Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

merhaba bende istanbuldayım siz neresindesiniz yardımcıya ihtiyacınız varsa görüşebiliriz benimde işe ihtiyacım var daha önce temizliğe gitmişliğim var bu konuda tecrübeliyim cevap yazrsanız sevinirim

canım ben halkalıdayım 2 ay sonra birini alcağız öyle çok birini sürekli almıyoruz zatende eşim çalışıyor bende evde tekim genelde misafir bile olmadığı için evin genel kirlenme dışında + sı olmuyor çoğu şey yerinden oynamaz yani

Canım güzel ifade etmişsin, belki acemidir yada cok tecrübelide olabilir anlayamadım. ben sabah 9da gidiyorum dubleks eve alt katta 5 oda var her gittiğimde bütün evi istissnasız heryeri çekip bitiriyorum, bir gittiğimde üst katın bir gittiğimde alt katın camalrını siliyorum geriye kalan işler hep aynı hatta son gittiğimde halı ve koltukta sildim akşam 5 e kadar. O biraz kolaya kaçmış galiba. ben eve gidene kadar nasıl vardığımı bilmiyorum yorgunluktan o geceyi unutuyorum. ama aldıgım paraya değiyor. Gel görki şimdi arıyorum bulamıyorum kimisi temizlikçi arar bulamaz kimisi iş arar yok. İnşallah birdahaki sefere daha iyi birini bulursun sende.

sağol canım cevabın içib 2 yıldır bu işi yapıyor ama saatlerce sürüncede bişey diyemiyoruz yetişsin diye annemde yaptı çünkü halı silinse koltuk silinmez o yapılsa bu yapılmaz tamamda ben mesela halı sildirtmedim - ütü yaptırmadım - mutfak dolaprlarının içini sildirtmedim - yemek yaptırmadım yani koltukları sildi evet ama mesela benim yemek odam bile yoktur vitrin olsa ne olacak içini silmeden dışınımı silecek koca koca vitrinler var mesela 100 tl + yol tek otobüs annemle gidip geldiler annem verdi parasını + sabah kahvaltı ve öğlen yemek verildi.

Bizim alt komşuyada temizliğe gelen varmış tesadüf rastladım yaa dedim dolapların içine falan girilmezmi? yoo giriyor dedi 80 e geliyor bize dedi tanıdıkmış artık ama bilemem onun beğendiğini ben beğenmem.

Mesela ilk yatak odası hemen toz aldı biz dedik toz alma perdeler inecek hurçlar inecekzaten toz akacak baştan kirlenir.

benim sorum mutfak dolaplarının içini temizlermi?

gardırobun açıkta kalan dolap içi kenarları temizlenirmi;?

buzdolabının içi temizlenirmi?

ayakkabı dolabının içi temizlenirmi?

birdaha birini çağırdığımızda bizde bilinçli olalım diye lütfen cevap yazarsanız çok sevinirim.

Allah sizlerinde yardımcınız olsun inşallah işleriniz açılır. Güvenilir ve iyi yerlere gidersiniz.

sağol canım cevabın içib 2 yıldır bu işi yapıyor ama saatlerce sürüncede bişey diyemiyoruz yetişsin diye annemde yaptı çünkü halı silinse koltuk silinmez o yapılsa bu yapılmaz tamamda ben mesela halı sildirtmedim - ütü yaptırmadım - mutfak dolaprlarının içini sildirtmedim - yemek yaptırmadım yani koltukları sildi evet ama mesela benim yemek odam bile yoktur vitrin olsa ne olacak içini silmeden dışınımı silecek koca koca vitrinler var mesela 100 tl + yol tek otobüs annemle gidip geldiler annem verdi parasını + sabah kahvaltı ve öğlen yemek verildi.

Bizim alt komşuyada temizliğe gelen varmış tesadüf rastladım yaa dedim dolapların içine falan girilmezmi? yoo giriyor dedi 80 e geliyor bize dedi tanıdıkmış artık ama bilemem onun beğendiğini ben beğenmem.

Mesela ilk yatak odası hemen toz aldı biz dedik toz alma perdeler inecek hurçlar inecekzaten toz akacak baştan kirlenir.

benim sorum mutfak dolaplarının içini temizlermi?

gardırobun açıkta kalan dolap içi kenarları temizlenirmi;?

buzdolabının içi temizlenirmi?

ayakkabı dolabının içi temizlenirmi?

birdaha birini çağırdığımızda bizde bilinçli olalım diye lütfen cevap yazarsanız çok sevinirim.

