Sütlü kahve lekesi, sinir hsstalığı olabilir mi?

yavrupanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2016
70
5
27
Merhaba, kikin bebeginde cocugunda bu tip leke var? Yavrumdaki lekeler çok mu koyu arkadaşlar çıldırmak üzereyim offf
C5BE5AB7-8E8C-42A5-BF6E-40CF99C3FFB7.jpeg

Siz daha önce de açmıştınız aynı konuyu. Bariz doğum lekesi işte. 🤷🏻‍♀️
Aaa sen soyleyince baktim, sormus cidden. Konu sahibi sizi kim nasil ikna edebilir soyleyin de onu getirip cevap yazdiralim. Doktor demis inanmamissiniz, benim oglumda var diyorum ikna olmayip of bilmiyorum diyorsunuz. Size tam olarak ne lazim onu soyleyin 🤓

Aaa sen soyleyince baktim, sormus cidden. Konu sahibi sizi kim nasil ikna edebilir soyleyin de onu getirip cevap yazdiralim. Doktor demis inanmamissiniz, benim oglumda var diyorum ikna olmayip of bilmiyorum diyorsunuz. Size tam olarak ne lazim onu soyleyin 🤓
Biraz takıntılıyın çok korkuyorum

dogumda mi vardi sonra mi oluştu hatirlamiuorum ama

Onu kabul etmiyor. Spesifik bir hastalık adı lazım konu sahibine.
Niye böyle kaba davranıyorsunuz? Kim cocugunun hasta olmasını ister ki? İnternete yazinca bununla ilgilu bir sürü makale çıkıyor. Bende merak ediyorum kimin evladinda bir tane degil en azindan bir kaç tane kahve leke var ve herşey normal?

X