Uludağ üniversitesi tüp bebek

Transferden sonra 8. Gün ve 12. Gün kan tahlili için çağırıyorlar, sonuclar artmissa kese görmeye gidiyorsun o zaman zaten 6 haftalık olmuş oluyor, keseyi gördükten sonra da son kez bir hafta sonraya çağırıyorlar o zaman da 7 haftalık oluyor zaten herşey yolundaysa artık orasiyla iş bitiyor
Transferden 12. Gün sonra nasıl 7 haftalık olmuş oluyor?

Evet Haziran ayinda oldu transferim şuan 38 haftaligim, haftaya Allah nasip ederse kucağımıza alacağız kızımızı 🤲🥰
Merhaba bizde u.ü.tıp fakultesinde tüp bebek yaptırcaz sizin yaş kaçtı ? Ücretlimi oldu sizin ve süreç nasıl ilerliyor amh değeri kaç çıkmıştı sizin bu konuda bana bilgi verirseniz çok sevinirim

Merhaba bizde u.ü.tıp fakultesinde tüp bebek yaptırcaz sizin yaş kaçtı ? Ücretlimi oldu sizin ve süreç nasıl ilerliyor amh değeri kaç çıkmıştı sizin bu konuda bana bilgi verirseniz çok sevinirim
Yaş 32 ydi. Hayir ücretli değildi ilk hakkımızi kullandık. Benim amh ta sıkıntı yok polikistik over var ben de. Siz belgeleri falan teslim ettiniz ve arandiniz mi ?

Merhama ne zaman kayıt oldunuz kac ayda sıra geldi ne kadar toplam bir ücret ödediniz ve ilk transferde tuttumu acaba

X