Allah sizlerinde yardımcınız olsun inşallah işleriniz açılır. Güvenilir ve iyi yerlere gidersiniz.
anladım canım seni, senin evin küçükmüş eger eli çabuksa düzenlemesini sen yaparsan ki zaten genelde öyle olur dolap içleride temizlenebilir. Benim gittiğim evler büyük oldugu için her seferinde evin tamamını bitirmeye ek olarak baska iş yapıyorum mesela o gun mutfak dolaplarının içide ek olarak temizlenir. Ama hepsinin içine bir günde yetişmek zor olabilir. sen gerçi evim küçük demişsin ev küçük olunca dolap, ayakkabılık gardlop içleride biter,Ama dediğim gibi evine ilk geliyorsa ve sürekli alınmıyorsa ev düzenine pek karışmazlar. yeterki pratik yöntemini bil elin hızlı olsun dediğin işlerde olur yani. ayrıca sabah kahvaltımı yapar giderim, üzerimide iş kıyafeti giyip giderim nasılsa kabanın altında kalıyor, vakit kaybetmemek için, yol parasıda almam :S. Herkezin bakıs açısı farklımı desem, kolaya kaçmanın yolunu bulmuslarmı desem bilemiyorum, herseyin hayırlısı.

anladım canım seni, senin evin küçükmüş eger eli çabuksa düzenlemesini sen yaparsan ki zaten genelde öyle olur dolap içleride temizlenebilir. Benim gittiğim evler büyük oldugu için her seferinde evin tamamını bitirmeye ek olarak baska iş yapıyorum mesela o gun mutfak dolaplarının içide ek olarak temizlenir. Ama hepsinin içine bir günde yetişmek zor olabilir. sen gerçi evim küçük demişsin ev küçük olunca dolap, ayakkabılık gardlop içleride biter,Ama dediğim gibi evine ilk geliyorsa ve sürekli alınmıyorsa ev düzenine pek karışmazlar. yeterki pratik yöntemini bil elin hızlı olsun dediğin işlerde olur yani. ayrıca sabah kahvaltımı yapar giderim, üzerimide iş kıyafeti giyip giderim nasılsa kabanın altında kalıyor, vakit kaybetmemek için, yol parasıda almam :S. Herkezin bakıs açısı farklımı desem, kolaya kaçmanın yolunu bulmuslarmı desem bilemiyorum, herseyin hayırlısı.

canım annemin arkadaşına gidiyor ama şöyle bir durum var bizim evi bayram temizliği gibi düşünceksin dedim öyle 15 günde bir uğradığın ev gibi değil dedim atıyorum bundan sonra bana gelse perde yıkamıycam sonuçta koltuk silinmez mesela başka şey yaparsın ok ama derin temizlik dedik derin bile değil bana görede neyse herşey elden geçecek anlamında yani annemle buluşup geldiler yol parası bişey tutmadı zaten istemezdi yoksa kadın, kahvaltı yapalım başlarız dedik rahat rahat onlarda sıkıntı yok zaten, evim küçük ve eşyam az olduğu için herşey elden geçebiliyor. Genede sağolsun tabiki ne dediysek yaptı ama ben isterdim hep söyleyerek değil kendide yapılması gerektiğini düşünerek yapsın çok geç bitti birde çok teşekkür ederim sizede yardımlarınız için.

Merhaba ben çemberlitaştayım. İki çocuğum var. Temiz biriyim evim de çok karışmaz
İki çocukla zor oluyor tabi işler
ev hanımıyım.
Haftada bir gün bana ütü ve temizlik dahil gelebilecek güvenebileceğim dini bütün yardımcı arıyorum.
Evim küçük ,çok ütüm de olmaz.
Yoruluyorum iki çocukla biri 7 aylık diğeri 2 .5 yaşında.
Genç üşenmeyen işinin hakkını veren kişi arıyorum.
Teşekkürler

ah canım ya orası bana uzak kalıyor cocukalr olmasa yine gelirdim ama inşallah birileri görür sanada istediğin gibi yardımcı cıkar. Bende beylikdüzü ve civarında cağıracak birisini arıyorum ama banada yok çıkan :KK43:

Merhaba, benimde yardımcıya ihtiyacım var. Üsküdar da oturuyorum. Evim küçük ama müstakil. 110 metrekare ve katlı. Titiz ve güvenilir birini arıyorum. şimdilik 2 haftada 1 alıcam ama daha sonra duruma göre haftada 1 yapabilirim. tam güne nekadar alıyorsunuz? ve saat kaçtan kaça kadar? bilgi verirseniz sevinirim..

