Tesla Ritüeli (her şey için)

AnkaEnerjisi

Bugünün mucizeleri nelerdir?
Pro Üye
4 Nisan 2022
2.314
5.606
Tesla Ritüeli (3-6-9) çok etkilidir. Uzun uzun yazmak istemiyorum. Özet çıkarırsam da eksik bir şey kalabilir. İsteyenler araştırabilir ♥️

Konu her şey olabilir. Ev almak, araba almak, evlilik yapmak, sevgili, para, iş, eşinle uyumlu bir ilişki vs Ne olursa.. Yeter ki samimi bir kalple yapılmalı,
Sonuç ne olacak diye soru enerjisine geçmemeli,
Ritüel yargılanmamalı,
Aceleye getirmemeli,
Her şey tam olarak yapılmalı.
Saatler atlanmamalı ve 17 saniye kuralına muhakkak uyulmalı.

Şimdi öncelikle bir konu belirliyoruz. Mesela konu para olsun. Öncelikle temiz ve çizgisiz bir kağıt alıyoruz. Sabah uyandığımız ilk anlar çok önemlidir. O an beyin dalgamızın, istekleri gerçekleştirmek için yaydığı frekans çok kıymetlidir.

Uyandık yatağımızdan kalkmadan önce kağıdımızı alıyoruz. 17 saniye (30-40 bile olur) dileğimize odaklanıp, olmuş gibi hayalini (imajinasyon) kuruyoruz.

Bol bol para kazandığımızı, banka hesabımızdaki muazzam rakamlaları görüyoruz. 20
Milyon 30 milyon (direnç oluşturmayın, her şey mümkün, bizler sonsuz varlıklarız) zengin olmanın nasıl hissedildiğini yaşıyoruz. Deli gibi alışveriş yapıyoruz vs hayaliniz ne ise onları yaparken kendimizi görüyoruz.

17 saniye yaptığınız imajinasyon sonrasında, kağıda 3 kez alt alta dileğinizi yazıyorsunuz. Çok kısa ve net, herkesin kendi cümlesi olacak. Örnek cümle: An be an çok para kazanıyorum.
An be an para kazancım artıyor.

(kendi cümlenizi kendiniz bulun ama an be an mutlaka olsun).

Sabah bu cümleyi imajinasyon sonrası 3 kez alt alta kağıdımıza yazıyoruz.
Çalışıyorsak kağıdı işe götürüyoruz, çalışmıyorsak katlayıp yastığımızın altına koyuyoruz.

Öğlen (saat sınırı yok) yine 17 saniye imajinasyon yapıyoruz ve bu kez kağıdımıza sabah yazdığınızın altına az boşluk bırakarak aynı cümleyi bu kez 6 kez yazıyoruz.

Son olarak gece yatağımıza yattıktan sonra yine 17 saniye imajinasyon sonrası bu kez cümlenizi 9 kez yazıyoruz. Kağıdı katlayıp yastığımızın altına koyuyor ve hayalimizi tekrarlıyoruz. Olmuş gibi. Sonra zaten uykuya dalıyorsunuz.

Bu ritüel 21 gün yapılıyor ancak etkisini daha da güçlendirmek için 45 gün de yapan var. Orası size kalmış. 21 gün sonra İçinizden ne geliyorsa onu yapın.

İşlem bittikten sonra kağıdı yakarak küllerini toprağa atıyoruz. Bu kadar ♥️

Şifa olsun 🙏🏻

Enerji meseleleri ile cok ilgiliyim…
Tesla bu ritüeli biliyordu da neden yapmadı…
369 zun sırrını da; Edison ve okült cemiyetin kendisine yaptıkları kötülükleri ve kablosuz elektriği uygulamamalarından sonra verdiği bilgilere cok pisman oldu ve bu sırrı asla vermedi .

İmajinasyon her zaman etkili ve yapılmalıdır. Çünkü evrene frekans imajinasyon olarak gider…

Çünkü Tesla ya gecenin belirli vakti tüm icatları imajinasyon olarak geldi…

Enerji meseleleri ile cok ilgiliyim…
Tesla bu ritüeli biliyordu da neden yapmadı…
369 zun sırrını da; Edison ve okült cemiyetin kendisine yaptıkları kötülükleri ve kablosuz elektriği uygulamamalarından sonra verdiği bilgilere cok pisman oldu ve bu sırrı asla vermedi .

