Son elektrik faturanız kaç TL geldi?

Çakal işte tek ev iki kira tek vergi ihtiyacımız olduğunu biliyor, çıkamayacağımi da :) fatura kesilen sayaç aşağıda iki evinde ordan ölçülüyor. Üst katta seyyar sayaç var örneğin 1.04-01.05 arasında 30 ton aşağıdaki sayacta 70 ton fatura 500₺ 30 tonu herşeyiyle birlikte hesaplıyor 200₺ tuttu ( bir kuruşu bile hesaplar ve anlatır.) bize düşen 300₺ 40 ton parası gibi :) ( vergilerdir atık su hepsini dahil ediyor gece tarifesi gündüz tarifesi vs ) ilk başta biz de acaba diyorduk ama hakikaten çok namuslu kişiler hak hukuktan çekinirler.
Su faturasında mi gece gündüz tarifesi var yoksa elektrik mi.

Eğer gelen elektrik faturasinda tek zamanli yazıyorsa gece,gündüz ve puant tarifesi olmaz bilginiz olsun gecede gündüzde aynı tarife olur tek zamanlida yani aynı birim üzerinden hesaplanır 25 lira ise 25 lira değişmez sabit kalir.

Üç zamanli elektrik faturasinda üç tarife olur,gündüz,gece ve puant tarifesi en çok elektrik puant zamanında harcanir puant dönemi kışın 17-22 arası oluyor yazında 17-23 arası bu saat aralığında fiyat yüksektir.

Eğer tek zamanli ise boşuna gece,gündüz ve puant diye ayırıp yuksek bedel ödemeyin faturanin üst kisminda yazar.

Su faturasında mi gece gündüz tarifesi var yoksa elektrik mi.

Eğer gelen elektrik faturasinda tek zamanli yazıyorsa gece,gündüz ve puant tarifesi olmaz bilginiz olsun gecede gündüzde aynı tarife olur tek zamanlida yani aynı birim üzerinden hesaplanır 25 lira ise 25 lira değişmez sabit kalir.

Üç zamanli elektrik faturasinda üç tarife olur,gündüz,gece ve puant tarifesi en çok elektrik puant zamanında harcanir puant dönemi kışın 17-22 arası oluyor yazında 17-23 arası bu saat aralığında fiyat yüksektir.

Eğer tek zamanli ise boşuna gece,gündüz ve puant diye ayırıp yuksek bedel ödemeyin faturanin üst kisminda yazar.
Hiç bakmadım ama dikkat edeceğim verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Hiç bakmadım ama dikkat edeceğim verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
Kimseye güvenmeyin eğer tek zamanli fatura ise elektrik faturası sizden gece, gündüz tarifesi diye fazla para alabilir o yüzden yazdım.

X