tam 6 kilo

liilith

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2011
261
4
merhaba:)
Beni zaten buralarda bayağı bi görmüşsünüzdür kilo alma çabalarım her şeyi denemelerim vs. 3 ay önce Bomba aldım ama dişlerimi yaptırdığım için 2 ay hiç düzenli kullanamadım ve kilo alamadım gittikçe verdim 35e kadar indim günlerce ağladığımı biliyorum minicik kaldım diye sonra anneminde beni biraz ittirmesiyle düzenli olarak 1 ay kullandım ve 41 kiloyum sabah kalkarken ve akşam yatarken sütle karıştırıp içtim ve yok bomba kaldırılmış yok alımı durdurulmuş onu bilemem ben alın kilo aldırıyor da diyemem bu büyük bir sorumluluk çünkü ama ben kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. Mesela Bulk kullanmıştım hiç bi faydasını göremedim. Bu üründe adam senelerdir yapıyormuş ve olumsuz yorum yok diyebilirim o 6 kilo o kadar farkettiki resmen kendime geldim diyebilirim ama tabi buda az bir tane daha sipariş edicem çünkü bitmek üzere ama inanın eskiden 3 dilimden fazla pizza yiyemezdim bi orta boy yiyebiliyorum abartı gelmesin gerçekten iştah açıyor gerçekten deneyen zaten farkedecektir çok üzülüp kilo almak isteyen varsa denemesini tavsiye ederim hanımlar mutlu günler :) :KK54:

ya ben de bomba aldım açıkçası düzenli kullanamıyorum bir düzene oturtucam; ama piyasada bir sürü bomba var.. benmki kırmızı ambalajlı.. orjinalinde bi hayvan figürü varmış sanıırm ama ben aktardan aldım oradaki bayanda bana sattıgından kullanıyormuş ve 4-5 kilo almış..(umarım doğru söylüyodur)

sizinkinin ambalajı nasıl peki?

bayanlar kusura bakmayın internetim olmadığı için size dönemiyorum gittigidiyordan aldım güvenle alabilirsiniz kullanmak isterseniz. benim kutusunun üzerinde ninja kaplumbağa resmi vardi:) ananaslıydı

Canım bunu kullanmaya devam ediyorsun sanırım az önce baska başlıkta yazını gordum sadece istahinimi açtı ek baska bise yasamadın değil mı saglık sorunu falan bende almak istiyorum 1 ayda 6 olmasa bile 3e 4e raziyim

Canım bunu kullanmaya devam ediyorsun sanırım az önce baska başlıkta yazını gordum sadece istahinimi açtı ek baska bise yasamadın değil mı saglık sorunu falan bende almak istiyorum 1 ayda 6 olmasa bile 3e 4e raziyim

hayır canım bende çok korkarak almıştım Allah'a şükür bir sağlık problemi ile karşılaşmadım sadece aşırı şekilde iştahımı açtı 3 kilo daha aldım yani toplam 1buçuk ayda 9 kilo aldım ve gerçekten inanılmaz farkediyor.. ve ben çok kararsızdım almakla almamak arasında yorumlara falan baktım zaten absürd sitelerde olan yorumlardan değil yani teşekkür yorumu yapıp kilo aldığını söyleyenlerin de bir sürü alışverişi vardı yani sahte değillerdi ama iyi ki de almışım:)

hayır canım bende çok korkarak almıştım Allah'a şükür bir sağlık problemi ile karşılaşmadım sadece aşırı şekilde iştahımı açtı 3 kilo daha aldım yani toplam 1buçuk ayda 9 kilo aldım ve gerçekten inanılmaz farkediyor.. ve ben çok kararsızdım almakla almamak arasında yorumlara falan baktım zaten absürd sitelerde olan yorumlardan değil yani teşekkür yorumu yapıp kilo aldığını söyleyenlerin de bir sürü alışverişi vardı yani sahte değillerdi ama iyi ki de almışım:)
1 buçuk yada 9 kilo almak süper birşey yaa.. hemen deniycem bende

1 buçuk yada 9 kilo almak süper birşey yaa.. hemen deniycem bende

o kadar vitamin şurubu hapı ne varsa kullandım hepsi para ziyanlığı diyorum ya ben bile kilo aldıysammm:) hep zayıftım çünkü ama bi süre daha devam edicem kullanmaya daha istediğim kiloya ulaşamadım çünkü:)

Peki canım sence onu kullanmayı bıraktığında iştahın kesilir mı yani az cok tahmin edersin. Bebek biskuvisi ve iştah açan şurup bırakınca hemen aldığını geri verdiriyor, anlamı kalmıyor. Hevesinin kırılmasıda cabası. Eger bu kadar etkiliyse senin aldığın yerden alayım bende.

