Termos Önerisi

Hangi markayı tercih etmeli?

• Ankete Katılan
    161
Kızlar kayınvalideme hediye termos alacaktım. Sonra dedim ki neden evimdekini ona verip, kendime daha iyi bir marka almayayım. Kayınvalidemin istediği tarz bende var. Ben onu kullanmadım hiç. Ben de daha kaliteli bir şey istiyordum. Hangisini önerirsiniz?

Edit: Kayınvalideme vermeyi düşündüğüm termos çeyizim için aldığım Taşev marka termos, hiç kullanmadım.
En iyi si stanley şaşma bence 😇

Genel kanı stanley galiba. Hepsiburada'da uygun fiyata buldum ama orijinal midir emin olamadım.
Ben amazon dan aldım uygun fiyatlıydı garantisi de ömür boyu. Üzerindeki QR kodu okutarak sitesine girip garantisini kaydettim. Ama orda seçeneklerde Trendyol Hepsiburada filan da yazıyordu. Emin olmak için satıcıya bir sorun

tam burası işte ama bölgesel tamamı da değil : )

Görsel yüklediniz sanırım ancak tarayıcı kaynaklı mı emin değilim; görüntülenemiyor.

Dış yüzey taban dediğiniz için; termosu bıraktığınız zeminde,teknede kullandığınızı da göz önünde bulundurarak: deniz suyu etkisinden kaynaklanmış olabileceğini sanıyorum.

Mutfak ortamında da tuz ve tuzlu su teması dış yüzeylerine zarar veriyor çünkü.

Son düzenleme:
Görsel yüklediniz sanırım ancak tarayıcı kaynaklı mı emin değilim; görüntülenemiyor.

Dış yüzey taban dediğiniz için; termosu bıraktığınız zeminde,teknede kullandığınızı da göz önünde bulundurarak: deniz suyu etkisinden kaynaklanmış olabileceğini sanıyorum.

Mutfak ortamında da tuz ve tuzlu su teması dış yüzeylerine zarar veriyor çünkü.

Yok yok görsel eklemedim. Teknede tuzlu su ile temasi yok zira kahveyi evde yapiyorum teknede içiyoruz eve döndüğümde yıkayıp kuruluyorum.

X