Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Suya dayanıklı fondöten??? Önemli

Maybelline fit me yeni çıktı 30 tl, çok güzel fondoten. Suya dayanıklı değil ama hafif incecik bi yapısı var sabah öğlen birer sürsen idare eder seni.

Watsonsda revlon standında bi fondoten denemiştim, 40-50 tl aralığında cildime baya yapışmıştı suya dayanıklıdır muhtemelen. Silindir bi şişedeydi zaten o markanın çok çeşitli ürünü yok bulursun hemen, şu an watsons indirimi var bitmeden gidip deneyebilirsin.

Onun dışında missha bb kremleri güzel ve kalıcı.
Teşekkür ederim, Watson var burda bakarım. Terden akmaması önemli benim için.

ona bakarsanız her yediğimizde birşey var..ben artık hiç güvenmiyorum.. karadenizden falan mısır unu getirtip evde tavada kendiniz yapabilirsiniz ekmeği.. denenmiş ve geçirmiştir deneyin bence..
Öyle mi , mısır ekmeği mi geçirmiş. Nerdeyse 20 yıldır var bende , hani kabulleneli çare aramayı bırakalı çok olmuştu. Un getirtip denerim.

Ben chanel perfection lumiere kullanıyorum ve çok memnunum, sabah biraz sürüyorum neredeyse akşama kadar kalıyor. Bu da pahalı ama bana aylarca hatta bir seneye yakın gidiyor, sen de bu kadar uzun kullanıyorsan bence parasına değer böyle bi ürün de alabilirsin.

Estee lauder double wear de çok bereketli ve kalıcı bi üründür uzun süre gider.

Hem pahalı hem de uygun fiyatlı ürünlerden örnek vermeye çalıştım.

Dermacol var. Kapatıcılığı birçok fondötenden iyi ve suya dayanıklı. Günlük kullanılır mı bilmiyorum çünkü baya yoğun. Hakkındaki videoları izleyebilirsiniz.
images
Evet görmüştüm bunu. Günlük kullanıyorum çünkü her gün yürüyüş için çocukları parka götürmek için dışarı çıkıyorum.

Ben catlaklarim ve ameliyat izim icin coverderm, kryolan ve mac denedim, ozellikle ilk ikisi kucuk bir servet degerinde ve ben ucunden de hic memnun kalmadim, sonra saldim cayira bon bon baksinlar, umrumda degil, sizin de olmasin :)
Ah işte henüz o psikolojiye eremedim, çok rahatsız oluyorum bakışlardan.

Evet görmüştüm bunu. Günlük kullanıyorum çünkü her gün yürüyüş için çocukları parka götürmek için dışarı çıkıyorum.
Ek bilgi vereyim: Nette 19-25 TL arası fiyata da var, almayı düşünürseniz 50₺'den aşağı fiyat verenlere bakmayın. Sahte oluyor.

Shiseido ürünleri var ama pahalı olabilir.

Kryolan ürünleri iyi profesyonel makyaj için zaten ama pahalı onlar iki ayda bitireceksen bence alma.
Çabuk bitiyor evet günlük kullanıyorum
Mac ve Chanel tavsiyem ikisinde de memnunum canım
Teşekkür ederim inceliycem
Ben de bir kutu var. Istersen gondereyim. Kullanmistim zamaninda yuzume cok agir geldi ve kullanmiyorum. Istersen yollarim sana ama rengi uyar mi bilemem.
Teşekkür ederim çok naziksiniz, alırım ben :)
Ben chanel perfection lumiere kullanıyorum ve çok memnunum, sabah biraz sürüyorum neredeyse akşama kadar kalıyor. Bu da pahalı ama bana aylarca hatta bir seneye yakın gidiyor, sen de bu kadar uzun kullanıyorsan bence parasına değer böyle bi ürün de alabilirsin.

Estee lauder double wear de çok bereketli ve kalıcı bi üründür uzun süre gider.

Hem pahalı hem de uygun fiyatlı ürünlerden örnek vermeye çalıştım.
Tamam bunlara da bakayım. Gratis ve watson da bulunur mu

Öyle mi , mısır ekmeği mi geçirmiş. Nerdeyse 20 yıldır var bende , hani kabulleneli çare aramayı bırakalı çok olmuştu. Un getirtip denerim.

kuzenimde yıllarca bu şekildeydi el ve kollarında vardı onun sonra bir doktor demiş düzenli tüketir hala..

Bu da dert mi demeyin, evet benim için dert, vitiligom var ve insanların bön bön bakışlarından hoşlanmadığım için fondöten kullanıyorum.
Yazın sıcaktan akmayan, suya,tere dayanıklı fondöten önerisi istiyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Fiyatı çok uçuk olmazsa sevinirim :)
Tedavisi yok mu

canım bu tür rahatsızlığı olanlar için çok iyi fondotenler var.
Ama ucuzunu alırsan verim elde edemezsin.
Rahatsızsan loreal, meybiline falan olmaz sana sivilce bile kapatamıyorlar.
Özel fondotenler daha iyi senin için dövme bile kapatıyorlar.
Sen bunlarla sivilce bile kapatamazsın.
Ama bence böyle de çok güzelsindir de sen biraz alınganlık yapıyorsun :)

kuzenimde yıllarca bu şekildeydi el ve kollarında vardı onun sonra bir doktor demiş düzenli tüketir hala..
Sağolun deniyim bende. Aslında orjinal mısır ekmeği getirebilirim. Ordu da olur değil mi?

canım bu tür rahatsızlığı olanlar için çok iyi fondotenler var.
Ama ucuzunu alırsan verim elde edemezsin.
Rahatsızsan loreal, meybiline falan olmaz sana sivilce bile kapatamıyorlar.
Özel fondotenler daha iyi senin için dövme bile kapatıyorlar.
Sen bunlarla sivilce bile kapatamazsın.
Ama bence böyle de çok güzelsindir de sen biraz alınganlık yapıyorsun :)
Evet kapatıcılık da çok önemli. Gerçi göze çok batmasına engel olsun yeter bana. Teşekkür ederim :)

X