Tesla Ritüeli (her şey için)

Evet deneye deneye bulacaksınız.

***Rakamlar, ismi azamlar, taşlar, ritüelleri araştıracaksınız.***

Hepsinin ortak noktası frekans, evren matematik üzerine kurulu bir frekans sistemidir.
Kadiri mutlak, yani yaratıcı sistemi bu şekilde kurmuştur.

Konu o kadar derin ki cennet cehennem konusu aslında negatif pozitif olayıdır. Galaktik konseyinden tutun, takım yıldızları vs vs hepsi bir tarafa negatif pozitif alanına hizmet eder.

Herkesin hizmet ettiği alan farklıdır.
Hepimiz dünyaya ruh sözlesmesi ile geliyoruz, tekamülümüzü tamamlamamız gerekiyor.

Hiçbirimiz asla ama asla tekamüle müdahale edemeyiz.
Bir kişi kötü bir olay dahi yaşayacaksa asla müdahale etmemeliyiz. Eğer o tekamülü yaşayacak ise ve bizim müdahalemizle engellenirse o kadar kötü sonuçları var ki…

Yani ben istedim oldu ben istedim olmadı bana iyi geldi sana iyi gelmedi olayını anlatabilmişimdir umarım.

Kendiniz araştıracaksınız.

Yanlız yok kardeşlik, ışık, kardeşlik bilmemnesi grup çalışmalarına asla girmeyin negatif yani şeytana hizmettir.

11 kere tekrar ettirilen frekans olaylarindan kaçının şeytanın rakamıdır.

13 kötü değildir asla ama asla kötü değildir.
Pozitife hizmet eder 13 tekrarlı frekans olayları olumludur.

3/6/9 olayının gerçekte ne olduğunu bilmiyoruz bilsek sanırım paralel evrende cirit atarız.

Araştırın size iyi gelen frekansı bulun.
Ben size şu şunu yapın asla demem.
Ama bu tarz konulara rastlarsam yorum yapıyorum.

İstediğiniz dünyevi seyler icin yapacağınız frekans çalışmalarının sonunda mutlaka pozitife hizmet etmek istiyorumu ekleyin.
Çok açıklayıcı oldu bu yorum benim için çok teşekkür ederim zaman ayırıp yazdığınız için ....

Bir kişi dener ve olumlu sonuç alır. Çünkü onun olmasını seçmiştir ve samimiyetle yapmıştır. 2. Kişi aynı enerjiyle yapmamıştır onunki olmaz mesela. Bu konular hassastır. Onda olmuşsa bende de olur mantığı doğru değil.

Bu konuda aynen sizin gibi düşünüyorum lakin o arkadaşın yazdı kafam biraz karıştırdı Tesla’yı öVdü mü yerdi mi orayı tam anlayamadım

Çok teşekkür ederim. Şunu söylemeden geçmeyeyim. Harika akan bir enerjiniz var. Bu konuların merkezinde olup sayısız eğitim alan bazı kişilerde bile olmayan bir enerji bu. Sonsuza kadar devam etmesi için neler mümkün?🙏🏻♥️
merhaba sevgili anka, ben sizine konu paylasicaktim, öncelikle yurtdisinda yasiyorum o yüzden türkcem biraz bozuk özürliliyorum, ben 32 yasindayim ve simdiye kadar hic sevgilim olmadi ya tek tarfliydi ya da son anda sebepsiz bir sekilde bitti yada tam olurken bir engel cikti, sanki karsi taraf benim auramdan cekiniyor gibi , kötü bir ayrilik yasamistim bir kac sene önce onu zor bitirdim zaten tam yeni birini buldum derken oda beni istemedi gibi , bilmiyorum sanki bende bir sey var ama bunu kimseye anlatamiyorum, anlatsam bana diyecekler ki kader kismet vs hep ayni laflar zaten ,3 sene önce aurama baktirdim cok kötüydü cok inanilmaz düsük bir auram varmis , neyapmam lazim sizce? bilinalti temizligi mi ? nerden basliyim ?

bence butun bu ritüellerin temeli ait hissetmekte yatıyor.
yani ait hissederseniz her şeyi kendinize çekersiniz .
ama ait hissetme yolları farklı biride böyle ritüeller.

