Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Suya dayanıklı fondöten??? Önemli

Kp019613635
Evet görmüştüm bunu. Günlük kullanıyorum çünkü her gün yürüyüş için çocukları parka götürmek için dışarı çıkıyorum.
Yalnız o çok yoğunmus gozenekleri tikar...
Makyaj hakkinda bilgim yok pek fondoten üzerine sabitleyici sprey siksaniz acaba yine akar mi

kryolan dermacolor derim...
Fiyat biraz tuzlu olacaktır ama uzun süre kullanırsınız.
Bence bir araştırın...

Kp019613635

Yalnız o çok yoğunmus gozenekleri tikar...
Makyaj hakkinda bilgim yok pek fondoten üzerine sabitleyici sprey siksaniz acaba yine akar mi
Sprey de aktı :))

Bu da dert mi demeyin, evet benim için dert, vitiligom var ve insanların bön bön bakışlarından hoşlanmadığım için fondöten kullanıyorum.
Yazın sıcaktan akmayan, suya,tere dayanıklı fondöten önerisi istiyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Fiyatı çok uçuk olmazsa sevinirim :)
Gratis ve watson da bulabileceğim ürünler olursa daha iyi olur :)
Merhaba canım ben de vitiligo hastasıyım güneş kremi sürmeden dışarı çıkmıyorum çünkü yazın güneş daha da arttırıyor. Sen de mutlaka güneş kremi sür dışarı çıkmadan. Ben de 26 senedir vitiligoluyum yüzümde sadece göz altımda var çok iyi kapatmasa da sıradan bir kapatıcı kullanıyorum bana göre yeterli oluyor. Bazen hiç bişey sürmeden işe geldiğim de oluyor artık fazla takıntı yapmıyorum.

Kapatma niye kapatıyorsun ki aynı sizin durumuzda yabanci bi manken var bayılıyorum ne kadar farklı ne kadar güzel tabi ki senin kararın ama kendinle barışık ol bence mesela benm cildim çilli sivilce lekeli + güneş lekeli ben bile umursamiorm

Merhaba canım ben de vitiligo hastasıyım güneş kremi sürmeden dışarı çıkmıyorum çünkü yazın güneş daha da arttırıyor. Sen de mutlaka güneş kremi sür dışarı çıkmadan. Ben de 26 senedir vitiligoluyum yüzümde sadece göz altımda var çok iyi kapatmasa da sıradan bir kapatıcı kullanıyorum bana göre yeterli oluyor. Bazen hiç bişey sürmeden işe geldiğim de oluyor artık fazla takıntı yapmıyorum.
Evet güneş kremi mutlaka kullanıyorum bende. Yoksa güneş yanığı oluyor çok fena. Sende ki azmış, benim ellerimde yüzümde çok.

Ah işte henüz o psikolojiye eremedim, çok rahatsız oluyorum bakışlardan.

eskiden ben de çok takıyordum, özellikle dikiş izimi, çünkü sağolsun doktor çuval diker gibi dikmiş, sahilde falan çoluk çocuk soruyor da bu ne, buraya ne olmuş diye :KK53:
zamanla takmamaya başladım, zaten son dönemde beden olumlama üzerine okuyup kafa yormaya başlayınca iyice anlamsız gelir oldu insanların düşünceleri, bakışları...
artık kimse beni normal bulsun diye cildime kat kat kimyasal sürmeyeceğim,
bence siz de eğer kendinize sorun etmiyorsanız başkalarının bakışlarına, sorularına hiç aldırmayın...

bakın bugün hande erçel in mayolu fotoları yayınlanmış, türk standartlarına göre fıstık gibi hatun, ama altına %90 ı hemcinsimiz olan insancıklar, oha şişko, varil gibi vs vs döşemişler, bir insan olarak utandım.
biz toplum olarak böyleyiz, fesat, kıskanç, kendine bakmayan, kusur arayan bir milletiz, yapılabilecek tek şey, göz ve kulak tıkamak...

Fondöten kullanmıyorum ama kına makyajımı kendim yapmak için Loreal kullanmıştım, 4 saat hiç oturmadım, ter içinde kalmıştım. Üstüne kına sonrası şehirler arası yolculuk yaptım. En ufak akma vs olmadı.

eskiden ben de çok takıyordum, özellikle dikiş izimi, çünkü sağolsun doktor çuval diker gibi dikmiş, sahilde falan çoluk çocuk soruyor da bu ne, buraya ne olmuş diye :KK53:
zamanla takmamaya başladım, zaten son dönemde beden olumlama üzerine okuyup kafa yormaya başlayınca iyice anlamsız gelir oldu insanların düşünceleri, bakışları...
artık kimse beni normal bulsun diye cildime kat kat kimyasal sürmeyeceğim,
bence siz de eğer kendinize sorun etmiyorsanız başkalarının bakışlarına, sorularına hiç aldırmayın...

bakın bugün hande erçel in mayolu fotoları yayınlanmış, türk standartlarına göre fıstık gibi hatun, ama altına %90 ı hemcinsimiz olan insancıklar, oha şişko, varil gibi vs vs döşemişler, bir insan olarak utandım.
biz toplum olarak böyleyiz, fesat, kıskanç, kendine bakmayan, kusur arayan bir milletiz, yapılabilecek tek şey, göz ve kulak tıkamak...
Kendimde hoşlanmıyorum maalesef. Böyle sanki daha güvende hissediyorum gibi.

Fondöten kullanmıyorum ama kına makyajımı kendim yapmak için Loreal kullanmıştım, 4 saat hiç oturmadım, ter içinde kalmıştım. Üstüne kına sonrası şehirler arası yolculuk yaptım. En ufak akma vs olmadı.
Tamam hafta sonu gratise gidip inceliycem bende

X