Uludağ üniversitesi tüp bebek

Evet Haziran ayinda oldu transferim şuan 38 haftaligim, haftaya Allah nasip ederse kucağımıza alacağız kızımızı 🤲🥰
Peki birşey sora bilir miyim rahatsız ediyor sizi. Transfer ameliyat hanede anesteziyle mi oldu. Yoksa muayene yerinde mi oldu Birde trasfer sonra neye dikkat ettiniz. Yumurta toplamadan ne kadar süre sonra oldu transfer

Peki birşey sora bilir miyim rahatsız ediyor sizi. Transfer ameliyat hanede anesteziyle mi oldu. Yoksa muayene yerinde mi oldu Birde trasfer sonra neye dikkat ettiniz. Yumurta toplamadan ne kadar süre sonra oldu transfer
Transefer tüp bebek birimindeki ameliyathane oluyor, transfer yapılırken anestezi falan verilmiyor zaten 5 10 dakika kadar sürüyor. Yeme içmeme dikkat ettim ve yürüyüş yaptım bol bol öyle çok birşeye dikkat etmedim açıkcasi. Yumurta toplamadan sonra iki adet geçince transfer için gel diyorlar, yani iki ay sonra üçüncü adet zamanı transfer için gidiliyor.

Transefer tüp bebek birimindeki ameliyathane oluyor, transfer yapılırken anestezi falan verilmiyor zaten 5 10 dakika kadar sürüyor. Yeme içmeme dikkat ettim ve yürüyüş yaptım bol bol öyle çok birşeye dikkat etmedim açıkcasi. Yumurta toplamadan sonra iki adet geçince transfer için gel diyorlar, yani iki ay sonra üçüncü adet zamanı transfer için gidiliyor.
Bana 2. Adete gel dediler peki anestezi verirler mi istersek ?

Peki 1 ay dinlenme sonrası transfer için ilaça Başladın mı?

Hangi ilaçlar birde ne kadar süre sonra transfer oluyor adetten kaç gün sonra
İlaçlar kişiden kişiye değişiyor mesela bana çok ilaç vermediler doğal yolla transfer yaptılar, yanlis hatırlamıyorsam 10-12 gün sonra transfer olmustu.

8 hafta tüp bebek bölümüne mi gitmemiz lazım ben Yalova’da oturuyorum burda 8 hafta boyunca gitmicen mi
Transferden sonra 8. Gün ve 12. Gün kan tahlili için çağırıyorlar, sonuclar artmissa kese görmeye gidiyorsun o zaman zaten 6 haftalık olmuş oluyor, keseyi gördükten sonra da son kez bir hafta sonraya çağırıyorlar o zaman da 7 haftalık oluyor zaten herşey yolundaysa artık orasiyla iş bitiyor

X