veciko'nun başarı öyküsü...

V

veciko

Ziyaretçi
merhaba arkadaslar​
dobiştim, bir al bir ver derken yuvarlanıp gıdıyordum. ama her zaman dıyetle verdıgımden daha fazlasını almayı basardıgım ıcın 127 kg'ya kadar çıktım
kendine giyecek bulmayan, mağazalara gittiğinde tezgahtarların küçümseyerek baktığı, eşi dostu tarafından yanında gezdirilmekten utanan, hiçbir zaman sevgilisi olmayan biriydim işte. girdiğim ortamda hemen dikkati çekerdim kilolarım yüzünden ama bir bakan bir daha bakmak istemezdi yeğenim bile beni okula halam götürmesin arkadaşlarım alay ediyor diye babasına dert yanıyordu düşünün işte ruh halimi.
bunları niye yazıyorum içinde bulunduğum ruh halini iyice anlayasınız diye...
arkadaslar 2008 mart ayında diyete başladım, 2009 ekim ayı itibariyle 80 kiloyum :) 47 kilo verdim evet yanlış duymadınız.
azimle kararlılıkla verilmiş 47 kilo
fotoğraflarımı ekliyorum aradaki farkı anlamanız için, varsa sorularınızı yanıtlayabilirim.

..............................................

Eklentiler

• $vecos1[1].jpg
    $vecos1[1].jpg
    26 KB · Görüntüleme: 235
  • $vecos2[1].jpg
    $vecos2[1].jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 219
  • $vecos4[1].jpg
    $vecos4[1].jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 253
  • $vecos5[1].jpg
    $vecos5[1].jpg
    42 KB · Görüntüleme: 236
Son düzenleyen: Moderatör:
Helal olsun valla... Yaşın küçük sanırım. Sağlığın açısından da vermen çok iyi olmuş. Seni kutlarıma.s. Azmin elinden ne kurtulmuş ki!!

vecıko supersın :)
sana sunulmus yenı bır hayat bu,
basarılarının devamını dılerım.
ınsallah kalıcı olur verdıgın kılolar :)

cok teşekürler

kendimi yeni doğmuş gibi hissediyorum kilolarımı verdiğim için cok mutluyum :lepi:alkisalkisalkis:hooray:

Helal olsun valla... Yaşın küçük sanırım. Sağlığın açısından da vermen çok iyi olmuş. Seni kutlarıma.s. Azmin elinden ne kurtulmuş ki!!

ewt yaşım genç kilo vermem gerçekten cok iyi oldu sağlığım acısındada

a.s.

cok teşekürler

kendimi yeni doğmuş gibi hissediyorum kilolarımı verdiğim için cok mutluyum :lepi:alkisalkisalkis:hooray:

mutlu olmaz mı insan birde farkedilir derecedeyse kaydirigubbakcemile5

süper olmuşsun canım :dance:

resimlerdeki yüz gizleme olayı aynı teknikle olmasa bu iki kişinin aynı olduğuna inanmak mümkün değil peki akapunktur gibi destek aldınzmı.
ya da mide amiliyatı gibi opr. geçirdinizmi. açıklarsanız bize daha iyi yardımcı olursunuz.

tebrıkler arkadasımm valla senın kadar mutlu oldum darısı basıma ınsallahh

seni kutluyorum arkadaşın azminden dolayı cidden çok iyi bir başarı.evet diyetini merak ediyoruz biraz daha açıklama yaparsan sevinirizzz :alkisalkisalkis:

helal olsun.. maşallah valla..:) darısı veremeyenlerin başına...:)

tebrik ederim diyetin nasıldı?

cok teşekürler
dietim nasılsın
kendime günler önceden menüler hazırlamadım yani onu yiyecem diye şartlamadım kendimi ama şu var şeker hamur işleri hayatımdan cıkardım
zeytin yaglı yemekler az miktarda yedim genel olarak bakarsam haslama yogurt ve salata cok yedim birde şu var sabah mutlaka aç karna 1 elma sonrasında 1 saat yürüyüş ve 15 veya 20 dadika mutlaka egsersiz
herşey beyinde bitiyor arkadaşlar şunu gercek söylüyorum veremessem ben veremezdim
yemek yemeği cok seviyorum sevmeyen yoktur heralde
ama ben karnım tok olsa bile sevdiğim birşey varsa onu zevk için yiyordum
ve şimdi o isteeğimde yok migde küçülüyor beyinde otamatikmen yer ediyor hiç canım istemiyor yemeyorum.ben başardım herkez başarabilir

X