orjinal parfüm testerı 100 ml 100 tl

Zynep81

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2015
8
12
42
Merhaba,
bu parfüm ve diğer orjinal tüm parfümlerin orjinal tester parfümleri elimde var...
Tester avm lerde parfümün tanıtımı olarak kullanılan insanların tanıması için olan bildiğimiz orjinaldir..Sadece tester yazan parfümleridir..
Mağazalar da satılmaz fabrika bunu yurt dışı tedarikçelere vererek satış yapar..Bu benim beş yıldır sorunsuz yaptığım bir satıştır..Bay -bayan orj. parfümlerden istediklerinizi bana iletin...

Örnek;
tom ford velvet orchid bay parfümü olan pahalı ,karizma bir üründür...tom ford 1.100 tl parfümü mağaza satış fiyatıdır..
Benden ;
100 ml orj testerı +kargo :100 liraya temin ediyorsunuz......Zaten kokunun kullanıcısı kokuyu bildiği için hiç bir şekilde bu koku farklı demedi..Zaten olması imkansız orginal parfümtester ..Mağazadan temin etmeyi bırakarak yıllardır müşterilerim bu kokuları yarısından az fiyata temin ediyor..
Tüm testerların kontrolünü sağlayabilirsiniz..Bir kaç resim ekledim ekte,orada da görüldüğü gibi barkodu,şişesi,her şeyi birebir olması gerektiği üzere...

Ben yıllar önce kendim için ararken bulduğum bir firmadan temin ediyorum,bende o günden beri en sevdiğim koku olan bond no:9 'u 1.000 ödemek yerine orjinal olarak alıyorum ve sadece 90 tl ödüyordum..Sonradan çevreme ,getirtmeye başldım ve artık bu benim işim haline geldi diyebilirim...
hem kullanıp hem satıyorum...

Stoklarla sınırlı olarak geliyor,sayılı olarak her etapta veriyorum tek sorun benim için o..
Bu da müşterim tekrar talep edene kadar tekrar temin ediyorum,müşteriye göre sorun olmuyor..
Aynı anda bir parfümden beş adet sipariş verebiliyorum stoklarla sınırlı demem bundandır..

Çevremle ilerlediğim bu satışlardan olumsuz dönüş almadım hiç...Günün de teslim......Parfümünüzü aynı avm den almışcasına orjinal..Koku zaten bizlerin satın alması ,kokuyu tanıtıcı aynı şişe de,aynı kıvam ,kalıcılıktadır..
Müşteri için tanıtıma üretilen tester şişelerin üstünde tester yazılı...
Usa -barkodlu-kapaklı yada şeffaf kapaklı fabrika çıkışlı orjinal tester parfüm örneğin 300 tl ise testerını aynı boyut,aynı koku,ebatları -orjinaldir..
Ürünlerimi yıllardır satıyorum .
Fabrika çıkışlı tedarikçisi yurt dışıdır bana direk ulaşıyor..Fiyatları 90-100 lira artı kargodur...Hiç bir sorun yaşamadım ,siparişler şehre göre gün değişimi gösteriyor gününde eliniz de olur..
Güvenilir ilk sizin açıp kullanacağınız,orjinal tester vazgeçilmeziniz olacak..
Bana özelden ulaşırsanız ,diğer kokuların da bir listesi ve fotosunu paylaşabilirim...
Memnuniyetiniz söz konusu olacak,içiniz rahat olsun...

Eklentiler

• IMG_0212.JPG
    IMG_0212.JPG
    118,6 KB · Görüntüleme: 182
  • IMG_0211.JPG
    IMG_0211.JPG
    111,5 KB · Görüntüleme: 188
  • IMG_0209.JPG
    IMG_0209.JPG
    91 KB · Görüntüleme: 189
  • IMG_0208.JPG
    IMG_0208.JPG