Son elektrik faturanız kaç TL geldi?

Niloyatospikk

Believe in yourself
Pro Üye
23 Ocak 2016
30.597
46.124
Normalde 300 400 tl gelen faturamız bu ay 783 tl geldi 224 olan kotayı aştığımız için kw başına iki katı ücret oluyormuş klimamız 7/24 bir ay boyunca hiç kapanmaz böyle iken bile en fazla 300 küsür ödüyorduk bu ay nasıl bu kadar fazla oldu anlayamadık bulaşık makinasını bu ay fazla çalıştırdım keza fırın da öyle bunlara bağlıyorum sizlerin faturası kaç TL geldi?

Güncelleme Mart ayı elektrik faturası 227 TL

Son düzenleme:
Normalde 300 400 tl gelen faturamız bu ay 783 tl geldi 224 olan kotayı aştığımız için kw başına iki katı ücret oluyormuş klimamız 7/24 bir ay boyunca hiç kapanmaz böyle iken bile en fazla 300 küsür ödüyorduk bu ay nasıl bu kadar fazla oldu anlayamadık bulaşık makinasını bu ay fazla çalıştırdım keza fırın da öyle bunlara bağlıyorum sizlerin faturası kaç TL geldi?
580 TL geldi artık normal geliyor yani, az geldiğinde yanlış mı kestiler karıştırdılar mı diye düşünüyoruz artık 😄

580 tl elektrik kullanımında en çok hangi beyaz eşyaları kullanıyorsunuz bilgisayar var mı?
Televizyon misafir olursa ayda yılda 1 kez.
Buzdolabı ve derin dondurucu, 2 kişiyiz şu anda bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi 2 günde 1 çalışır duruma göre değişir. 3 tane bilgisayar var onlar bazen günde 6 7 saat işimizden dolayı açık oluyor. Elektrik süpürgesi her gün açılıyor. Fırın da duruma göre haftada 2 3 kez açık.

Ayy sayınca çok geldi gözüme, fatura az gelmiş 🤭😅

Buzdolabı ve derin dondurucu, 2 kişiyiz şu anda bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi 2 günde 1 çalışır duruma göre değişir. 3 tane bilgisayar var onlar bazen günde 6 7 saat işimizden dolayı açık oluyor. Elektrik süpürgesi her gün açılıyor. Fırın da duruma göre haftada 2 3 kez açık.

Bizdede hemen hemen aynı az gelincede sorguluyor insan😂

Ayyy evet fatura az gelmiş tebrikler 😄👏🏻

Klimamız A++ geçen aylar da 7/24 açıktı normalde çok az yakan bir klima bu kadar nasıl olur anlamış değilim 1.kata ise hiç elektrik faturası kesmemişler 0 tl yok yani

Kesinlikle soba en güzeli elin ayağın ısınıyor klima ile destekliyoruz ısınalım diye bu sefer elektrik tavan yaptı
1800 TL doğalgaz ödeyip battaniye altında ısındık vallahi yazık günah, bizim binada kimse doğal gaz yakmıyor. Alt üst buz gibi olunca bizde havaya yakmış olduk resmen.

1800 TL doğalgaz ödeyip battaniye altında ısındık vallahi yazık günah, bizim binada kimse doğal gaz yakmıyor. Alt üst buz gibi olunca bizde havaya yakmış olduk resmen.
Biz de 1300 küsür ödedik ısındık mı eh işte alt kat karı koca işteler pek yakmıyorlar biz veriyoruz coşkuyu 😂

Fişi takılı olan ketıl ve kahve makinasının bile fişlerini çektim klima 24 derecede enerji tasarrufu modunda bakalım bu ay ne olacak çamaşır makinası da iyice dolmadan çalıştırmayacağım bulaşık makinası da öyle

Her gün istisnasız bulaşık makinesi çalışır. Haftada 4 5 kez çamaşır bir o kadar da kurutma çalışır en qz Haftada 2 3 kez fırın çalışır. Ketil kahve makinesi vb yok. Tv hep açık. 2 tane buzdolabi çalışıyor.900 geldi

X