İmajinasyon her zaman etkili ve yapılmalıdır. Çünkü evrene frekans imajinasyon olarak gider…

Çünkü Tesla ya gecenin belirli vakti tüm icatları imajinasyon olarak geldi…
Sayıların ihtişamı elbette ona ait. Ancak spiritüel bir kadın bu sayılardan yola çıkarak bu ritüeli buluyor. Artı olarak bir bilim adamının oturup ritüel yapması neye benzerdi?

İmajinasyon mucizevidir evet. Joe Dispenza’nın durumu sanırım bu konuya en muhteşem örnektir. Kendi hayatımda da uygularım ve hepsini de yaşadım/yaşıyorum çok şükür.

Su kosul beni benden Aldi , evet inanmiyor yargiliyor insanlar o yuzden olmuyor 😂😂😂🧿
Bu koşulu ben yazdım.

Bir şeyi yargılarsanız, yargı enerjisi sizi başka yerlere götürür.

Bir kişiyi yargılarsanız, ya o yargılandığınız konunun aynısını ya da benzer frekanstaki başka bir olayı yaşarsınız.

Tesla Ritüeli (3-6-9) çok etkilidir. Uzun uzun yazmak istemiyorum. Özet çıkarırsam da eksik bir şey kalabilir. İsteyenler araştırabilir ♥️

Konu her şey olabilir. Ev almak, araba almak, evlilik yapmak, sevgili, para, iş, eşinle uyumlu bir ilişki vs Ne olursa.. Yeter ki samimi bir kalple yapılmalı,
Ritüel yargılanmamalı,
Aceleye getirmemeli,

Şimdi öncelikle bir konu belirliyoruz. Mesela konu para olsun. Öncelikle temiz ve çizgisiz bir kağıt alıyoruz. Sabah uyandığımız ilk anlar çok önemlidir. O an beyin dalgamızın, istekleri gerçekleştirmek için yaydığı frekans çok kıymetlidir.

Uyandık yatağımızdan kalkmadan önce kağıdımızı alıyoruz. 17 saniye (30-40 bile olur) dileğimize odaklanıp, olmuş gibi hayalini (imajinasyon) kuruyoruz.

Bol bol para kazandığımızı, banka hesabımızdaki muazzam rakamlaları görüyoruz. 20
Milyon 30 milyon (direnç oluşturmayın, her şey mümkün, bizler sonsuz varlıklarız) zengin olmanın nasıl hissedildiğini yaşıyoruz. Deli gibi alışveriş yapıyoruz vs hayaliniz ne ise onları yaparken kendimizi görüyoruz.

17 saniye yaptığınız imajinasyon sonrasında, kağıda 3 kez alt alta dileğinizi yazıyorsunuz. Çok kısa ve net, herkesin kendi cümlesi olacak. Örnek cümle: An be an çok para kazanıyorum.

Çalışıyorsak kağıdı işe götürüyoruz, çalışmıyorsak katlayıp yastığımızın altına koyuyoruz.

Öğlen (saat sınırı yok) yine 17 saniye imajinasyon yapıyoruz ve bu kez kağıdımıza sabah yazdığınızın altına az boşluk bırakarak aynı cümleyi bu kez 6 kez yazıyoruz.

Son olarak gece yatağımıza yattıktan sonra yine 17 saniye imajinasyon sonrası bu kez cümlenizi 9 kez yazıyoruz. Kağıdı katlayıp yastığımızın altına koyuyor ve hayalimizi tekrarlıyoruz. Olmuş gibi. Sonra zaten uykuya dalıyorsunuz.

Bu ritüel 21 gün yapılıyor ancak etkisini daha da güçlendirmek için 45 gün de yapan var. Orası size kalmış. 21 gün sonra İçinizden ne geliyorsa onu yapın.

Şifa olsun 🙏🏻
Merhabalar biraz girişim kötü olabilir bu Tesla Nicola Tesla mi ?

