skinny jeans+yürüyüş=süper bir vücud

bi kaç gündür hastayım, bugün yapabildim egzersizlerimi 60 dakka eliptik + 4 dakka wall sit + 3 dakka twist

uzun zamandır yazmıyorum ama tam gaz devam

ctesi ağırlıklarla beraber jillian killer arms and back level 2+ 1 saat eliptik
pazar jillian ile beraber killer abs level 1 ( ayak bileklerime ağırlık bağlayıp yaptımn )

ben sabahları eliptik akşamları yürüyüş yapıyorum var mı aktif olanlar? ebru şallı yapıp memnun kalan var mı?

aa selamlarrr ben bayadır foruma girmiyorum mesajları görünce çok şaşırdım :KK43:

ayy harikasınızzz ben de antrenmanlarıma dönmeye çalışıyorum
aşırı aşırı kilo aldım
insanın hayatı bi anda alt üst olabiliyormuş, depresyonu sanırım dibine kadar yaşadım, 2023 ü hiç sevmedim...

burada sizinle paylaşmaya çalışırım antrenmanlarımı

bi kalça bacak antrenmanı 3 gün hamlık acısı çektirdi :KK70: şükür geçti ve yarın antrenmanlara devam

en son cuma gunu yuruyus yapmistim ama cumartesi pazar tembellikle gecti.Ama yarin yuruyusle basliycam.Aksama da leslie insallah.Mutlaka yazicam.

ayy harikasınızzz ben de antrenmanlarıma dönmeye çalışıyorum
aşırı aşırı kilo aldım
insanın hayatı bi anda alt üst olabiliyormuş, depresyonu sanırım dibine kadar yaşadım, 2023 ü hiç sevmedim...

burada sizinle paylaşmaya çalışırım antrenmanlarımı
Ben de ayni sekilde inan.Saglik sorunlari,uzuntulu gunler derken spordan uzak kalmistim.Simdi tekrar basliyorum.Moral olur hepimize Pofu

Ben de ayni sekilde inan.Saglik sorunlari,uzuntulu gunler derken spordan uzak kalmistim.Simdi tekrar basliyorum.Moral olur hepimize Pofu
sorma ya hiiiçç görmediğim kilolara çıktım :S çok kötü ama vericem... acelesi yok sonuçta

bugün güzel bi üst vücud çalıştım, çok özlemişimmm ağırlık kaldırmayı
linki bırakıyorum yapmak isteyen olursa

X