skinny jeans+yürüyüş=süper bir vücud

pofu

Karma Astrolog
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
15.692
19.656
kızlar biliyoruz ki sadece diyetle pek bi sonuç almak mümkün olmuyor
bunun üzerine ebru şallının 21 günlük skinny jeans platesini ilk olarak seçtim çünkü genel durumumda göbek ve bel için çalışmak istiyorum,ayrıca 21 gün olduğundan daha cazip geliyor
bir de plates tek başına çok bişey ifade etmiyor,yürüyüş yada koşu da eklemek gerek,o zaman tamamen güzel bi fizik sizin elinizde olabilir daha önceden yapıp sonuç aldığım bişey bu :)
var mı katılmak isteyen?????
ben bugün şuan itibari ile platese başlıyorum :)

ölçülerimi yarın sabah alıp yazıcam ve haftalık buraya değişimleri ekliycem :)
hadi kızlarrrr kaldıralım totlarımızıııı :)

birer fıstık olabilirizzzz :) sizde katılın bana

Son düzenleme:
akşam da yürüyüşümü yapıp günlük sporumu tamamlamış olucam:)
hadi kızlarrr sizde gelin gerçekten güzel bi his bu :)

Tabikî tatlım,bnce çok etkili:KK66:bugün ilk günü yaptım akşmda bi sıkıntı olmazsa 30-35 dakka yürüyüş etkisini hemen gösterecektir:)

canım valla bende yapmak isterim fakat daha önce h,ç pilates yapmadım ve nasıl başlamam gerektiği hakkında bi fikrim bile yok

Topic sahibine sorum; boy kilonuz kaç? Yağ oranınız kaç? Diyet yapıyorsanız plates haftada 3 kere olmalı, diğer günler kardiyo yapmanız lazım. Ama yok herşeyiniz yerli yerindeyse(değerler) platesinizle size mutluluklar efendim :)

not: Nedendir bilmem ebru şallıya acayip gıcığım. Mari winsor daha sempatik geliyor.

canım valla bende yapmak isterim fakat daha önce h,ç pilates yapmadım ve nasıl başlamam gerektiği hakkında bi fikrim bile yok

canım o zaman en basit düzeyden başlamalısın
elimizde sadece türkçe olarak ebru şallının videoları var:)
ilk videolar ile 30 dakkalık plates bile işine yarayacaktır
inan bana yaptıkça alışırsın :)
yani çok zor bi sor dalı değil

Topic sahibine sorum; boy kilonuz kaç? Yağ oranınız kaç? Diyet yapıyorsanız plates haftada 3 kere olmalı, diğer günler kardiyo yapmanız lazım. Ama yok herşeyiniz yerli yerindeyse(değerler) platesinizle size mutluluklar efendim :)

not: Nedendir bilmem ebru şallıya acayip gıcığım. Mari winsor daha sempatik geliyor.

canım benim bilgi için tşk ederim benim spor geçmişim olduğundan ve vücudum ne kadar kilo fazlası olsada esnek olduğundan herşeyi rahat yapabiliyorum
platesi sıkılaşmak ve kaslarımı açmak için yapıyorum aslında
kardiyoda bilindiği üzre daha fazla enerji harcamak ,toksinleri atmak ve kasların hızlı çalışmasını sağlamak için

bugün ölçülerimi aldım aman tanrım dedim :KK70::KK70::KK70: enine büyüyen bi balonm olmuşum resmen :KK70:
1 hafta sonra ölçülerimi tekrar alıp sizinle paylaşacağım aradaki farkı hepimiz göreceğiz :)

dün skinny jeans den sonra bugün kalça ve bacaklarım fena halde acıyor :KK70::KK70: amaaaa üşenmek yok sabah güzelce yürüyüşümü yaptım :) akşam da platesime devam :)

Kolay gelsin. Ben de denedim ebru Şallı 2 haftada 2 beden incelme merdiven inemedim oturup kalkamadim ve bıraktım. Şimdi sadece diyet yapıyorum

Kolay gelsin. Ben de denedim ebru Şallı 2 haftada 2 beden incelme merdiven inemedim oturup kalkamadim ve bıraktım. Şimdi sadece diyet yapıyorum
evet tatlım hamlıktan olan acı o :)
benimde öyle şuan ama sabah kalkıp yürüyüşümü yaptım :)
illa skinny yapmana gerek yok maksat kasları açmak olsun :)

sabah güzel bi yürüyüş sonrası ağrılarım biraz daha hafifledi :)
akşam platesle devam :)

dün platesde ki 3. günümü de tamamladım,sırf mrkımdan ölçülerime baktım 2 şer cm incelme mevcut :)
bugün sabah yürüyüşümü yaptım biraz yoruldum ama olsun değiyorrrr :KK70:

X