Enerjiniz çok nadir burada olsanız bile alınıyor anka kuşu misali 😍 çok merak ediyorum bu rituelleri yararlanmayı çok çok isterim
Çok teşekkür ederim. Şunu söylemeden geçmeyeyim. Harika akan bir enerjiniz var. Bu konuların merkezinde olup sayısız eğitim alan bazı kişilerde bile olmayan bir enerji bu. Sonsuza kadar devam etmesi için neler mümkün?🙏🏻♥️

Ritüel yargılanmamalı,
Aceleye getirmemeli,

Şifa olsun 🙏🏻
Allahim kk da cok guzel enerjisi yuksek faydali bilgili konular acilmaya basladi sukur 🙊💚 cok güzel bir konu bu takipteyim . Hic denemedim ama duydum

Sayıların ihtişamı elbette ona ait. Ancak spiritüel bir kadın bu sayılardan yola çıkarak bu ritüeli buluyor. Artı olarak bir bilim adamının oturup ritüel yapması neye benzerdi?

İmajinasyon mucizevidir evet. Joe Dispenza’nın durumu sanırım bu konuya en muhteşem örnektir. Kendi hayatımda da uygularım ve hepsini de yaşadım/yaşıyorum çok şükür.
Ben bu çok iyi biliyorum. 3/6/9 çok farklı bir frekans açıyor.
Ve tesla 3/6/9 sırrını bilen evreni anlar der.
Tabi ki yapıyordu Tesla bu çalışmayı.
Bizim gibi boş olmadığı için 3 boyutlu bedene sığdırılmış ruhu için ev araba para istemedi.

Örnek karadelik, paralel evren, nibiru, boyut değiştirme vs vs için yaparlar.

Romanyanın bucigi dağlarında ki boyut kapısı ve hologramı araştırır / ve reptilyan okült cemiyetlerin nasıl kapattığını araştırır iseniz 369 zu bilseler neler neler yaparlar.

İmajinasyonlar yaşadım yaşıyorum çok şükür diyorsunuz da bu işleri bilen herkes yaşıyor. Hangi yöne hizmet edip istediğiniz ve olması önemli.
Olur olur da negatif boyut size oldurursa hakkın rahmetine kavuştuğunuzda negatif boyutta sıkışıp kalırsınız.
3 boyutlusun negatif ve pozitif var.
4 ve 5. Boyutta da negatif pozitif var.
6 dan sonra pozitif boyut.
İyi araştırmanı tavsiye ederim.

Ben bu çok iyi biliyorum. 3/6/9 çok farklı bir frekans açıyor.
Ve tesla 3/6/9 sırrını bilen evreni anlar der.
Tabi ki yapıyordu Tesla bu çalışmayı.
Bizim gibi boş olmadığı için 3 boyutlu bedene sığdırılmış ruhu için ev araba para istemedi.

Örnek karadelik, paralel evren, nibiru, boyut değiştirme vs vs için yaparlar.

Romanyanın bucigi dağlarında ki boyut kapısı ve hologramı araştırır / ve reptilyan okült cemiyetlerin nasıl kapattığını araştırır iseniz 369 zu bilseler neler neler yaparlar.

İmajinasyonlar yaşadım yaşıyorum çok şükür diyorsunuz da bu işleri bilen herkes yaşıyor. Hangi yöne hizmet edip istediğiniz ve olması önemli.
Olur olur da negatif boyut size oldurursa hakkın rahmetine kavuştuğunuzda negatif boyutta sıkışıp kalırsınız.
3 boyutlusun negatif ve pozitif var.
4 ve 5. Boyutta da negatif pozitif var.
6 dan sonra pozitif boyut.
İyi araştırmanı tavsiye ederim.

3 6 9 u rica etsem anlatır mısınız
Tamamen uzak olduğum bir konu , bilmek istiyorum

3 6 9 u rica etsem anlatır mısınız
Tamamen uzak olduğum bir konu , bilmek istiyorum
Öncelikle şunu belirteyim tesla okült cemiyet ve reptilyan ırkının ne kadar kötü olduğunu ve kendisine inanılmaz kötülükler yaptıklarından sonra 3-6-9 zun sırrını asla ama asla açıklamamıştır.

3-6-9 ritüelini bu işlerle uğraşan insanların yaptıkları ritüeldir. Teslanın yaptığı bişey değildir.

Atıyorum ev mi istiyorsun evin nasıl olmasını istediğini detaylıca yazıyorsun yada imajinasyon olarak resmini bulup istediğiniz evin olumlu cümlelerle istiyorsunuz.

Sabah 3 kere öğlen 6 kere akşam 9 kere tekrarlayarak istiyorsunuz.

