Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Suya dayanıklı fondöten??? Önemli

Nego

Özgür Filistin ☝️Bir sabah gelecek kardan aydınlık
Pro Üye
10 Haziran 2010
84.676
355.203
Bu da dert mi demeyin, evet benim için dert, vitiligom var ve insanların bön bön bakışlarından hoşlanmadığım için fondöten kullanıyorum.
Yazın sıcaktan akmayan, suya,tere dayanıklı fondöten önerisi istiyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Fiyatı çok uçuk olmazsa sevinirim :)
Gratis ve watson da bulabileceğim ürünler olursa daha iyi olur :)

Son düzenleme:
beyaz ekmek yemeyin bol bol mısır ekmeği tüketin..
fondöten konusunda bilgim yok geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. Bilmiyorum fiyatı uçuk mu gelir ama mac face and body ve pro long wear yeni su geçirmez fondöteni yakınlarınızda sephora varda yine mufe face and body kryolan ın sitesine girerseniz hem yüz hem vücut için su geçirmez fondötenler ve sabitleme spreyleri de akmasını engeller.

Bir de eğer vitiligonuz varsa gluten süt ürünleri ve şekerden bir süre uzak durup bağırsak sağlınız için probiyotik ev sirkesi vs kullanırsanız bir süre sonra daha iyi olduğunu söylüyorlar.

Ben catlaklarim ve ameliyat izim icin coverderm, kryolan ve mac denedim, ozellikle ilk ikisi kucuk bir servet degerinde ve ben ucunden de hic memnun kalmadim, sonra saldim cayira bon bon baksinlar, umrumda degil, sizin de olmasin :)

Maybelline fit me yeni çıktı 30 tl, çok güzel fondoten. Suya dayanıklı değil ama hafif incecik bi yapısı var sabah öğlen birer sürsen idare eder seni.

Watsonsda revlon standında bi fondoten denemiştim, 40-50 tl aralığında cildime baya yapışmıştı suya dayanıklıdır muhtemelen. Silindir bi şişedeydi zaten o markanın çok çeşitli ürünü yok bulursun hemen, şu an watsons indirimi var bitmeden gidip deneyebilirsin.

Onun dışında missha bb kremleri güzel ve kalıcı.

Geçmiş olsun. Bilmiyorum fiyatı uçuk mu gelir ama mac face and body ve pro long wear yeni su geçirmez fondöteni yakınlarınızda sephora varda yine mufe face and body kryolan ın sitesine girerseniz hem yüz hem vücut için su geçirmez fondötenler ve sabitleme spreyleri de akmasını engeller.
Teşekkür ederim incelerim hemen

Mac ve Chanel tavsiyem ikisinde de memnunum canım

Eklentiler

• 15006353898381927736307.jpg
    15006353898381927736307.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 144
Dermacol var. Kapatıcılığı birçok fondötenden iyi ve suya dayanıklı. Günlük kullanılır mı bilmiyorum çünkü baya yoğun. Hakkındaki videoları izleyebilirsiniz.
images

Bir de eğer vitiligonuz varsa gluten süt ürünleri ve şekerden bir süre uzak durup bağırsak sağlınız için probiyotik ev sirkesi vs kullanırsanız bir süre sonra daha iyi olduğunu söylüyorlar.
Süt tüketmiyorum, şeker de diyet yapıyorum bu ara o yüzden tüketmiyorum :) probiyotik sirkeye bakayım teşekkürler

X