Rüyalarımın sürekli gerçek olması psikolojimi bozuyor:(

Siz olayı olduğu gibi görüyorsaniz sizin çok açık algilariniz benden daha fazla size malum oluyor derler bu enerji ile ilgili sizin psişik enerjiniz yüksek demek ve bu kötü birsey değil bence ve yapacak birşey yok üzerinde konuşup dusuunulmesede olan oluyor

Belki bazılarınıza saçma gelebilir ama ben bu durumdan çok rahatsızım. Sürekli rüya görmem ama genelde rüyamda çok gerçekçi rüyalar görüyorum. Gördüklerim bir süre sonra karşıma çıkıyor aynısı olmasa da kısmen yaşıyorum. Son 3 yıldır bu böyle özellikle hep eşimle ilgili şeyler görüyorum diğer yakınlarımı da arkadaşlarımın üzgünse onların problemlerini görüyorum. Bu sıkıntıyı yaşayanınız var mı aranızda? Bu psikolojik bir durum mu nasıl kurtulabilirim?
Sizin kadar olmasada bende benzer bir durum var, yatmadan önce Spor Yapin Cok yorgun olursaniz , rüya görmeniz zorlasiyor

Merhaba farkında olmadan okuduğumuz dualar buma neden olabiliyor ben sürekli ayetel kürsü okurdum geleceği görmeye başlamıştım rüyalarımda sonradan öğrendim tabi bazı duaları sürekli okumamak lazımmış

Belki bazılarınıza saçma gelebilir ama ben bu durumdan çok rahatsızım. Sürekli rüya görmem ama genelde rüyamda çok gerçekçi rüyalar görüyorum. Gördüklerim bir süre sonra karşıma çıkıyor aynısı olmasa da kısmen yaşıyorum. Son 3 yıldır bu böyle özellikle hep eşimle ilgili şeyler görüyorum diğer yakınlarımı da arkadaşlarımın üzgünse onların problemlerini görüyorum. Bu sıkıntıyı yaşayanınız var mı aranızda? Bu psikolojik bir durum mu nasıl kurtulabilirim?
Evet ben de yaşıyorum ama olaylar olduktan sonra rüyamın anlamını çözebiliyorum

Valla ben hisseleri coinleri vs görüyorum 🤣🤣🤣 Kafanızı bir şeylerle meşgul ederseniz iyi olur

Bende oyleyim ne görüyorsam çıkıyor
2 ay kadar önce bı yakınımın öldüğünü gördüm gördükten 2 gün sonra yoğun bakıma aldılar ve 1 ay sonra öldü.

X