tam 6 kilo

geçen sene açmışsn konuyu 6 kg aldın sonra vermedinmi hiç kg yoksa ilaca hep devammı ettin

geçen sene açmışsn konuyu 6 kg aldın sonra vermedinmi hiç kg yoksa ilaca hep devammı ettin

mide bir kere büyüdükten sonra alışıyosun ona göre acıkıyor 3. kutudayım ben ama bitti hemen arkasından almadım mesela ilk kullandığımda aradan zaman geçmişti aldığım kiloyu olduğu gibi vermedim 1 2 kilo belki çünkü insan alışıyo gerçekten ben çok memnun kaldım kilo almak gerçekten zor çünkü

ben alıyorum ama ilaçla falan 2 ayda 7-8 kg verebilck kapasitedeym ama bilinçli değil kendi gidior uyuz oluyorm

ben alıyorum ama ilaçla falan 2 ayda 7-8 kg verebilck kapasitedeym ama bilinçli değil kendi gidior uyuz oluyorm

bende öyleydim şurup falan içerken bırakınca hemen gidiyodu kilolar anlamadan :KK43: ama bunda vermedim ya yinede bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir :KK3:

25 yasındayım ve hayatımda sadece bi kere 40 kiloyu gecebildim o da antidepresanla olmuştu. Bahsettiğiniz ürünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim :18:

Bende yıllarca hep 40-42 kilo arasındaydım hiç alamıyordum.Bombaxı kullandım 3 hafta oldu 49 kiloyum çok fena acıktırıyor zaten o yüzden kilo alıyor insan durduramıyorum kendimi sürekli yemek yiyorum 55 kilo olayım yeterli. Bende çok işe yaradı bünyeden bünyeye degişir tabi.Aktarda satılıyor bitkisel oldugu için yan etkisinin olacagını sanmıyorum.. Kilo almak isteyenler bi araştırsın bunu bence.

Kızlar liilith sayesinde ürünü aldım. Elimde 2 kutum var biri limonlu biri sade sanırım. Sabah akşam ne kadar içiyorduk bunu bi de aç mı tok muydu? Deniyim gelişmeleri bildiririm size :KK8:

bayanlar kusura bakmayın internetim olmadığı için size dönemiyorum gittigidiyordan aldım güvenle alabilirsiniz kullanmak isterseniz. benim kutusunun üzerinde ninja kaplumbağa resmi vardi:) ananaslıydı

gitigidiyora baktım ve malesef satış sonlanmış :KK43: bende denemek istiyorum hiç bi şekilde kilo alamıyorum psikolojik bunalıma soktu beni :KK43:

iki yıl önce bir heves bende almıştım. gram kilo almadım diyebilirim. her bünyede etkisi farklı olabilir belki ben tavsiye edemicem.

merhaba:)
Beni zaten buralarda bayağı bi görmüşsünüzdür kilo alma çabalarım her şeyi denemelerim vs. 3 ay önce Bomba aldım ama dişlerimi yaptırdığım için 2 ay hiç düzenli kullanamadım ve kilo alamadım gittikçe verdim 35e kadar indim günlerce ağladığımı biliyorum minicik kaldım diye sonra anneminde beni biraz ittirmesiyle düzenli olarak 1 ay kullandım ve 41 kiloyum sabah kalkarken ve akşam yatarken sütle karıştırıp içtim ve yok bomba kaldırılmış yok alımı durdurulmuş onu bilemem ben alın kilo aldırıyor da diyemem bu büyük bir sorumluluk çünkü ama ben kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. Mesela Bulk kullanmıştım hiç bi faydasını göremedim. Bu üründe adam senelerdir yapıyormuş ve olumsuz yorum yok diyebilirim o 6 kilo o kadar farkettiki resmen kendime geldim diyebilirim ama tabi buda az bir tane daha sipariş edicem çünkü bitmek üzere ama inanın eskiden 3 dilimden fazla pizza yiyemezdim bi orta boy yiyebiliyorum abartı gelmesin gerçekten iştah açıyor gerçekten deneyen zaten farkedecektir çok üzülüp kilo almak isteyen varsa denemesini tavsiye ederim hanımlar mutlu günler :) :KK54:

Nasıl kullandığını yazar mısın canım bende başlayacağımda :26:

bombadan tam 3 kutu ictim ama bi işe yaramadı arkadaslar bilginz olsun

iki yıl önce bir heves bende almıştım. gram kilo almadım diyebilirim. her bünyede etkisi farklı olabilir belki ben tavsiye edemicem.

tabi ki de doğru söylüyorsunuz herkese etki edecek diye bir şey yok, bünyeden bünyeye farklılık gösterebiliyor. belki de kullanım şeklinden dolayıdır ama bana hala kilo aldırmaya devam ediyor önerdiklerim de hep kilo aldılar :KK16::KK16:

Hepinizin yazdıklarını gördüğümde eski halim aklıma geldi,şu anda çok şükür 62 kiloyum hatta kilo bile vermeye çalışıyorum.

Denediğiniz onca şeye rağmen kilo alamıyorsanız konumu okumanızı tavsiye ederim

http://www.kadinlarkulubu.com/kilo-almak-isteyenler/536712-kilo-alma-problemi-colyak-hastaligi.html

çok çok sevindim kilo almana, kesinlikle herkesin yapması gereken şey önce doktora gitmek. sorun sadece iştahsızlık ise böyle şeylere başvurmak, ben bütün testleri yaptırmıştım sadece iştahsızlıktı benim sorunum verdikleri ilaçlar hafif antidepresanlar olmuştu...
ne kadar güzel de anlatmışsın, hem çok büyük geçmiş olsun diyorum, hemde böyle yardımcı olduğun için çok teşekkür ediyorum:))

Nasıl kullandığını yazar mısın canım bende başlayacağımda :26:

canım sabah ve akşam süte karıştırıp bir bardak içtim, bir yemek kaşığı koydum hep. ilk gün uyku yapıyor söyleyeyim onun haricinde hiçbir sıkıntısı yok. kullandığın zaman bana mutlaka söyle merak ederim zaten sürekli karnın acıkıyor:)

X