Vestibüler migreni olan varmı?

Arkadaşlar vestibüler migren teşhisi kondu bana 2 aydır ilaç kullanıyorum fakat kafamda sersemlik gçemiyor bi türlü hayatımı çok etkiliyor sizin nasıl seyrediyo nasıl geçti neler yaşadınz veya neler yaşıyosunuz lütfen yardım:KK43:??
Merhaba tedavi oldunuz mı nasıl bi tedavi yaptılar şu anda nasılsınız

Babada 1 ay önce vestibüler migren tanısı kondu ilaca başladım 1 aydır düzelmiştim dün tekrar bir baş dönmesi atağı geldi :KK43: şimdi yine kafam boşlukta her an dönecek gibi tuhaf :KK43:
Çok seviniyordum geçti diye umarım Buda hemen geçer

Nasıl oldunuz şimdi daha iyi misiniz
Babada 1 ay önce vestibüler migren tanısı kondu ilaca başladım 1 aydır düzelmiştim dün tekrar bir baş dönmesi atağı geldi :KK43: şimdi yine kafam boşlukta her an dönecek gibi tuhaf :KK43:
Çok seviniyordum geçti diye umarım Buda hemen geçer

Nasıl oldunuz şimdi daha iyi misiniz
Merhaba sibelium kullanalı 2 ay olacak biraz daha iyiyim yani %80 oranında diyelim ama hala eskisi gibi dinç hissetmiyorum kendimi hastalıktan öncesi gibi… her an böyle kötü olacakmışım gibi bir his var bazen kafam sersemliyor gün içinde.. bi daha kontrole gideceğim.. artık tamamen eskisi gibi olmak istiyorum 😓
Siz nasılsınız

Merhaba sibelium kullanalı 2 ay olacak biraz daha iyiyim yani %80 oranında diyelim ama hala eskisi gibi dinç hissetmiyorum kendimi hastalıktan öncesi gibi… her an böyle kötü olacakmışım gibi bir his var bazen kafam sersemliyor gün içinde.. bi daha kontrole gideceğim.. artık tamamen eskisi gibi olmak istiyorum 😓
Siz nasılsınız
Benim bir buçuk ay oldu ilk zamanlar biraz iyi gibiydim sonra tekrar aynı oldu gibi beklemedeyim içbştaz geç fayda ediyor diyorlar. İlk ay 5 mg ile başladık 15 gün önce 10 mg geçtik. Fayda eder inşallah

Bendeki migrende auralı migren olarak geçiyor, gelince hayatımı ele geçiriyor resmen. Sizdekinin ne olduğunu bilmiyorum ama hepimize şifa dilemeye geldim

Siz nasılsınız
Merhaba nasıl ıldunuz

Arkadaşlar merhabalar var mı aramız da iyileşeen sanırım benim de artık migrene bağlı bu hastalık ama migren atagım olsun olmasın kafam hep sersem gözlerim bulanık nöroloji dru venegis yazmıştı onunla iyidim 8 ay oldu bırakalı geçen hafta kan hapına başladım aşırı baş ağrısı baş dönmesi yaptı hapı bıraktım ama sersemliğim alnımda ki ağrılar geçmedi çocuk düşünüyorum venegisede tekrar başlayamam nasıl geçicek bu durum ilaçsız😞

X