skinny jeans+yürüyüş=süper bir vücud

Ben de bugun yuruyus yaptim.Birazdan da leslie yapayim diyorum.
yess süpersinn

ben de dün akşam yemekten sonra çıkıp epey yürüdüm :KK70: o kadar hareketsiz kalıyorum ki o yürüyüş bacaklarımı sızlattı resmen ama çok iyi geldi

artık gündüzler uzayacak ben de arada çıkıp yürüyüş yaparım miss

Bugun de yuruyus yapabildim sadece.Yarin herhalde yuruyemem.cunku gun boyu islerim olacak.Bir gun molam olacak galiba.

yess süpersinn

ben de dün akşam yemekten sonra çıkıp epey yürüdüm :KK70: o kadar hareketsiz kalıyorum ki o yürüyüş bacaklarımı sızlattı resmen ama çok iyi geldi

artık gündüzler uzayacak ben de arada çıkıp yürüyüş yaparım miss
Gercekten insanin bacaklari cok agriyor.Bugun benim de agrim oldu birden.aksamda devam etti.Ben de cok hareketsiz kaliyorum.😔

ayy dün tam 1.5 saat açık havada yürüdüm :KK70: ben bugün perte çıktım sanırım :KK70:

Gercekten insanin bacaklari cok agriyor.Bugun benim de agrim oldu birden.aksamda devam etti.Ben de cok hareketsiz kaliyorum.😔
çok fazla hareketsiz kaldığın için maalesef öyle oluyor , ben de akşama kadar pc başındayım resmen yürümeyi unutuyosun

Ay uc gundur hic yuruyemedim ama surekli misafirm vardi.Insallah pazartesiden itibaren tekrar baslayacagim.

Ay uc gundur hic yuruyemedim ama surekli misafirm vardi.Insallah pazartesiden itibaren tekrar baslayacagim.
ayy beeen deee

hem ağırlık çalıştığımdan hem de haftaiçi baya baya yürüdüğümden ctesi pert olmuşum oturduğum yerde uyudum :KK70: neyse kaldığımız yerden devam

ben de kendime spinning bike aldım
ağırlık + kardiyo antrenmanlarıma geri dönüyorum
ama reglim yanaştı bakalım ne zaman tam anlamıyla başlarım

eveett sonunda reglin sonundayım ve kahvaltı öncesi 12 dakka spinning bike yaptım :KK70:

Selam kızlar, 3 yaşında bi kızım var spor salonuna gidemiyorum arkamdan ağlıyor. Bu skinny egzersizi nedir evde yapılabiliyor mu ben de başlamak isterim

Selam kızlar, 3 yaşında bi kızım var spor salonuna gidemiyorum arkamdan ağlıyor. Bu skinny egzersizi nedir evde yapılabiliyor mu ben de başlamak isterim
günaydın evet evde yapılıyor, youtube skinny jeans ebru şallı yazarsan bulabilirsin, bir nevi pilates gibi bi egzersiz

Kaldığımız yerdeennn düştüğümüz yoldan devaammmm

Epic 2 day 1

Ustune de yapabilirsem eğer spinning bike

Eklentiler

• 1000005447.jpg
    1000005447.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 9
Kaldığımız yerdeennn düştüğümüz yoldan devaammmm

Epic 2 day 1

Ustune de yapabilirsem eğer spinning bike
veee bu antrenman sonrası 15 dakka spinning bşke de üstüne tatlı oldu :KK70: ama şuan dayak yemiş gibiyim :deli:

30 dakka sabah yürüyüş

Aksam epic day 2 kalca bacak antrenmani ve 18 dakka spinning bike🤭🤭

Bugun 3 saat avmde hic durmadan dolaşıp akşam eve gelince epic 2 day 3 upper body yapılıp kendime gelmisimdir
Ekstra kardiyo yapmadim yeterince yorgunum 🤭

X