veciko'nun başarı öyküsü...

veciko süpersin canım, maşallah sana..darısı hepimizin başına...

tebrikler canım, eminim acayip moral olmuştur sana
sevam et vazgeçme sakın..

tebrikler ....vereliniortaksana söğlenecek bişi yok.. yürü kimm tutar seni artık..alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis :hooray: :hooray: :nazar:

veciko süpersin canım, maşallah sana..darısı hepimizin başına...

teşekürederim canım darısı sizşerin başına sizde başarabilirsiniz yılmayın ve morerilini bozmayın azim edin mutlak olur kilolar giderkaydirigubbakcemile2

tebrikler canım, eminim acayip moral olmuştur sana
sevam et vazgeçme sakın..

morel olmazmı hiç hayatım değişti diyebirim cevremdeki insalar bile arkadaş rtamım bile değişti diyebilirm sizlere gercek diyorum.daha verem gereken kilo var gerçek hedefime ulaşırsam koruma dönemine gececeğim:Saruboceq:

tebrikler ....vereliniortaksana söğlenecek bişi yok.. yürü kimm tutar seni artık..alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis :hooray: :hooray: :nazar:

canım cok teşekürler kaydirigubbakcemile3

tebrikler canımm valla süpersin

Tebrik ederim, müthişsin arkadaşım!!! :nazar: a.s.
Daha vermem gereken kilo var demişsin, sen bu azimle onları da verirsin ama resimdeki yeni halin bile gayet zarif! Tekrar tebrik ederim, darısı bütün kilo vermek isteyenlerin başına!

canım harika olmuşsun bayıldım doğrusu tebrik ederimkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Tebrik ederim, müthişsin arkadaşım!!! :nazar: a.s.
Daha vermem gereken kilo var demişsin, sen bu azimle onları da verirsin ama resimdeki yeni halin bile gayet zarif! Tekrar tebrik ederim, darısı bütün kilo vermek isteyenlerin başına!

cok teşekürler arkadaşımm
ben şunu diyorm ben kilolu iken asla kilo veremem cünkü ekmek cok yiyordum ekmeksiz yemek yiyemiyordum hepte yakınıyordum ben kilo veremiyorum diye
ama ben kilo versiysen herkez verebilir ama biraz inatcı olmak lazım bu diet yolculugunda azimli olmak lazım durma dönemleri oluyor yılmamak lazım bence herkez isteyen kilo verebilir olmıycak birşey değil

valla tebrik ediyorum sizi süpersiniz ben şurda topu topu 7 kiloyu vermeyi bile beceremedim aylardır 2 kilo veriyorum sonra geri alıyorum ama yalan yok kolaya ve çikolataya yenik düşüyorum şeytan şuan dürtüyo yap bi nescafe yanınada çikolata ohhh ye diyo oyy oyyy git bee şeytan başımdan mafoldumben

amann sakın bir daha geri almaa
tebrikler

veciko tebrikler canım bende şu anda 127 kiloyum inşallah vereceğim yeni doğum yaptım 112 ile hamile kalmıştım zaten bende balıkesir ayvalıkta oturuyorum sen balıkesirin içindenmisin

valla tebrik ediyorum sizi süpersiniz ben şurda topu topu 7 kiloyu vermeyi bile beceremedim aylardır 2 kilo veriyorum sonra geri alıyorum ama yalan yok kolaya ve çikolataya yenik düşüyorum şeytan şuan dürtüyo yap bi nescafe yanınada çikolata ohhh ye diyo oyy oyyy git bee şeytan başımdan mafoldumben

at şu şeytanlarıin kafandan düşünme kola cukukata yasakla bir hedef belirle kendine zaten belirlemişsin heralde cok değil vereceğin kilo 7 kilo kolay verirsin ama kola ve çikulata yasak tamam yasakkelime

veciko tebrikler canım bende şu anda 127 kiloyum inşallah vereceğim yeni doğum yaptım 112 ile hamile kalmıştım zaten bende balıkesir ayvalıkta oturuyorum sen balıkesirin içindenmisin

cok teşekürler tam benim diette başladığım cok yakınız aslında bende edremitteyim :1hug:

Tebrik ederim.Öyle böyle değil...Büyük başarı bu yaşadığın....
Sadece tebrik ederim yazmak çok yetersiz kalıyor ama kelime bulamıyorum kutlamak için.
Yürekten alkışlıyorum.....
kaydirigubbakcemile5

Tebrik ederim.Öyle böyle değil...Büyük başarı bu yaşadığın....
Sadece tebrik ederim yazmak çok yetersiz kalıyor ama kelime bulamıyorum kutlamak için.
Yürekten alkışlıyorum.....
kaydirigubbakcemile5

cok cok saol teşekürler koly değildi zor yollrdan geçtim yokuşlar cıktım ama yılmadım devamını getirdim azim ve istek oluktan sonra gerisi geliyor kolaylıkla

X