Trendyol hakkında:(

merve6006

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2012
226
1
Merhaba arkadaşlar.Sizinle paylaşaşyımki aynı sıkıntıları sizde yaşamayın.Geçen hafta teslim edilmesi gerekn ürünüm gelmedi,bende mail attım.firma ürünü tedarik edememiş sözde.4 gün sonra tekrar mail attım bu sefer aciliyet iletilmiş diye dönüş yapıldı.Bugün trendyol sitesine bi baktım benim sipariş verdiğim ürün tekrar satışta.Canım çok sıkıldı bu ürün stokta yoksa nasıl tekrar satmaya çalışıyolar,eğer ürün varsa ve satışa sunuyolarsa neden beni mağdur ediyolar.Bide sözde en güvenilir site...
Sizinde bu tarz sorunlarınız oldumu trendyolla yoksa ben mi çok şanssız çıktım?

cnm evet malesf oluyo bu tarz durumlar .... ürün bazen geç tedarik ediliyo... ürünü yollayamadıkları zaman para iadesi yapıp 20 tllikte hediye çeki yolluyolar

cnm evet malesf oluyo bu tarz durumlar .... ürün bazen geç tedarik ediliyo... ürünü yollayamadıkları zaman para iadesi yapıp 20 tllikte hediye çeki yolluyolar

İlk alışverişimde bunu yaşadım.inş tedarik ederlerde para iadesiyle falan uğraşmam.

bana hiç böyle bişi denk gelmedi şükür ki bayaa alışveriş yaptım siteden.
gerçi 20 tl indirim çekiyle beraber para iadesi yapması da iyiymiş, ne de olsa indirime giren her ürün en fazla 1 ay içinde tekrar indirime giriyoe çoğunlukla :KK66:

trendyol normalde müşteri memnuniyetine baya önem verio diye biliyorum canım ama şansızlık olmuş senin ilk alışverişinde böyle birşey yaşaman

Trendyoldan aldığım ürünler kalitesiz çıktı,iki kez alışveriş yaptım,oto koltuğu ve nevresim takımı almıştım,ikisi de kalitesiz çıktı ama iade etmedim.Uğraşmak istemediğim için.

Maillerime en hızlı yanıt aldığım site ama tedarik süreçleri gerçekten
çok uzuyor. Açıkçası en son siparişimde de bana teslimat süresinin
bitimine 2 gün kala 'gecikmeden dolayı özür dileriz ama tedarik
sürecinde sıkıntı var.' diye mail attılar. Ben de gayet sert bir dille
' ben paramı alışveriş yaptığım gün kartımdan geçtim ve ödedim,
tedarik süresi dediğiniz süreyi de sabırla bekledim. Elbette gecikme
olabilir insanız ama sizkalkıp tedarik bitimine 2 gün kala bunu derseniz,
ben de size neden bugüne kadar beklediniz derim. Ürün son teslimat
tarihinde elime ulaşmazsa da her türlü gereğini yaparım. Madem böyle
sıkıntılara gebesiniz, ödemelerimizi provizyonda bekletin, hava parası
ödemeyelim.' dedim. Ertesi gün ürün elime geçti :KK9::KK9::KK9::KK9:

Maillerime en hızlı yanıt aldığım site ama tedarik süreçleri gerçekten
çok uzuyor. Açıkçası en son siparişimde de bana teslimat süresinin
bitimine 2 gün kala 'gecikmeden dolayı özür dileriz ama tedarik
sürecinde sıkıntı var.' diye mail attılar. Ben de gayet sert bir dille
' ben paramı alışveriş yaptığım gün kartımdan geçtim ve ödedim,
tedarik süresi dediğiniz süreyi de sabırla bekledim. Elbette gecikme
olabilir insanız ama sizkalkıp tedarik bitimine 2 gün kala bunu derseniz,
ben de size neden bugüne kadar beklediniz derim. Ürün son teslimat
tarihinde elime ulaşmazsa da her türlü gereğini yaparım. Madem böyle
sıkıntılara gebesiniz, ödemelerimizi provizyonda bekletin, hava parası
ödemeyelim.' dedim. Ertesi gün ürün elime geçti :KK9::KK9::KK9::KK9:

çok iyi yapmışsın, bende bikez alışveriş yapmıştım trendyoldan gömlek almıştım 3 tane. benim ürünleriminde gelmesi baya bi sürmüştü. demekki herkes bu geç gelme sıkıntısını yaşıyo..

