Anket Sütyen alırken temel kriteriniz nedir?

Sütyen alırken temel kriteriniz nedir?

• Fiyat

• Marka

• Görünüş/Dizayn

• Rahatlık

• Renk

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Normalde marka takıntısı olmayan biriyim ama nedense ucuz ve pazardan aldığım sütyenler aşırı kaşıntı yapiyo sebebini hala bulamadım :) o nedenle marka sanırım

Normalde marka takıntısı olmayan biriyim ama nedense ucuz ve pazardan aldığım sütyenler aşırı kaşıntı yapiyo sebebini hala bulamadım :) o nedenle marka sanırım
evet görüntüsü hoş diye bende aldım ama demiri battı vs strablez kullanıyorum ben nbb çok rahat başka marka kaliteli denemedim bundan hariç

Bu aralar dusunmekten bir hâl oldugum, fiyatlari görüp son karar olarak 1 ay ertelemeyi düşündüğüm ihtiyaç.
Bi de lateks alerjim var. O sütyen lastiklerinden ne çekiyorum......

Bu aralar dusunmekten bir hâl oldugum, fiyatlari görüp son karar olarak 1 ay ertelemeyi düşündüğüm ihtiyaç.
Bi de lateks alerjim var. O sütyen lastiklerinden ne çekiyorum......
Ben bir sürü marka denedim demiri çıkar sütyen sap yeri kopar makinada yıkanması bir de hemen bozulmaması önemli bu sorunları sadece Pierre Cardin de yaşamadım bundan sonra başka marka almıyorum. Geçen hafta 1 takım 1 tane de sadece sütyeni 140 TL ye aldım ama en azından 30 40 TL likler gibi demiri cartı curtu çıkmıyor kesinlikle tavsiye ederim. Sadece üst sütyen 50 TL ye aldım takım biraz daha fiyatlıydı

Bu sefer ucuz takılmıycam ben de, markalı ve rahat bir sey alıcam, sizin tavsiyenizi de aklima yaziyom, sag olunuz 😘

75 d-e cup bir bedenim var. Bulmak cok zor. Olanlarda 300-500 istiyor. Bende erteledim.
Gorunusu onemli

Sutyen bulamama sebebim Turkiye de ozellikle kadinlarin sutyen bedenini bilmemesi saticilarinda cogu zaman bilmemesi.

standart b cup uretiliyor. Benimki xxl gibi bir sey oluyor. Ama zayif bir kadinim.
Zayıf olup göğüsleriniz büyük dimi xxl ise 95 beden falandır o da pek bulunmuyor evet

X