Ben çok uzun zamandır hayatımda bazı karışıklıklar yaşadım.
şimdi ise hayatımin iplerini yeniden ele aldım ,
çalışmaya yeniden başladım/kazancım iyi .
7 yıllık öyle böyle toksik olmayan ilişkimi bitirdim , en çokta kendi içimde bitirdim.
dışarı da olan şey ilişki değildi zaten.
şimdi yeni bir şehre taşınacağım ev tutma dönemindeyim yeni bir iş donemindeyim.
kendimle ilişkim iyi bir dönemde hiçbir sorun yok.

bu şekilde bir şeyleri oturtup kendi hayatım için hedefleri koyma düşüncem var ,
mesela İspanyolca öğrenmek
tekrar reformer platese başlamak
daha çok bir şeyler izlemek
hayat kalitemi bambaşka bir seviyeye çıkarmak
bolluk içinde hissetmek gibi gibi

birde bütün bunların ötesinde bir ilişki isteğim var ama çok az az
çok fazla karşı cins girdi hayatıma çok yoğun hissettim çok yoğun hissedildi bana
ama hiç oturmuş istediğim gibi bir ilişkiyi yaşamadım.
bunun için bu ritüeli yapmak yerine uzun uzun nasil bir ilişki istediğimi evrene beyan ederek , bu konuyu tamamen evrene bırakıp kendi hayatima odaklanmayı düşünüyorum.
bakalım ne kadar işlevsel olacak

merhaba sevgili anka, ben sizine konu paylasicaktim, öncelikle yurtdisinda yasiyorum o yüzden türkcem biraz bozuk özürliliyorum, ben 32 yasindayim ve simdiye kadar hic sevgilim olmadi ya tek tarfliydi ya da son anda sebepsiz bir sekilde bitti yada tam olurken bir engel cikti, sanki karsi taraf benim auramdan cekiniyor gibi , kötü bir ayrilik yasamistim bir kac sene önce onu zor bitirdim zaten tam yeni birini buldum derken oda beni istemedi gibi , bilmiyorum sanki bende bir sey var ama bunu kimseye anlatamiyorum, anlatsam bana diyecekler ki kader kismet vs hep ayni laflar zaten ,3 sene önce aurama baktirdim cok kötüydü cok inanilmaz düsük bir auram varmis , neyapmam lazim sizce? bilinalti temizligi mi ? nerden basliyim ?

Aktif hale geçince konuşalım.

Tesla Ritüeli (3-6-9) çok etkilidir. Uzun uzun yazmak istemiyorum. Özet çıkarırsam da eksik bir şey kalabilir. İsteyenler araştırabilir ♥️

Konu her şey olabilir. Ev almak, araba almak, evlilik yapmak, sevgili, para, iş, eşinle uyumlu bir ilişki vs Ne olursa.. Yeter ki samimi bir kalple yapılmalı,
Sonuç ne olacak diye soru enerjisine geçmemeli,
Ritüel yargılanmamalı,
Aceleye getirmemeli,
Her şey tam olarak yapılmalı.
Saatler atlanmamalı ve 17 saniye kuralına muhakkak uyulmalı.

Şimdi öncelikle bir konu belirliyoruz. Mesela konu para olsun. Öncelikle temiz ve çizgisiz bir kağıt alıyoruz. Sabah uyandığımız ilk anlar çok önemlidir. O an beyin dalgamızın, istekleri gerçekleştirmek için yaydığı frekans çok kıymetlidir.

