Tibetin Kadim 5 Hareketi...

Merhaba arkadaşlar. Ben daha 3. Haftama bugün başladım. Ancak şöyle ki 3-4 gündür başım ağrıyor gözüm de aynı şekilde. Ve kabus da görüyorum . Gözüm için doktora dahi gittim. Adetim de gecikti gibi. Yine devam edeceğim ama kafamda bu doluluk hissi, bu ağrı ne zaman geçer acaba ? Kitapta bir hafta zaman verin demiş bu yan etkiler için. Sizde ne zaman geçmişti? Bana açıkçası enerji filan da vermiyor gibi geldi. Yoksa güzel sonuçlar için daha dayanmalı mıyım? Dertsiz başıma dert mi alıyorum yoksa yanlış mı yapıyorum bilemedim

Kesinlikle devam etmelisin. Değişimin geldiği nokta burası. Çakraların açılıyor yan etkileri çok normal ee uzun zamandır da tıkalıysa elbette etkiler. Lütfen devam et.

Sevgiler.

buna başlamaya karar veren herkes hamile kalıyor galiba😂 ben de 2 kitabı aldım tam okumaya başladım ki hamileliğimi öğrendim. çok da hevesliydim. inşallah doğumdan sonraya. en erken ne zaman başlayabilirim acaba?

buna başlamaya karar veren herkes hamile kalıyor galiba😂 ben de 2 kitabı aldım tam okumaya başladım ki hamileliğimi öğrendim. çok da hevesliydim. inşallah doğumdan sonraya. en erken ne zaman başlayabilirim acaba?
kesin öyle bir etkisi de var 🤣🤣🤣🤣 Hayırlısıyla bebeğini kucağına al, zamanları uykuları dengelenince kendine göre doğru zamanı hissedersin bence. Hayırlı olsun sevgiyle sağlıkla kucağına alll 💖💖💖

kesin öyle bir etkisi de var 🤣🤣🤣🤣 Hayırlısıyla bebeğini kucağına al, zamanları uykuları dengelenince kendine göre doğru zamanı hissedersin bence. Hayırlı olsun sevgiyle sağlıkla kucağına alll 💖💖💖
Amin teşekkür ederim, o zaman daha sonra burada buluşuruz inşallah😍🌸

Merhaba;
Şöyle bir deney yapmak istiyorum kendimde. Her seferinde 21 e ulaşamadan bir şeyler oldu ve bıraktım. Direk 21 den başlıcam. bilinçaltıma ve çok bilmiş zihnime meydan okuyorum hadi bakalım. Yavaş yavaş ısınmadığım için vücudum baş dönmesi vs tepkileri verebilir. Ama karar verdim riski alıyorum. Akşamları yemek öncesi yapma niyetindeyim. Buraya da haftalık güncelleme yazarım. Yani her çarşamba. O halde haftaya çarşamba görüşmek üzere. Adımı idare olarak değiştirsem mi :)))

Merhaba;
Şöyle bir deney yapmak istiyorum kendimde. Her seferinde 21 e ulaşamadan bir şeyler oldu ve bıraktım. Direk 21 den başlıcam. bilinçaltıma ve çok bilmiş zihnime meydan okuyorum hadi bakalım. Yavaş yavaş ısınmadığım için vücudum baş dönmesi vs tepkileri verebilir. Ama karar verdim riski alıyorum. Akşamları yemek öncesi yapma niyetindeyim. Buraya da haftalık güncelleme yazarım. Yani her çarşamba. O halde haftaya çarşamba görüşmek üzere. Adımı idare olarak değiştirsem mi :)))
Merhabalar , bende yapmak istiyorum. Hangi videoları izleyip kitapları almalıyım acaba? Materyal konusunda yardımcı olabilir misiniz:KK200:

