Tesla Ritüeli (her şey için)

İmajinasyon mucizevidir evet. Joe Dispenza’nın durumu sanırım bu konuya en muhteşem örnektir. Kendi hayatımda da uygularım ve hepsini de yaşadım/yaşıyorum çok şükür.
[/QUOTE] Ben de bu konularla ilgileniyorum. Sayıların gücüne inaniyorum kesinlikle. Evrenin geometri ve matematik kurallarina göre yaratıldığını düşünüyorum.ama nereden nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Petra neumayer ' in " sayılarla iyilesme" kitabını aldım. Başka neler okumalıyım?

Tesla Ritüeli (3-6-9) çok etkilidir. Uzun uzun yazmak istemiyorum. Özet çıkarırsam da eksik bir şey kalabilir. İsteyenler araştırabilir ♥️

Konu her şey olabilir. Ev almak, araba almak, evlilik yapmak, sevgili, para, iş, eşinle uyumlu bir ilişki vs Ne olursa.. Yeter ki samimi bir kalple yapılmalı,
Sonuç ne olacak diye soru enerjisine geçmemeli,
Ritüel yargılanmamalı,
Aceleye getirmemeli,
Her şey tam olarak yapılmalı.
Saatler atlanmamalı ve 17 saniye kuralına muhakkak uyulmalı.

Şimdi öncelikle bir konu belirliyoruz. Mesela konu para olsun. Öncelikle temiz ve çizgisiz bir kağıt alıyoruz. Sabah uyandığımız ilk anlar çok önemlidir. O an beyin dalgamızın, istekleri gerçekleştirmek için yaydığı frekans çok kıymetlidir.

Uyandık yatağımızdan kalkmadan önce kağıdımızı alıyoruz. 17 saniye (30-40 bile olur) dileğimize odaklanıp, olmuş gibi hayalini (imajinasyon) kuruyoruz.

Bol bol para kazandığımızı, banka hesabımızdaki muazzam rakamlaları görüyoruz. 20
Milyon 30 milyon (direnç oluşturmayın, her şey mümkün, bizler sonsuz varlıklarız) zengin olmanın nasıl hissedildiğini yaşıyoruz. Deli gibi alışveriş yapıyoruz vs hayaliniz ne ise onları yaparken kendimizi görüyoruz.

17 saniye yaptığınız imajinasyon sonrasında, kağıda 3 kez alt alta dileğinizi yazıyorsunuz. Çok kısa ve net, herkesin kendi cümlesi olacak. Örnek cümle: An be an çok para kazanıyorum.
An be an para kazancım artıyor.

(kendi cümlenizi kendiniz bulun ama an be an mutlaka olsun).

Sabah bu cümleyi imajinasyon sonrası 3 kez alt alta kağıdımıza yazıyoruz.
Çalışıyorsak kağıdı işe götürüyoruz, çalışmıyorsak katlayıp yastığımızın altına koyuyoruz.

Öğlen (saat sınırı yok) yine 17 saniye imajinasyon yapıyoruz ve bu kez kağıdımıza sabah yazdığınızın altına az boşluk bırakarak aynı cümleyi bu kez 6 kez yazıyoruz.

Son olarak gece yatağımıza yattıktan sonra yine 17 saniye imajinasyon sonrası bu kez cümlenizi 9 kez yazıyoruz. Kağıdı katlayıp yastığımızın altına koyuyor ve hayalimizi tekrarlıyoruz. Olmuş gibi. Sonra zaten uykuya dalıyorsunuz.

Bu ritüel 21 gün yapılıyor ancak etkisini daha da güçlendirmek için 45 gün de yapan var. Orası size kalmış. 21 gün sonra İçinizden ne geliyorsa onu yapın.

İşlem bittikten sonra kağıdı yakarak küllerini toprağa atıyoruz. Bu kadar ♥️

Şifa olsun 🙏🏻
Konuyu hortlatayım bari dedim:) 21 gün her gün yazdığımız kağıtları yastığın altına mı loycaz?Yani 21 ayrı kağıt?Ve sonra onları ne yapacağız?

X