Uyandık yatağımızdan kalkmadan önce kağıdımızı alıyoruz. 17 saniye (30-40 bile olur) dileğimize odaklanıp, olmuş gibi hayalini (imajinasyon) kuruyoruz.

Bol bol para kazandığımızı, banka hesabımızdaki muazzam rakamlaları görüyoruz. 20
Milyon 30 milyon (direnç oluşturmayın, her şey mümkün, bizler sonsuz varlıklarız) zengin olmanın nasıl hissedildiğini yaşıyoruz. Deli gibi alışveriş yapıyoruz vs hayaliniz ne ise onları yaparken kendimizi görüyoruz.

17 saniye yaptığınız imajinasyon sonrasında, kağıda 3 kez alt alta dileğinizi yazıyorsunuz. Çok kısa ve net, herkesin kendi cümlesi olacak. Örnek cümle: An be an çok para kazanıyorum.
An be an para kazancım artıyor.

(kendi cümlenizi kendiniz bulun ama an be an mutlaka olsun).

Sabah bu cümleyi imajinasyon sonrası 3 kez alt alta kağıdımıza yazıyoruz.
Çalışıyorsak kağıdı işe götürüyoruz, çalışmıyorsak katlayıp yastığımızın altına koyuyoruz.

Öğlen (saat sınırı yok) yine 17 saniye imajinasyon yapıyoruz ve bu kez kağıdımıza sabah yazdığınızın altına az boşluk bırakarak aynı cümleyi bu kez 6 kez yazıyoruz.

Son olarak gece yatağımıza yattıktan sonra yine 17 saniye imajinasyon sonrası bu kez cümlenizi 9 kez yazıyoruz. Kağıdı katlayıp yastığımızın altına koyuyor ve hayalimizi tekrarlıyoruz. Olmuş gibi. Sonra zaten uykuya dalıyorsunuz.

Bu ritüel 21 gün yapılıyor ancak etkisini daha da güçlendirmek için 45 gün de yapan var. Orası size kalmış. 21 gün sonra İçinizden ne geliyorsa onu yapın.

İşlem bittikten sonra kağıdı yakarak küllerini toprağa atıyoruz. Bu kadar ♥️

Şifa olsun 🙏🏻
An be an konu ne olursa olsun olmalı mı peki

Çok teşekkür ederim🙏 bence tesadüf degil buna rastlamam uzun zaman şükür egzersizi olumlamalar yaptım enerjiye inanıyorum♥️
Şükür enerjisi şahane mucizevidir. Bolluğun tamamı akar akar. Bir de imajinasyon etkisi muazzam hızlı (Theta’dayken yaptığımız)

Merhaba AnkaEnerjisi AnkaEnerjisi bana da bir tavsiyede bulunabilir misiniz hayatımın bu döneminde fiziksel ve ruhsal olarak sıkıştım. Enerjim ise hiç yok gibi.
Bakın size video attım. Beden, ruh ve zihin şifası için. Çok fayda gördüm/gördüler. Gece uyumadan önce veya gündüz uykusu farketmez. Şifa için çalışıyor.

Ahhh harika konu :) ama üstünden çok zaman geçmiş.. ben bu dönem üzerimde hiç olmadığı kadar ağırlık ve şanssızlık hissediyorum suratıma tüm kapılar tek tek kapandı zor bi dönemden çıkıyorum eskiden rituellere çok hevesliydim ama bana ağır mı geldi yanlış şeyler mi yaptım bilemiyorum sonrasında yaşadıklarım yuzunden agir depresyon ilaclar vs ustune hoca hoca gezdim... auram mi düşük yıldızım mi düşük acaba ? Öyle miskin biri oldum ki etrafımdakiler de enerji dusuklugumun farkında... canlı olmak istiyorum yeniden, gözlerim ışıldasa heyecanlnsam hayata karşı...enerjisi yüksek insanlara hep çok özendim kendimi nerden nasıl sifalandirmaya başlayabilirim?

X