Uludağ üniversitesi tüp bebek

Aşilama oldunuz mu yoksa direk tüp bebek tedavisine mi başladınız. Bana 2 kere asilama olmanız gerekiyor tutmazsa tüp bebek tedavisi olacaksınız dediler.

Aşilama oldunuz mu yoksa direk tüp bebek tedavisine mi başladınız. Bana 2 kere asilama olmanız gerekiyor tutmazsa tüp bebek tedavisi olacaksınız dediler.
Biz doğrudan tüp bebeğe başladık, eş sorunundan dolayı ama evet doğru demişler normalde iki aşılama sonrası yapılıyor devlette tüp bebek

Merhaba, tüp bebek tedavisindeyim ben şuanda. Yardımcı olabildigim birşey varsa olurum
Merhaba. Biz de tüp bebek için bu hafta evraklarımızı yatırdık . Bekleme süreciniz uzun sürdü mü ? Bize sıra numarası ya da herhangi bir tarih vermediler . Geneld 5-6 ay daha fazla da uzun sürebilir dediler . Sürecin öne çekilmesi adına Uludağ tüp bebekte özelde kliniği olan doktorlara başvuranlar var mı aranızda

Kızlar merhaba, bende uludağ tüp bebeğe gitmeyi düşünüyorum hangi bölümden randevu almam gerekiyor infertilite mi? Şimdi baktım ama randevular 2 ay dolu neredeyse siz nasıl yaptınız rica etsem bilgilendirir misiniz

İlk önce infertilite bölümüne randevu almanız gerekiyor orası sizi yönlendiriyor tüp bebeğe.
Diğer türlü direk tüp bebeğe randevu olasılığı yok maalesef.bende 2 ay bekledim o randevuyu

İlk önce infertilite bölümüne randevu almanız gerekiyor orası sizi yönlendiriyor tüp bebeğe.
Diğer türlü direk tüp bebeğe randevu olasılığı yok maalesef.bende 2 ay bekledim o randevuyu
5 mayısa buldum şimdi infertilite bölümüne aldım bakalım. Siz aşılama yaptırdınız mı nasıl ilerliyor süreç biliyor musunu

Ben infertilite bölümünde muayene oldum sonrasında adetimin 2.ve 21. Günü kan verdim rahim filmi istediler onu çekildim. Sonrasında beni tüp bebeğe yönlendirdiler. Oraya gittiğimde de adetinizin 2.gunu gelin dediler gittim ultrason muayenesi oldum iğne kullanmaya başladım muayene oldum yumurta durumlarima bakıp aşılamaya gün verecekler... ama benim eşimde sperm sayısı düşüklüğü var. Bende durum böyle 😔😔

Merhaba. Biz de tüp bebek için bu hafta evraklarımızı yatırdık . Bekleme süreciniz uzun sürdü mü ? Bize sıra numarası ya da herhangi bir tarih vermediler . Geneld 5-6 ay daha fazla da uzun sürebilir dediler . Sürecin öne çekilmesi adına Uludağ tüp bebekte özelde kliniği olan doktorlara başvuranlar var mı aranızda
Merhaba, ben geçen sene Mart'ta teslim ettim belgeleri en fazla 5 6 ayda sıra gelir demişlerdi ama Haziran'da tadilata girdi tüp bebek birimi o yüzden çok uzadı kasım ayında aradılar beni anca. Öne cekilme yapılmiyor diye biliyorum anca yaştan dolayı ücretli yapılırsa eger sıra çok beklenmiyor

Merhaba infertilite bölümünde internet üzerinden hiç randevu bulamıyorum siz nasıl aldınız acaba
Sabah 8 gibi hastaneye giderseniz randevu alma şansınız daha çok artar, ben hep hastaneye gidip kadın doğum bölümünden infertiliteye öyle randevu alıyordum ve her seferinde de almıştım, internetten sinirli zaten ve hemen doluyor, bir de böyle deneyin derim

X