabi ama sizin eğer çevreniz dönüyorsa yani nesnesel bir dönüş yaşıyorsanız iç kulaktan olabilir tavsiyem önce onu eleyin
Etrafim dönmüyor...sallanma gibi bi his..ve mutfakta filan sağ sol hareket ederken başımın içi çok kötü bişey oluyor değişik anlatamıyorum..ve gözlerimde bir gari bakıyor sanki görüntü arkadan geliyor gibi oluyor

Sizin.nasil teşhis konuldu vng testini yaptılar acaba

X