Sütlü kahve lekesi, sinir hsstalığı olabilir mi?

Merhaba benim 3.5 aylık bebeğim de de cafe au lait lekeleri var. 5 adet. Sonradan farkettiklerim oldu. 1 cm den büyük 4 tane. Genetik test yaptırdık temiz çıktı. Sizin doktorunuz genetik test için ne diyor ? Yani sonuç temiz ise tamamdır diyebiliyor mu?
Bebeğimin abisinde de bundan 3 tane var. Sizinkilerin kaç tanesi 1 cm üzerinde
Sizin doktorunuz nasil bir yorum yapti genetik testin sonucu icin

Sizin doktorunuz nasil bir yorum yapti genetik testin sonucu icin
Ataşehir Memorial da ki çocuk nöroloji doktor u genetik temizse temizdir dedi.test yapan Genetik doktoru da öyle dedi. Ancak yaşadığım şehirdeki doktor şöyle dedi: genetik test ile bilinen genlerde bir şey olmadığını öğrenmiş olduk ancak %100 nf1 i dışlayamayız dedi. Moralim bozuldu tabi. Sizde durum nasıl

Buldum fotograf.YeEki Görüntüle 3285110 genim 11 yaşında erkek çocuk
Yeğeninizde koltuk altı dışında lekelenme
Merhabalar benim kızımda da bu lekelerden vardı yazan hanımefendi gibi nf tip1 tanısı kondu yani norofibromatozis yani sinir sistemi hastalığı buna bağlı göz sinirinde tümör oluşmuş şuan kemoterapi alıyor lütfen ilk önce çocuk hastalıkları uzmanına ardından da çocuk nörolojiye götürün
merhaba kızınızda ne zaman tanı konuldu.kaç yaşında belirti verdi ? Genetik test yaptırıldı mı ?

Yeğeninizde koltuk altı dışında lekelenme

merhaba kızınızda ne zaman tanı konuldu.kaç yaşında belirti verdi ? Genetik test yaptırıldı mı ?
4 yasinda şuan Mayıs ayında tanı kondu Nisan ayının 2. Haftası belirti verdi genetik testte de nf tanısı kondu

Ataşehir Memorial da ki çocuk nöroloji doktor u genetik temizse temizdir dedi.test yapan Genetik doktoru da öyle dedi. Ancak yaşadığım şehirdeki doktor şöyle dedi: genetik test ile bilinen genlerde bir şey olmadığını öğrenmiş olduk ancak %100 nf1 i dışlayamayız dedi. Moralim bozuldu tabi. Sizde durum nasıl
Biz henuz genetik testi yaptirmadik.Rusya da yasiyorlar Turkiye ye tatile geldiklerinde yaptiracagiz.

Banada nf1 tanısı kondu bende fazla yoktu ama yinede nf dendi genetik testi sonucu
Çok büyük geçmiş olsun inşallah.bebekler çocuklar hasta olmasın 🤲sizde kaç tane idi acaba
Birde kızınızdaki lekeler oval mi? Sadece lekelerin resmini paylaşabilir misiniz acaba mümkünse

Çok büyük geçmiş olsun inşallah.bebekler çocuklar hasta olmasın 🤲sizde kaç tane idi acaba
Birde kızınızdaki lekeler oval mi? Sadece lekelerin resmini paylaşabilir misiniz acaba mümkünse
Çok tesekkur ederim amin inşallah tez zamanda iyilesicez biz Oval ve böyle çil gibi olanlar var büyüklükleri farklı ikimizdede size özelden resimleri atayım

Hemanjiyom diyelim o zaman xjsjssjzjsj
Arkadaşlar bu lekeler cafe au lait lekeleri. Sizi anlıyorum defalarca konu açmış belkide yersiz evham yapıyor. İnşallah öyledir. Lakin bu lekeler (duyduğumda bende ne alaka demiştim) nf1 rahatsızlığının bir belirtisi olabiliyor. Muhtemelen bu sebeple sinir hastalığımı diye sormuştur

X