Su diyeti icin arkadaş arıyorum

Merhaba hanımlar, 23 yaşında 7 aylık evli biriyim. Kilom daha önce 78lere çıkmış isveç diyeti ve sporla 58e kadar düşmüştü. 5 yıldır 60-62 kilo arasında koruyordum. Evlendim şehir değiştirdim 2 ay işsiz ve evdeydim onun rehavetiyle 69.75 çıktım bu sabah. Kendimi beğenmez oldum giydiğimi yakıştıramıyorum. Su diyeti yapacağım 1 haftalık kendime motivasyon için benimle diyet yapacak birini arıyorum lütfen destek olun 🥺

Merhaba hanımlar, 23 yaşında 7 aylık evli biriyim. Kilom daha önce 78lere çıkmış isveç diyeti ve sporla 58e kadar düşmüştü. 5 yıldır 60-62 kilo arasında koruyordum. Evlendim şehir değiştirdim 2 ay işsiz ve evdeydim onun rehavetiyle 69.75 çıktım bu sabah. Kendimi beğenmez oldum giydiğimi yakıştıramıyorum. Su diyeti yapacağım 1 haftalık kendime motivasyon için benimle diyet yapacak birini arıyorum lütfen destek olun 🥺
Bende varım

Benim de bir şey diyeti yapmam lazım ama ne diyeti bilemiyorum. Ay ben çok mutluyum, mutlu oldukça da yiyorum. O kadar keyfim yerinde ki... Ta ki giyinip evden çıkana kadar. Pörtlemiş göbeğim moralimi bozuyor. Dün gece dondurma, muz, ceviz ile bir tabak hazırladım. Üzerine de çikolata sosu döktüm. Ay şahane.
Biri beni çeksin çıkarsın bu hayattan. :KK14:
Önce şekeri hayatımdan çıkarmam lazım benim.
Sonra da aralıklı oruca başlarım. Eylül ayında başlamayı planlıyorum. Pazartesi başlayım diyorum ama pazartesi hemen geliyor. O yüzden ay ay belirlemek daha iyi oluyor. :KK48:

Ben de yapmak istiyorum ama şu an değil annemin evindeyim burada yapamam maalesef kendi evime geçince yaparım inşallah. Daha önce 1 er gün 1er gün yaparak vücudumu alıştırdım.sonra 3 er gün yapmaya başladım.ona da alıştım 5 yapmam gerekirdi sanırım ama ben 7 gün yaptım hiç bir lokma yemedim 2 çocuğum var yaşları küçük çok zorlandım bitirdim 8.günde ,9. Gün çok yanlış şeyler yedim misafirliğe çağrılmıştım.ona rağmen bende 6 7 senedir var olan aşırı bogaz kuruluğu sorunum tamamen bitti.tedavi için de yapılabilir yani vücut hastalıklardan temizleniyor. Cilt rengim açıldı. Doğru şekilde yapılırsa tüm hastalıklara şifa olur kalıcı kilo verdiriyor ama ben 9.gun çok yanlış yaptım önüme geleni yedim kendimi ilk 1 hafta tutsaydım çok yararını görürdüm.

Açlıktan sonraki süre daha önemliymiş. Kaç gün aç kaldıysan o kadar gün dikkatli beslenmek,tuz hiç almamak gerekiyor. Cok araştırdım muhteşem bir diyet en güzeli benim için sarkık deriyi de yediği bilgisiydi.sezeryan doğumdan sonra sarkan göbeği başka türlü kolay kolay toparlayamam sanırım ama gözümle gördüm her geçen gün göbek toparlanıyor vücut sarkmadan kilo veriliyor.

Açlıktan sonraki süre daha önemliymiş. Kaç gün aç kaldıysan o kadar gün dikkatli beslenmek,tuz hiç almamak gerekiyor. Cok araştırdım muhteşem bir diyet en güzeli benim için sarkık deriyi de yediği bilgisiydi.sezeryan doğumdan sonra sarkan göbeği başka türlü kolay kolay toparlayamam sanırım ama gözümle gördüm her geçen gün göbek toparlanıyor vücut sarkmadan kilo veriliyor.
Kesinlikle sonraki süreç daha önemli. Ben de bir gün yaparak sonra 3 er gün yaptım iki kez. En son 4 gün yaptım ama ben de dikkat etmedim. O zaman yaptığım her şey boşa gitmiş oluyor. Şimdi tekrar 3 gün yapmak istiyorum ama bu sefer daha bilinçli olacağım inşallah

Kesinlikle sonraki süreç daha önemli. Ben de bir gün yaparak sonra 3 er gün yaptım iki kez. En son 4 gün yaptım ama ben de dikkat etmedim. O zaman yaptığım her şey boşa gitmiş oluyor. Şimdi tekrar 3 gün yapmak istiyorum ama bu sefer daha bilinçli olacağım inşallah
Bence boşa gitmiş değil mutlaka vücudumuzda temizlik oluyor ama tam bir verim alamıyoruz yanlış beslendiğimiz için. Siz kaç kilosunuz?hedefiniz sadece kilo vermek mi ? 3 günden fazla yapınca lavman yapmak gerekiyor ben 2 kez lavman yaptım o 7 günlükte.eczaneden set almıştım. Simdi yine su orucu yapmaya çok ihtiyacım var ama şu an uygun bi zaman değil benim için. Benim sağlık sorunları için de ihtiyacım var kalbimin üst kısmında sürekli ağrı var o dönem geçmişti yine başladı.varis ve basur sorunu yaşıyorum onlarin da su orucuyla tedavi olacağına inanıyorum.80 kiloya yakınım inşallah azimle yapıp 60 lara düşerim bu sene.

Bence boşa gitmiş değil mutlaka vücudumuzda temizlik oluyor ama tam bir verim alamıyoruz yanlış beslendiğimiz için. Siz kaç kilosunuz?hedefiniz sadece kilo vermek mi ? 3 günden fazla yapınca lavman yapmak gerekiyor ben 2 kez lavman yaptım o 7 günlükte.eczaneden set almıştım. Simdi yine su orucu yapmaya çok ihtiyacım var ama şu an uygun bi zaman değil benim için. Benim sağlık sorunları için de ihtiyacım var kalbimin üst kısmında sürekli ağrı var o dönem geçmişti yine başladı.varis ve basur sorunu yaşıyorum onlarin da su orucuyla tedavi olacağına inanıyorum.80 kiloya yakınım inşallah azimle yapıp 60 lara düşerim bu sene.
Ben 68,5 im şimdi. Eliminasyon diyeti yapıyorum ürtiker için. Su orucu yaparken de 3.gun İngiliz tuzu(magnezyum sülfat) içerek bağırsak temizliği yaptım. Hem zararsız hem de bütün vücut magnezyum yüklenmiş oluyor. Ben en çok bağırsak temizliği için istiyorum yenilenmeye ihtiyacı var. Siz de en kısa zamanda başlar şifa bulursunuz inşallah 🙏

X