Bir yerde okumuştum. “21” bir alışkanlıktan vazgeçmek veya bir alışkanlık edinmek için beynimiz ihtiyaç duyduğu minimum gün sayısını ifade ediyormuş. “90” ise vazgeçilen veya alışkanlık haline getirilen davranış modelinin sürdürülebilir olması için gerekli olan gün sayısı imiş. Yani 21 günlük uygulamanın ardından kazandığımız alışkanlığı koruyabilmek için 90 güne ihtiyacımız var kişi eğer 21 gün boyunca devam ettirdiği rutinini 90 gün daha uygulamayı başarırsa korumayı sağlamış oluyor ve bu rutin onun yaşam tarzı haline geliyor. 💖🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️

Merhaba;
Bende başlamak istiyorum aslında daha önce 1 ay kadar yapmıştım ama bırakmak zorunda kaldım iş yoğunluğundan dolayı yada tembellikten😅 kendimi hazır hissettiğimde bende o zaman 21 den başlayayım.Gelecek Çarşamba buraya yazdığında bende başlamış olabilirim 🙃🙃 tabi hamile değilsem 😅😅

Dün akşam yaptım. Her hareketi 21 defa. İlk hareketi yaparken kafamdan "acaba baıraksam mı başım dönüyor? bunu az yapayım diğerlerini tam yapayım" düşünceleri geçti ama bitirdim yine de. Evet başım döndü ama gözlerimi ayakarıma en yakın noktaya sabitleyerek bekledim. Bitince de diğer hareketleri yaptım. Diğerleri de bittiğinde ateş basmıştı. ılık bir duş aldım ve başlamış oldum. Kaldı 20 ya da 89 😁😉

Günaydın;
Pazar günü beşinci 21 imi yaptım. Bu sefer zihnim daha çok konuştu. Bak belim ağrıyor, zorladım mı falan diye. 2.hareketi yaparken popo ve bacakları sıkınca yük daha orantılı dağılıyor öyle yaptım. Ellerimi belimin altına koydum dümdüz. Yani oluyor, devam. Bir hareketi daha iyi yapmak için zihnin ikna olması gerekiyor, söz konusu sporsa bu zaman ve pratik, zihni iknaya devam. Tatlı haftalar 🤸‍♀️

Altıncı gün. Hareketler beni yapma diye bağırdı. Ben de yapacam dedim :p Baş dönmesi azalıyor. Tek ayağımın üstünde dönüyorum daha doğrusu o hep yerde diğeri dönüyor bir nevi Mevlevilerin dönüşü gibi ister-istemez o şekilde oluyor. Bir nokta belirliyorum gözlerimi kapatıyorum dönerken ve tur bitince gözümü açıp o noktaya bakıyorum ve tekrar kapatıyorum, bayağı yardımcı oluyor. Sevgiyle, huzurlu ve dinginlikle...

Zihnimin fonundaki tembel söylenmelere aldırmadan ikinci 21 imi de yaptım dün. Kendimlen gurur duyuyorum 😁🤸‍♀️🤸‍♀️
Bende seninle gurur duyuyorum 😅 Böyle devam et çok iyi gidiyorsun. Senin gibi kararlı olmak harika olmalı bana örnek oluyorsun yazdiklarini okudukça giderek başlamaya yakinlasiyorum😘

dün 9/21 i yaptım. Dönüşler kolaylaşıyor. Günü geldiğinde 21/21'i de yazmak niyetindeyim. Sevgiler :)
Şu an, yeni bir sürecin başlangıcı. Her an, yeni bir başlangıçtır. Ve bu an, şimdi ve burada senin için yeni bir başlangıçtır. Bunu bilmek ne güzel, değil mi? Bu an, GÜÇ NOKTASI'dır! Bu an, değişimin başladığı noktadır👍👍🌸🌸🌸🌸🌸🌹🌹🌹🌹🌹

Günaydın;
Pazar günü en çok zihnimin konuştuğu gündü. Bugün de yapmasam bir şey olmaz, bir gün atlasan ne olur falan... Gerçekten çok profesyonel :KK70: Zinciri devam ettirmek adına yaptım elbette. Her şey başına geçene kadar, sonrası akıyor ve en son rahatlama:) Tatlı bir huzur olsun hep... Sevgiler.

X