Meme büyütme sonrası sütyen kullanımı

sevimlideli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
3
0
37
Arkadaşlar merhabalar, uzunca bir süre sağda solda konu başlığı aradım ama bulamadım.
Yaklaşık 3 ay önce kas altı 315 cc meme büyütme operasyonu oldum. Çok şükür güzel bir iyileşme dönemi geçirdim.

Bu dönemde medikal sütyenin rahatliyla onu kullandım bir tanede balenli tül bir sütyen denedim ara ara? Lakin neyi ne zaman alacagima bir türlü karar veremedim.
Sizler nasıl sutyenler seçtiniz?
Balenli sütüne ne zaman geçtiniz?
Gece yatarken çıkarıyor musunuz?
Ben ne varsa çıkarıyorum çünkü 😜

Arkadaşlar merhabalar, uzunca bir süre sağda solda konu başlığı aradım ama bulamadım.
Yaklaşık 3 ay önce kas altı 315 cc meme büyütme operasyonu oldum. Çok şükür güzel bir iyileşme dönemi geçirdim.

Bu dönemde medikal sütyenin rahatliyla onu kullandım bir tanede balenli tül bir sütyen denedim ara ara? Lakin neyi ne zaman alacagima bir türlü karar veremedim.
Sizler nasıl sutyenler seçtiniz?
Balenli sütüne ne zaman geçtiniz?
Gece yatarken çıkarıyor musunuz?
Ben ne varsa çıkarıyorum çünkü 😜
Merhabalar benim de 5. Ayım bitti ☺️ Ben evde yatarkende rahat sporcu atleti giyiyorum. Dışarı çıkarken de pentinin hiç çamaşırı var balensiz onu kullanıyorum. Süwende de var hoş model ondan da aldım. Ama beden konusunda epey zorluk çektim. Giyiyorum tamam oldu diyip alıyorum sonra sıkmaya başlıyor rahat edemiyorum aldığım bir çok şey çöp oldu diyebilirim 🫠 şimdilik pentiden ve süwenden aldığım balensiz sütyenleri kullanıyorum. Evde de kotondan ve DeFactodan aldığım sporcu atletlerini giyiyorum. Bence balenli sütyeni artık hayatınızdan çıkarın. Çok güzel çamaşırlar var balenli evet ama belki özel bir günde bir kaç saat tercih edilebilir aksi halde dikişinize baskı olacaktır sağlıklı olmayacaktır. Zaten sağlıklı değil

X