Bebek Beslenmesi Sütünün artması için MOTİLİUM kullananlar

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
İlaç kullanmayın
Ağlama sebebi sütün az gelmesi değil
Muhtemelen biberonla mama verdiğiniz için biberonun kolaylığına alışmış olması.
Acilen Facebook’ta emzirme sanatı grubu var oraya üye olun yardımcı oluyorlar
Facebook yok sayfaları açıksa bakarım ama az geldigini biliyorum memeden cekince birde ben bakıyorum 1 damla geliyor gerisi yok

Kaşıkla almıyor basbas bagırıyor süt yok zaten emziremiyorum fazla az emip geri tepiyor kafayı bas bas bagırıyor
Seni çok iyi anlıyorum çünkü seninki ile benim sıpa aynıymış bizimki de kaşıkla almadı hemde üç gün denedim resmen savaş halindeydik bu süreçte benimde sinirlerim çok yıprandı en son kaşıkla vermekten pes ettim. Yani bu aylarda siz ne isterseniz değil bebek ne isterse o oluyor bunu anladım.

Seni çok iyi anlıyorum çünkü seninki ile benim sıpa aynıymış bizimki de kaşıkla almadı hemde üç gün denedim resmen savaş halindeydik bu süreçte benimde sinirlerim çok yıprandı en son kaşıkla vermekten pes ettim. Yani bu aylarda siz ne isterseniz değil bebek ne isterse o oluyor bunu anladım.
Malesef onlar bizi yönetiyor. Devam edin bari sütünüzü sağmaya ama gögüsünüzü tamamen boşalttıgınızdan emin olun.birde tamamen boşalsa bile bi 5 dk falan daha devam edin sağmaya

Malesef onlar bizi yönetiyor. Devam edin bari sütünüzü sağmaya ama gögüsünüzü tamamen boşalttıgınızdan emin olun.birde tamamen boşalsa bile bi 5 dk falan daha devam edin sağmaya
Sağıyorum sürekli sonrasında da elimle sağıp tüm göğsü boşaltıyorum. Ama gece sağamıyorum çünkü benim sıpa gündüz uyumuyor hiçbirşekilde bi tek gece uyuyor o da 4 saat falan o yüzden bende mecbur yorgun düşüyorum onunla birlikte uyuyorum

Facebook yok sayfaları açıksa bakarım ama az geldigini biliyorum memeden cekince birde ben bakıyorum 1 damla geliyor gerisi yok
Açın bir hesap üye olun
Emzirme danışmanları var
Çok yardım ediyorlar
Biberon kaynaklı sizin sorununuz
Sıkınca süt gelmemesi az olduğunu filan göstermez

Bu ilaci kullanan birileri var mi?Forumda birkac kisiyle yazismistim ilac hakkinda. Doktoruma danistim ancak doktorum onermedi.Kullananlar doktor tavsiyesi ile mi kullandiniz ?Kullandiginizda ne kadarlik bir etki gordunuz?
Bebegim nerdeyse iki aylik denemedigim hic bisi kalmadi sutum artmiyor

Bu ilaci kullanan birileri var mi?Forumda birkac kisiyle yazismistim ilac hakkinda. Doktoruma danistim ancak doktorum onermedi.Kullananlar doktor tavsiyesi ile mi kullandiniz ?Kullandiginizda ne kadarlik bir etki gordunuz?
Bebegim nerdeyse iki aylik denemedigim hic bisi kalmadi sutum artmiyor
Ben kullandım doğum yaptığım doktor yazmış hastaneden çıkarken diğer ilaclarimla birlikte. Bana yan etkisi süt yapacak dedi. Faydası oldumu bilmem.emzirme sonrası Sağımda yaptım ben. Ayrıca süt tamamen psikolojik artıyor yetmiyor deme herzaman yetecek de. Şimdi şu suyu içeceğim bukadar süt olacak inanıyorum dedim hep motive et kendini.Bol bol sık sık Emzir sonra mama veya varsa süt ver sonra sağım yap . Sen istikrarlı bir şekilde .

X