Usak///64

kurban olurum kokusuna, suyuna, insanına:asigim:
benim memleketim işte:a015:

yaa neden burdan konuşup tanışmıyoruzz ben aslen uşaklıyım ama ailem aydında yaşıyor bende eşimin işi sebebiyle manisada oturuyorumm üç ilde benim memleketim gibi
:1hug:gözekcim merhaba ben senın yerıne uşağa geldım canım a.s.

naber kizlar geldim gozekcigim bak. Ben pek tanimam kim kimdir esmede kalmiyom cunku hepunuzu opuyum canlarim

lilyum selam canım beni davet ettiğin için teşekkürler. Ben yeni üyeyim bilmiyordum uşaklılar olarak toplanmak çok güzel her yerde birbirimize destek olmalıyız dimi. Diğer uşaklı arkadaşlarada selam ismim şükran uşaklıyım ama muğla milas ta oturuyorum.edebiyat ve şiire meraklıyım bu konuda yazışabiliriz herkese selamlar sevgiler.:1hug:
a.s.

lilyum selam canım beni davet ettiğin için teşekkürler. Ben yeni üyeyim bilmiyordum uşaklılar olarak toplanmak çok güzel her yerde birbirimize destek olmalıyız dimi. Diğer uşaklı arkadaşlarada selam ismim şükran uşaklıyım ama muğla milas ta oturuyorum.edebiyat ve şiire meraklıyım bu konuda yazışabiliriz herkese selamlar sevgiler.:1hug:
a.s.

hoş geldin canım Şeniz
ben şu an uşaktayım hepinizi kocaman memleket havası yolluyorum koklayın :asigim:

hoş geldin canım Şeniz
ben şu an uşaktayım hepinizi kocaman memleket havası yolluyorum koklayın :asigim:

memleket havasına tşkler ne güzeldir memleketimin havası soğuğu bile güzel çünki buralara hiç kar yağmıyor bir sabah uyandığınızda her yeri bembeyaz bir örtünün kapladığını hiç görmüyorsunuz burada karı bile özlüyoruz.Uşakta nerde oturuyorsunuz belki aynı semtlerde oturuyoruzdur tanışalımmı ne dersiniz bana kendinizden bahsedermisiniz şimdiden tşkler
selamlar sevgiler.:1hug:
:içelim:

X