Evet oldukça geç tedarik ediliyor ürünler. Bizim mağduriyetimizi
umursuyor olsalar bazı siteler gibi provizyonda bekletme uygulayabilirler
ve biz ürün elimize geçince ödeme onayı verebiliriz. Onlar parayı alıp
bizi bekletiyor. Zaten aldıkları kargo ücretlerine de sinir olduğum
için bu ara kızdım yapmıyorum alışveriş.

genelde internetten alışverişleerde bu tarz seyler oluyor ya geç geliyor ya da ürün umduğunuz gibi çıkmıyor

Kızlar benim aldığım tshirt ün yakasının arkasında delik vardı. Hani alarm takarlarya dükkanlarda çıkartınca yuvarlak bir iz kalır. Aynı oşekilde iz vardı ve alarm oldugunu tahmin ettiğim yerde tshirt ün dokumasında delik vardı. Dükkanda kasada görsem almammm katiyen. Ama nasıl olsa kargoya veriyorlar. yüz yüze iletişim olmayınca neyi gönderdiklerini önemsemiyorlar.

Ben Trendyol'dan ne zaman ürün satın alssam defolu ürün gönderiyor ve ben de iade ediyorum. Sattıkları ürünlerin de orjinal olduğuna inanmıyorum.

Bu konu ile ilgili kaç kez şikayet yazdım karılığında mağduriyetinizin giderilmesi için 20 tl hediye çeki hesabınıza yüklenmiştir diye beni aradılar.

Ancak 20 tl ile sorunu çözebileceklerini zannediyorlar. Ürün al geri iade et , ben mecmur muyum tekrar iade işi ile uğraşmaya .

O yüzden Trendyol'dan artık ürün almıyorum.

eşim convers ayakkabı aldı
eski ayakkabısı ile yan yana koyunca dağlar kadar fark vardı.
ikinci kalite resmen ürün.
resmen tabanı yerde tabandan çalmışlar

daha önce bende bi baharatlık aldım paslandı hemen.

tavsiye etmem paranıza yazık almayın bişi.

kızlar gözümü korkuttunuz...dün bi gömlek aldım Trendyol'dan inşallah sorunsuz gelir :KK43: Limangodan yapıyorum genelde hiç bir sorunla karşılaşmadım...

Defalarca trendyoldan alışveriş yaptım gecikme sorunu yaşadım evet ama güvenilir bulduğum bir site ayrıca beğenmediğin ürünü iade etmek çok kolay...

Onbesgun once Trendyoldan yuklu bir alsveris yaptim ilk kez. Aslinda netten cok alisveris aparim. En fazlada 5.gun geldi kargom. İcimde bir tereddutde varditrendyol ilk olunca.

Alisveristen 12gun icinde kargo gelir yazdi. Tamam. Gerci sure uzun ama

10.gun aradim geliyor degilmi 2gun kaldi dedim.

Sokkk kiz demezmi henuz urununuz tedarik edilmedi. Bekliyceksiniz. Bir 10gunu bulabilir. Acele etmeyin.

Nerdeyse 1ay. Oyle sinirlendim ki madem hesabima henuz tedarik asamasinda falan yazin safsaf beklemiyeyim.

PAramla rezil oldum. Hemen alisverisi iptal ettirdim

İnsallah para eksiksiz yatar geri.

Trendyolmu assla

bende trendyoldan nevresim takımı almıştım o kadar adi bişey geldi inanamadım. İncecik renkler soluk resimle hiç alakası yok. Geç gelmeside cabası:KK20:

X