merhabalar...saat 9 ....5 arası calısıp 100 tl yevmıye alınıyor...genellikle

ben bir sene öncesine kadar istanbulda oturyodum şimdi antalyadayız burda iş imkanları çok sınırlı eşim iş bulamadı bir müddet şimdi çalışıyo çok şükür ama yetmiyo bende çıktıkça ev temizliğine gidiyorum.herkes tanıdık vasıtasıyla iş buluyo bizim çevremiz olmadığı için malesef kısmet deyip oturuyoruz.onlarda haklı tabi eve temizlik için alıcakları kişiyi bilmeleri lazım ortalık çok kötü malum.ben antalyaya taşındığımdan belli bu işe bakıyorum çok az sayıda oda tanıdık vasıtasıyla bir kaç eve gittim normalde temizlikçiler ne gardolap içine nede mutfak dolabına girmezlermiş ben acimi ve çaylak olduğum için az parayla çok işler yaptım lambalara varana kadar temizledim valla.herkesin aldığı fiyatın yarısını aldım bilmeyince birde acımasız insanların eline düşünce böle oluyomuş demekki.ama malesef gene çıksa iş gene giderim çünkü insan ihtiyacı olunca alınterinle çalışırken bütün gücünü harcamak zorunda kzım var bir tane dünyalar güzeli hasta tedavi görüyo antalya ona çok iyi geliyor sırf bu yüzden taşındık ama düzenimiz bozuldu .olsun düzen bozulsun damlam yavrum iyi olsunda tek ben her şeye razıyım.yazıları okuyunca bende deneyimlerimi paylaşmak istedim antalyada olan arkadaşlar varsa evini temizletmek isterlerse ben buradayım.

Merhaba ben çemberlitaştayım. İki çocuğum var. Temiz biriyim evim de çok karışmaz
İki çocukla zor oluyor tabi işler
ev hanımıyım.
Haftada bir gün bana ütü ve temizlik dahil gelebilecek güvenebileceğim dini bütün yardımcı arıyorum.
Evim küçük ,çok ütüm de olmaz.
Yoruluyorum iki çocukla biri 7 aylık diğeri 2 .5 yaşında.
Genç üşenmeyen işinin hakkını veren kişi arıyorum.
Teşekkürler

slm ben bagcılardayım sıze uzakmı olur eger hala ıs ıcın bırını arıyorsanız görüşe bılırmıyız ????

sultancıım bende arıyorum g.o.p oturuyorum

nerde oturuyordunn cnm
Biz göktürkteyiz devamlılık gösterebilecek biriyle sürekli çalışmak isteğinde ve niyetindeyiz sizde bu niyetlerde çalışmak isteseniz lütfen irtibata geçin teşekkürler 05327725445

Merhaba Anadolu yakasında yardımcı arayan var mı? Annem için iş arıyorum gündelik ev işlerine gidiyor haftada 1-2 gün için yardımcı arayan varsa bana ulaşabilirsiniz

slm bende ev işiarıyorum yaşım 25 istanbul andolu yakasında oturuyorum tecrübem var temizlik şirketiyle çalışıyorum ama aldıgım paranın yarısı şirkete gidiyor kendi adıma çalışmak istiyorum kimse beni ırkçı olarak algılamasın ama çalıştıgım şirkette yabancı uyruklu bayanlara öncelik saglanıyor yani onlar hergün ben haftada 1 bilemedin 2 kere işe gidiyorum benden dahamı iyiler hayır ama işte öyle fazlada bişe söylemek istemiyorum ALLAH öyle nasip ediyor demekki onlar ojeli tırnaklarla iş yapıyo bizim gibilerde öyle bekliyo yani haksızlık oldugunu düşünüyorum oyüzden yazdım bunları RABBİME gocunup isyan etmiyorum asla ben bizim türk insanlarımıza kızıyorum

Merhaba, benimde yardımcıya ihtiyacım var. Üsküdar da oturuyorum. Evim küçük ama müstakil. 110 metrekare ve katlı. Titiz ve güvenilir birini arıyorum. şimdilik 2 haftada 1 alıcam ama daha sonra duruma göre haftada 1 yapabilirim. tam güne nekadar alıyorsunuz? ve saat kaçtan kaça kadar? bilgi verirseniz sevinirim..

slm bende ev işi aryorum hayla bulamadıysanız tabi birini

Konuyu devamlı güncel tutmaya çalışın arkadaşlar. Böylece daha çok kişiye ulaşabilirsiniz belki.

X