Jinekoloji Vajınamus nasıl yenebilirim

edacansvr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2023
51
-39
23
Kızlar 3 senedir vajinamusum yani eşimle ilişkiye giremiyorum nasıl bu durumdan kurtulabilirim aranızda ya da etrafınızda böyle olanlar. Varmı herhangi bir öneriniz varmı

İsmini yazarmısınız lütfen ilacın bide nasıl kullanmam lazım
vemacine sprey ve anestol pomad ilk yazdığım sprey 2. Si krem yanık kremi diye geçiyor ama uyuşturuyor sprey olanın kulak çubuğu gibi incecik bi çubuğu var vajinanızın içine götürüp sıkıyorsunuz ben baya sıkmıştım ama siz araştırın uyuşuyor 2,3 dk sonra parmağımla kremi sürdüm vajinanın içine iyice uyuştu uyuştuktan sonra denedik ve oldu hatta eşime oldu mu demiştim o derece ama eşli denerseniz eşiniz korunsun yoksa sizde ki uyuşukluk eşinize de geçer

vemacine sprey ve anestol pomad ilk yazdığım sprey 2. Si krem yanık kremi diye geçiyor ama uyuşturuyor sprey olanın kulak çubuğu gibi incecik bi çubuğu var vajinanızın içine götürüp sıkıyorsunuz ben baya sıkmıştım ama siz araştırın uyuşuyor 2,3 dk sonra parmağımla kremi sürdüm vajinanın içine iyice uyuştu uyuştuktan sonra denedik ve oldu hatta eşime oldu mu demiştim o derece ama eşli denerseniz eşiniz korunsun yoksa sizde ki uyuşukluk eşinize de geçer
Tamam dur çok teşekkür ederim bilginiz için

Uyuşturucu sprey ve kremle yapmıştım bende parmak egzersizin çok faydası var
Merhaba ben 5 aylık evliyim bana da yardım edermisiniz kafayı yicem artık gerçekten parmak egzersizi yapıyorum ama birazı giriyor devamını ittiremiyorum yanlış yermi acaba zorladığım yer lütfen bilgi verin çok kötü durumdayım ağlıyorum her güm ya

Merhaba ben 5 aylık evliyim bana da yardım edermisiniz kafayı yicem artık gerçekten parmak egzersizi yapıyorum ama birazı giriyor devamını ittiremiyorum yanlış yermi acaba zorladığım yer lütfen bilgi verin çok kötü durumdayım ağlıyorum her güm ya
Merhaba şimdi gördüm mesajını canım benim ya kıyamam bende öyleydim inan ama çok kolay ben yaptıysam herkes yapar ben uyuşturucu krem ve sprey sayesin de yendim çok şükür parmak egzersizi yapabiliyorsan sen yaparsın zaten hiç merak etme

Ne sormak istersen ben burdayım her zaman yazabilirsin bu arada parmak egzersizi yaparken tırnakların kısa olsun uzunsa canın acır ve parmağı içine aldığın da ıkın ıkınınca genişliyor o bölge hatta kadınlar doğum yaparken bu yüzden ıkın derlermiş

Canım özelden ulaş bana kesinlik le derdine %100 yardımcı olacam 1 ay da bu sorunundan kurtulacaksın

X