Peki canım sence onu kullanmayı bıraktığında iştahın kesilir mı yani az cok tahmin edersin. Bebek biskuvisi ve iştah açan şurup bırakınca hemen aldığını geri verdiriyor, anlamı kalmıyor. Hevesinin kırılmasıda cabası. Eger bu kadar etkiliyse senin aldığın yerden alayım bende.

canım açıkçası şöyle tabi kullanmayı birden kesersen etkisini göstermiyor ama mesela bitimek istiyorsan günde 2 kaşık kullanırken 1 kaşığa indir sonra ki hafta 2 günde 1e indir sonraki hafta 3 günde 1 bu şekilde bırakmak gerekiyormuş alırken sormuştum bu şekilde bırakılınca bir şey etki etmiyormuş istediğim kiloya bir geliyim bende bu şekilde bırakacağım

canım açıkçası şöyle tabi kullanmayı birden kesersen etkisini göstermiyor ama mesela bitimek istiyorsan günde 2 kaşık kullanırken 1 kaşığa indir sonra ki hafta 2 günde 1e indir sonraki hafta 3 günde 1 bu şekilde bırakmak gerekiyormuş alırken sormuştum bu şekilde bırakılınca bir şey etki etmiyormuş istediğim kiloya bir geliyim bende bu şekilde bırakacağım

Anladım canım teşekkür ederim cevapların icin :) deneyeceğim bende umarım ise yarar

yaa böyle şeyler çok zararlı acaba içinde steroid var mı :/ sivilce yapıyor mu peki?

vucut geliştirme için bunu önerirlerdi salonlarda falan steroid olsaydı bulk kullanmıştım ama onu vucut geliştirme içinde veriyorlarmış pekte işe yaramadı zaten. ama bunu hala kullanıyorum hiç bir sıkıntı olmadı ve gayette güzel kilo aldım:) sivilcede yapmadı yani sorunsuz kullandım ama ilk aldığımda çok korkarak kullanmıştım

merabalar kızlar.ben beslenme danışmanlığı yapıyorum.yani insanlara doğru beslenmeyi öğretiyoruz.kilo almak ya da vermek isterseniz ve yardıma ihtiyacınız olursa ben burdayım =)

vucut geliştirme için bunu önerirlerdi salonlarda falan steroid olsaydı bulk kullanmıştım ama onu vucut geliştirme içinde veriyorlarmış pekte işe yaramadı zaten. ama bunu hala kullanıyorum hiç bir sıkıntı olmadı ve gayette güzel kilo aldım:) sivilcede yapmadı yani sorunsuz kullandım ama ilk aldığımda çok korkarak kullanmıştım

hmm anladım canım ama ben yine de güvenemiyorum :/ ben de spora giderken kullandım fena sivilce yaptı sonradan zararını öğrenince de asla kullanmam dedm.

hmm anladım canım ama ben yine de güvenemiyorum :/ ben de spora giderken kullandım fena sivilce yaptı sonradan zararını öğrenince de asla kullanmam dedm.

yok canım ya bende hiç bir yan etki veya sağlık problemi yaratmadı 2. kutuyu bitiricem neredeyse gayet düzenli kilo almaya devam ediyorum:) zaten diğerleri gibi şişirmiyor sadece acıktırıyor

önce p.....com.tr 'den kendine üyelik aç..türkçe olduğu için rahatlıkla acabilirsin.

Daha sonra ebay'dan istediğini al zaten satın al dediğinde direk paypal hesabını soruyor.Elektronikte ve 150 doları aşan alışverişlerde sorun yaşarsın,girmiyor bilgi olsun gümrükte kalıyormuş.

Bir de sunu söyleyim ben 23 dolar sanarak aldım.sonra 83 türk lirası çekilince şaşırdım.Meğer dolar değil İngiliz Sterliniymiş.Kuru daha yüksek yani.Yardımcı olamadıysa bu cevaplar sen tekrar özelden mesaj at ben buradan yazarım.iyi alışverişler.

kızlar cocukluğumdan 23 yaşıma kadar bir deri bir kemiktim...cocukluğumdan beri annemin verdiği arı polenleri,balık yağları vs. sadece kocaman memeleriin olmasını sağladı.:KK17: ama suanda cok iyi duruyorlar.4. sınıfa gidiyordum yazın bile önlüğümün üstüne yelek giyerdim memelerim cıkıyor diye cok utanırdım.

sonra ergen oldum..sonra paramı kazanmaya başladığımda almadığım sey kalmadı..vitaminler ve sporcu içecekleri,defalarca diyetisyene de gittim ama ne güzel zayıfsın işte dediler ,testler yapıp sağlığım yerinde diye vitaminlerle geçiştirdiler.neyse daha sonra ünlü bir diyetisyene gittim.167 boy 41 kiloydum.2 hafta yediklerimi yazdığım tablolarla beni takip etti.ve yağ eksikliğinden dolayı ve karbonhidrat almam gerektiğinden dolayı GNC nin bira mayası,sporcu içeçiği ve vitaminini verdi.sonuç 1 ayda 49 kilo oldum ama 3 defa para ödemiştim 3 defa da ücretsiz kontrolumu yaptı.diyetisyene bir daha gitmedim pahalıydı ve sevmiyordum kadını.amacıma da ulaşmıştım :) sporcu içeceğine devam ettim 51-52 kiloydum 3-4 yıl şimdi 8 yıl oldu hala 54-53 nadiren 55 oluşumdur ama hep ideal kilomdayım.GNC sporcu içeçeğinden 2 büyük kutu bitirdim,çikolatalısını almıştım vanilyalısının tadını bilmiyorum.onu da 1 ölcek yerine bir koca bardak süte yarım ölcek kullandım,ama doktorun dediği gibi 1 dilim kek ile mutlaka her akşam yatmadan içtim.vitaminini almadım onun yerine 2 kutu kahvaltıdan sonra hergün 1 adet parmotan kullandım.bira mayasınıda ancak 15 kapsül içmişimdir,almasınız bile olur,ben hap yutmayı hiç sevmem de.Ama kilo almak isteyenlere mutlaka sporcu içeceğini tavsiye ederim.

X