Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

sagol böyle güzel bişey düşündügün için çok hoşuma gitti
çok düşüncelisin

Sağol canım inşallah faydası olur, ben cok zorlanıyorum ve uzak yerlerden temizlikçi arayanlar cıkıyor dedim konu acarsam bana uzak olan yerlerdede iş arayan vardır muhakkak onlarında işi görülsün dedim. Ben beylikdüüzndeyim karsıdan cok talep oldu ama bana uzak. tanışalım birbirimize yakın olanları yönlendirelim. Temizlik şirketini bırak diyemiyorum mecbursun belki ama burayı hep takip et ben e postama bakayım karsıdan yeni basvuran varsa sana yönlendiririm. şöyle sabit bi tane uluncada bırak şirketi anlının terini yedirme onlara. sonra peşini bırakmazsan illaki bulursun.
Rabbim Yardımcımız Olsun.

ben bir sene öncesine kadar istanbulda oturyodum şimdi antalyadayız burda iş imkanları çok sınırlı eşim iş bulamadı bir müddet şimdi çalışıyo çok şükür ama yetmiyo bende çıktıkça ev temizliğine gidiyorum.herkes tanıdık vasıtasıyla iş buluyo bizim çevremiz olmadığı için malesef kısmet deyip oturuyoruz.onlarda haklı tabi eve temizlik için alıcakları kişiyi bilmeleri lazım ortalık çok kötü malum.ben antalyaya taşındığımdan belli bu işe bakıyorum çok az sayıda oda tanıdık vasıtasıyla bir kaç eve gittim normalde temizlikçiler ne gardolap içine nede mutfak dolabına girmezlermiş ben acimi ve çaylak olduğum için az parayla çok işler yaptım lambalara varana kadar temizledim valla.herkesin aldığı fiyatın yarısını aldım bilmeyince birde acımasız insanların eline düşünce böle oluyomuş demekki.ama malesef gene çıksa iş gene giderim çünkü insan ihtiyacı olunca alınterinle çalışırken bütün gücünü harcamak zorunda kzım var bir tane dünyalar güzeli hasta tedavi görüyo antalya ona çok iyi geliyor sırf bu yüzden taşındık ama düzenimiz bozuldu .olsun düzen bozulsun damlam yavrum iyi olsunda tek ben her şeye razıyım.yazıları okuyunca bende deneyimlerimi paylaşmak istedim antalyada olan arkadaşlar varsa evini temizletmek isterlerse ben buradayım.

Rabbim acil şifalar versin canım. Dualarımız sizinle inşallah. o güzel prenseste dua ediyodur eminim meleklerin duaları daha ck kabulolur.Bende miniklerime ona özel dua etmelerini söylicem. İnşallah en kısa zamanda hersey yoluna girer. Mevla buyuktur anne olmak kolay deil ama mükafatı pahabiçilmez. Burasını takip et canım hatta antalya temizlikçi arayanlar başlıgında topik aç. faydası olur inşallah.

Kızlaaar size bir önerim olacak, bu konuyu aboneye ekleyelim ayrıyetten yine iş ve kariyer'de oldugumuz ilçe adı altında baska konuda acalım,mesela; (Beylikdüzü temizlikçi arayan), gibi inşallah öyle daha çok sansımız artar:) ay birde iş iş üstüne çıkıyomuş yetişemiyomusuz falan :))) şaka şaka tabi fazla gelenleri arayan arkadaslarımıza yönlendirelim. aman bende buldukta fazlasını dagıtıyoruz :))) Burdan bize ekmek çıkar demedi demeyin:)) İyiki varsın k.k.Eki Görüntüle 561534 $loveliefde0502040128sdinm1.gif

Son düzenleme:
Sağol canım inşallah faydası olur, ben cok zorlanıyorum ve uzak yerlerden temizlikçi arayanlar cıkıyor dedim konu acarsam bana uzak olan yerlerdede iş arayan vardır muhakkak onlarında işi görülsün dedim. Ben beylikdüüzndeyim karsıdan cok talep oldu ama bana uzak. tanışalım birbirimize yakın olanları yönlendirelim. Temizlik şirketini bırak diyemiyorum mecbursun belki ama burayı hep takip et ben e postama bakayım karsıdan yeni basvuran varsa sana yönlendiririm. şöyle sabit bi tane uluncada bırak şirketi anlının terini yedirme onlara. sonra peşini bırakmazsan illaki bulursun.
Rabbim Yardımcımız Olsun.

saolcanım olur bende avrupa yakasına gidemiyorum uzak diye oralarda bulursam sana yönlendiririm bende hayla arıyorum çünki face adresine katılcam şimdi tel numaram 0541 26936 47

arkadaşlar ev işlerine genç deneyimli bayan yardımcı aranıyormuş tel numarası 0212 66271 44 avrupa yakası sultancım görüş istersen bi

sağol canım numaranı kaydediyorum. istersen mesaj atabilirim mahsuru yoksa arayadabilirim :) sağol düşüncen için. Konu baslıgı acmaya ne diyorsun açalımmı ilçeye göre konu baslıkları.

canım ara tabi msj da at mahsuru olsa numara verirmiyim konu açalım ama ben pek anlamıyorum nasıl açıcam sen aç bende katılayım olurmu :)

Rabbim acil şifalar versin canım. Dualarımız sizinle inşallah. o güzel prenseste dua ediyodur eminim meleklerin duaları daha ck kabulolur.Bende miniklerime ona özel dua etmelerini söylicem. İnşallah en kısa zamanda hersey yoluna girer. Mevla buyuktur anne olmak kolay deil ama mükafatı pahabiçilmez. Burasını takip et canım hatta antalya temizlikçi arayanlar başlıgında topik aç. faydası olur inşallah.

çok teşekkür ederim sultan hanım allah razı olsun kızım namaz bile kılıyo hep dualarımız onunla.antalyaya sırf onun sağlığı için taşındık allah şifayıo burada veriyo yavruma bir senede çok yol aldık başarılı bir öğrenci okuluna gidip gelebiliyo eskisinden iyi allaha çok şükür .allah sizinde yolunuzu açık etsin.

çok teşekkür ederim sultan hanım allah razı olsun kızım namaz bile kılıyo hep dualarımız onunla.antalyaya sırf onun sağlığı için taşındık allah şifayıo burada veriyo yavruma bir senede çok yol aldık başarılı bir öğrenci okuluna gidip gelebiliyo eskisinden iyi allaha çok şükür .allah sizinde yolunuzu açık etsin.

Amin canım cok sağol. İyiye gittiğine sevindim. Antalya için konu actınmı canım birde orası için acarsan daha iyi olur. bizede çıkarsa sana yönlendiririz.

merhaba sultan 100m2 ev temizliği için fiyat nedir ben de beylikdüzünde oturuyorum ve 15 günde bir alabileceğim titiz birisini arıyorum.

X