Öncelikle şunu belirteyim tesla okült cemiyet ve reptilyan ırkının ne kadar kötü olduğunu ve kendisine inanılmaz kötülükler yaptıklarından sonra 3-6-9 zun sırrını asla ama asla açıklamamıştır.

3-6-9 ritüelini bu işlerle uğraşan insanların yaptıkları ritüeldir. Teslanın yaptığı bişey değildir.

Atıyorum ev mi istiyorsun evin nasıl olmasını istediğini detaylıca yazıyorsun yada imajinasyon olarak resmini bulup istediğiniz evin olumlu cümlelerle istiyorsunuz.

Teşekkürler

Siz denediniz mi bunu

Teşekkürler

Siz denediniz mi bunu
Ben farklı enerji işlemleri yapıyorum.
Deneyin, bakın bakalım sizin frekansınıza iyi gelecek mi olumlu sonuç alacakmısınız.
Herkesin fayda alacağı frekans farklıdır.

Deneye deneye mi bulacağız?Biraz daha açarsanız konuyu daha iyi olacak.
O durum olaya ve kişiye göre değişir. Mesela bazı kişilere EFT olur, bazısına Access Bars, kimine Theta Healing, kimine olumlama bile yeter. O kadar çok şifa tekniği var ki hepsini yazamadım bile. Ben sadece kendi çevreme yapıyorum bu işlemleri yani meslek şeklinde değil. Spiritüel insanlar kimin neye ihtiyacı olduğunu zihin ve akan enerji şeklinde alır zaten. Yani bende böyle oluyor.

Bir de şifacılıkta şu yoktur zaten, şunu yapayım, bakalım faydası olacak mı? İyi gelecek olan teknik mutlaka sizi bulur.

Teşekkürler

Siz denediniz mi bunu
Bir kişi dener ve olumlu sonuç alır. Çünkü onun olmasını seçmiştir ve samimiyetle yapmıştır. 2. Kişi aynı enerjiyle yapmamıştır onunki olmaz mesela. Bu konular hassastır. Onda olmuşsa bende de olur mantığı doğru değil.

Deneye deneye mi bulacağız?Biraz daha açarsanız konuyu daha iyi olacak.
Evet deneye deneye bulacaksınız.

***Rakamlar, ismi azamlar, taşlar, ritüelleri araştıracaksınız.***

Hepsinin ortak noktası frekans, evren matematik üzerine kurulu bir frekans sistemidir.
Kadiri mutlak, yani yaratıcı sistemi bu şekilde kurmuştur.

Konu o kadar derin ki cennet cehennem konusu aslında negatif pozitif olayıdır. Galaktik konseyinden tutun, takım yıldızları vs vs hepsi bir tarafa negatif pozitif alanına hizmet eder.

Herkesin hizmet ettiği alan farklıdır.
Hepimiz dünyaya ruh sözlesmesi ile geliyoruz, tekamülümüzü tamamlamamız gerekiyor.

Hiçbirimiz asla ama asla tekamüle müdahale edemeyiz.
Bir kişi kötü bir olay dahi yaşayacaksa asla müdahale etmemeliyiz. Eğer o tekamülü yaşayacak ise ve bizim müdahalemizle engellenirse o kadar kötü sonuçları var ki…

Yani ben istedim oldu ben istedim olmadı bana iyi geldi sana iyi gelmedi olayını anlatabilmişimdir umarım.

Kendiniz araştıracaksınız.

Yanlız yok kardeşlik, ışık, kardeşlik bilmemnesi grup çalışmalarına asla girmeyin negatif yani şeytana hizmettir.

11 kere tekrar ettirilen frekans olaylarindan kaçının şeytanın rakamıdır.

13 kötü değildir asla ama asla kötü değildir.
Pozitife hizmet eder 13 tekrarlı frekans olayları olumludur.

3/6/9 olayının gerçekte ne olduğunu bilmiyoruz bilsek sanırım paralel evrende cirit atarız.

Araştırın size iyi gelen frekansı bulun.
Ben size şu şunu yapın asla demem.
Ama bu tarz konulara rastlarsam yorum yapıyorum.

İstediğiniz dünyevi seyler icin yapacağınız frekans çalışmalarının sonunda mutlaka pozitife hizmet etmek istiyorumu ekleyin.

X